Warszawa-Salon-Contact

Maxfliz Warszawa

Poznaj bliżej warszawski salon Maxfliz!

Maxfliz jest dziś znany każdemu wielbicielowi designerskich wnętrz. Od niemal 29 lat spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, goszcząc ich w naszych salonach zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. W nieustannym dążeniu do rozwoju naszych usług, w 2019 roku zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny punkt – tym razem w Warszawie.

Warszawa zdjęcia

Warszawaaa

maxfliz-pulawska-452 Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy

WARSZAWA LP

Co znajdziesz w warszawskim salonie Maxfliz?

To pierwszy w stolicy salon Maxfliz z ekskluzywnym wyposażeniem. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy prawie 2 000 m2 powierzchni z wyjątkowymi ekspozycjami wnętrz. Na trzech piętrach zaprezentowaliśmy niepowtarzalne przykłady projektów: kuchni, łazienek, pokoi dziennych, jadalni, sypialni. Niezależnie od tego, czy chcesz zaaranżować tylko jedno pomieszczenie, czy całe mieszkanie – nasz warszawski salon natchnie Cię mnóstwem inspiracji.

WARSZAWA LP NOWY

Spacer po salonie w wersji online!

Ciekawi Cię, co znajdziesz w nowym punkcie sprzedaży? Teraz nie musisz już nawet wychodzić z domu, aby się tego dowiedzieć. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy wirtualny spacer po warszawskim salonie Maxfliz! Możesz więc odwiedzić nasz sklep za pośrednictwem smartfona lub komputera, dzięki czemu szybko i wygodnie zapoznasz się z asortymentem i zainspirujesz się projektami aranżacji. Szukasz oryginalnych pomysłów na wykończenie swoich wnętrz?

Nie czekaj i już dziś wybierz się na wirtualny spacer po naszym nowym salonie!

 

WARSZAWA LP GODZINY OTWARCIA

godzin-otwarcia-maxfliz Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy

Jeśli jednak wolisz tradycyjną wizytę w sklepie, również mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – warszawski salon Maxfliz pozostaje otwarty dla wszystkich Klientów w godzinach 10.00 – 19.00. Odwiedź nas i zaprojektuj swoje wnętrza z pomocą naszych ekspertów! Nie wahaj się poprosić ich o radę i pamiętaj, że są do Twojej dyspozycji także online.

WARSZAWA LP IKONY

WARSZAWA LP

warszawa-pulawska-452 Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy
Aranżacja mieszkania to proces pochłaniający ogrom czasu i energii.

W Maxfliz chcemy maksymalnie Ci go ułatwić i sprawić, aby był dla Ciebie czystą przyjemnością. Jeśli więc szukasz nietuzinkowych inspiracji, fachowej wiedzy i designerskich artykułów wnętrzarskich, zapraszamy Cię na wirtualny spacer po naszym salonie w Warszawie lub bezpośrednio na ul. Puławską 452!

WARSZAWA LP nowy LP

warszawa-pulawska-salon-wnetrza  Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy
To jeszcze nie koniec!

Jeżeli masz ochotę uzupełnić swoją wiedzę z zakresu trendów wnętrzarskich zapraszamy Cię na naszego bloga.

Nasz Wirtualny Doradca co tydzień serwuje potężną dawkę inspiracji!

WARSZAWA LP ZDJĘCIA

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty