Paragraf Maxfliz Wrocław

Poznaj bliżej Wrocławski salon Maxfliz!

Wszystkie wrocławskie salony łączy jedno – szeroka oferta wyposażenia wnętrz. Oferujemy to, co stylowe, modne, w różnych progach cenowych i od wielu producentów z Włoch, Hiszpanii i Polski. W salonie przy Mińskiej mamy też produkty, które nie są powszechne, dzięki czemu nasi klienci mogą stworzyć własne wnętrze jedyne w swoim rodzaju.

Maxfliz Wrocław to nie tylko łazienki, ale także salon, sypialnia czy szeroka oferta oświetlenia. Są też pojedyncze perełki dla klientów bardziej wymagających, dysponujących dużym budżetem, którzy szukają rzeczy absolutnie unikatowych.

 

Kontakt Wrocław

Nowości-Salon-Wrocław

Nowości 


 

Więcej informacji na temat bieżących kampanii Maxfliz w sekcji z aktualnościami.

Spotkanie Maxfliz w Concordia Design.jpg [74.16 KB]

Marcin-Maxfliz.jpg [105.92 KB] Wroclaw-Christmas-Party blog.jpg [27.35 KB]
Spotkanie Maxfliz w Concordia Design

Button-więcej.png [1.39 KB]

Firmę tworzą ludzie

Button-więcej.png [1.39 KB]

Christmas Party 

Button-więcej.png [1.39 KB]

 

Paragraf godziny otwarcia

wroclaw-godziny-otwarcia-minska Wyposażenie łazienek Wrocław Płytki, Meble, Lampy - Salon meblowy Maxfliz

W showroomie Maxfliz w Domarze przy ulicy Braniborskiej oferta skupia się na wyposażeniu łazienek i oświetleniu. Stworzyliśmy miejsce w sercu Wrocławia, które jest bardziej dostępne dla architektów i projektantów wnętrz, czyli naszych partnerów biznesowych oraz ich i naszych klientów.

Jest tu stylowo, modnie, jest funkcjonalnie. Jak we wszystkich naszych salonach.

Minska godziny otwarcia

wroclaw-minska-godziny-otwarcia Wyposażenie łazienek Wrocław Płytki, Meble, Lampy - Salon meblowy Maxfliz

Wszystkie wrocławskie salony łączy jedno – szeroka oferta wyposażenia wnętrz. Oferujemy to, co stylowe, modne, w różnych progach cenowych i od wielu producentów z Włoch, Hiszpanii i Polski. W salonie przy Mińskiej mamy też produkty, które nie są powszechne, dzięki czemu nasi klienci mogą stworzyć własne wnętrze jedyne w swoim rodzaju.

Maxfliz Wrocław przy ulicy Mińskiej 60a to nie tylko łazienki, ale także salon, sypialnia czy szeroka oferta oświetlenia. Są też pojedyncze perełki dla klientów bardziej wymagających, dysponujących dużym budżetem, którzy szukają rzeczy absolutnie unikatowych.

Wrocław wirtyalny spacer

Spacer po salonie w wersji online!

Teraz nie musisz już nawet wychodzić z domu, aby się tego dowiedzieć. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy wirtualny spacer po wrocławskim salonie Maxfliz! Możesz więc odwiedzić nasz sklep za pośrednictwem smartfona lub komputera, dzięki czemu szybko i wygodnie zapoznasz się z asortymentem i zainspirujesz się projektami aranżacji. Szukasz oryginalnych pomysłów na wykończenie swoich wnętrz?

Nie czekaj i już dziś wybierz się na wirtualny spacer po naszym nowym salonie!

Salon meblowy - Wrocław

Wrocławski salon meblowy Maxfliz jest zlokalizowany w Galerii Wnętrz Domar. Można tam znaleźć inspirujące aranżacje wnętrz i niebanalne rozwiązania do każdego pomieszczenia. Nasz sklep oferuje meble do domu, lokalu czy gabinetu. Mamy w asortymencie rozwiązania do salonu, pokoju dziennego, jadalni, sypialni czy innych pomieszczeń.  Wierzymy, że w dzisiejszych czasach klienci oczekują nie tylko produktów wysokiej jakości, ale także wsparcia i partnerstwa w urządzaniu czy remoncie wnętrza. Nasz salon meblowy w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu to okazja do tego, aby poznać najnowsze trendy w branży wnętrzarskiej. Przyjdź do naszego salonu i zainspiruj się oglądając meble na ekspozycji. W ofercie mamy też gotowe aranżacje salonu, jadalni czy sypialni. Zapewniamy, że prezentowane przez nas meble i inne elementy wyposażenia wyróżnia wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny design.

Inspirujące wnętrza

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, jak żyjemy i gdzie mieszkamy. Dom to również coraz częściej miejsce pracy, gdzie spędza się większość dnia. To wszystko sprawia, że chcemy otaczać się ładnymi przedmiotami i przebywać we wnętrzach, które są przyjemne dla oka. Równocześnie przyszło nam żyć w czasach, gdy każdy jest zabiegany i zapracowany. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie można znaleźć kompleksowe wyposażenie do wnętrz z klasą. Salon z meblami Maxfliz w Galerii Wnętrz Domar to między innymi stylowe komody, elegancje sofy, wygodne materace do spania i łóżka, krzesła do jadalni czy salonu, pojemne szafy do garderoby i sypialni i wiele innych rozwiązań stworzonych z myślą o stylowych wnętrzach.  Zachęcamy do tego, aby przyjść i osobiście przekonać się o wysokiej jakości naszego asortymentu.