Maxfliz Warszawa

Poznaj bliżej warszawski salon Maxfliz!

Maxfliz jest dziś znany każdemu wielbicielowi designerskich wnętrz. Od niemal 30 lat spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, goszcząc ich w naszych salonach zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. W nieustannym dążeniu do rozwoju naszych usług, w 2019 roku zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny punkt – tym razem w Warszawie.

 

WARSZAWA LP

Co znajdziesz w Warszawskim salonie Maxfliz

To pierwszy w stolicy salon Maxfliz z ekskluzywnym wyposażeniem. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy prawie 2 000 m2 powierzchni z wyjątkowymi ekspozycjami wnętrz. Na trzech piętrach zaprezentowaliśmy niepowtarzalne przykłady projektów: kuchni, łazienek, pokoi dziennych, jadalni, sypialni. Niezależnie od tego, czy chcesz zaaranżować tylko jedno pomieszczenie, czy całe mieszkanie – nasz warszawski salon natchnie Cię mnóstwem inspiracji.

Strona Główna - Ikony 3x - nawigacja

 

Poznaj nasze usługi 


 

Box_ikona_Strefa_Architekta.png [32.56 KB]

Box_ikona_Mieszkanie_pod_klucz.png [37.27 KB] Box_ikona_Wizualizacja wnętrz.png [23.44 KB]
     

 

Poznaj naszą ofertę

 

 

WARSZAWA LP GODZINY OTWARCIA

Nasze salony są otwarte dla naszych Klientów.

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19. Natomiast w soboty od 10 do 18. Odwiedź nas i urządź swoje wnętrze marzeń z pomocą naszego eksperta. Nie wahaj się poprosić ich o radę i pamiętaj, że są do Twojej dyspozycji także online. Dodatkowo możesz umówić się z naszym doradcą na konsultację online.

Salon-Warszawa-CTA

Warszawa-salon-SEO

katowice paragraf

Konsultacje Projektowe

Umów się w ciągu kilku sekund online, na darmową wizualizację oraz konsultacje projektowe!

Button-Rezerwuj.png [4.97 KB]

 


 

Aktualności

Aktualnosci-Warszawa-Salon

News-Salon-Warszawa

Warszawa - osoby- kontaktowe

Pełnomocnik Zarządu Salonu Warszawa

Grzegorz Dąbrowski
e-mail: grzegorz.dabrowski@maxfliz.pl

Kierownik Działu Wnętrz

Ewelina Makarewicz
e-mail: ewelina.makarewicz@maxfliz.pl

Manager ds. Współpracy z Architektami

Ewelina Ślusarek
e-mail: ewelina.slusarek@maxfliz.pl

Recepcja Salon Maxfliz Warszawa

Recepcja Salon Maxfliz Warszawa
T.: 22 177 89 00
e-mail: informacja.warszawa@maxfliz.pl

Dział Obsługi Inwestycji

Rafał Łachański
T.: 884 004 907
e-mail: rafal.lachanski@maxfliz.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytanie?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Wyślij wiadomość i daj się zainspirować.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail