Blog

zalety-posiadania-wanny-maxfliz Blog - blog Maxfliz
Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie Niezbędnik Kupującego
02.06.2020 przez Aleksandra

Wiele osób urządzających swoją łazienkę staje przed decyzją czy wybrać wannę czy prysznic. Oba rozwiązania posiadają pewne wady i zalety. Odpowiadają również za komfort korzystania z samego pomieszczenia. Z tego powodu podjęcie odpowiedniej decyzji odnośnie zakupu konkretnego rozwiązania będzie miało kolosalne znaczenie. Podpowiadamy w jaki sposób podjąć decyzję i przedstawiamy najważniejsze cechy wanny i prysznica. Dzięki nam odpowiednio wyposażysz swoją łazienkę i stworzysz funkcjonalne pomieszczenie.

Fotolia_83566534_Subscription_XXL Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów
20.09.2019 przez Administrator

Oprócz obrazów, świec czy sentymentalnych pamiątek warto we wnętrzu zainwestować w rośliny. Ich obecność w domu kojąco wpływa na zmysły, a przy okazji sprawia, że nasze mieszkania wydają się przytulniejsze i bardziej przyjazne. Jak wprowadzić rośliny do wnętrza? Mamy kilka porad.

64-misja-kuchnia-1-lewa Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Mała zmiana - porady ekspertów
05.02.2019 przez Monika Turska

Gotowanie na parze cieszy się ogromną popularnością – jest apetyczne, smaczne i bardzo zdrowe. Profesjonalni szefowie kuchni wiedzą, że para jest sekretem, który uszlachetnia każde danie i zmienia każdy posiłek w arcydzieło. Piekarniki parowe to od lat tajna broń najlepszych restauracji, a dziś można je mieć we własnym domu…

cattelan-tour-30-300-kopia Blog - blog Maxfliz
Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie MAGNETYZM FORMY
11.01.2019 przez Monika Turska

Lustra we wnętrzach nie należą do grona rzadkich bywalców, zdarza się jednak, że ich potencjał nie jest do końca wykorzystany. Lustra w domu to już od dawna nie tylko to w łazience czy przedpokoju – ich zastosowanie i zbawienny wpływ na wystrój wybiega znacznie dalej.

tkaniny-we-wnetrzach Blog - blog Maxfliz
Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie MAGNETYZM FORMY
10.01.2019 przez Monika Turska

Jeżeli rodzaj podłogi, kolor ścian, styl mebli i sprzętów stanowią o ogólnym charakterze wnętrza, to dopiero tkaniny i dodatki pozwalają im zabłysnąć pełnym blaskiem. Nawet w modnych ostatnio wnętrzach stawiających na minimalizm, urządzonych prosto, wręcz ascetycznie, tkanina pozostała na tapicerce mebli, poduszkach, obrusach czy jako dekoracja okien.