Maxfliz Warszawa

Poznaj bliżej warszawski salon Maxfliz!

Maxfliz jest dziś znany każdemu wielbicielowi designerskich wnętrz. Od niemal 30 lat spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, goszcząc ich w naszych salonach zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. W nieustannym dążeniu do rozwoju naszych usług, w 2019 roku zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny punkt – tym razem w Warszawie.

WARSZAWA LP

Co znajdziesz w warszawskim salonie Maxfliz?

To pierwszy w stolicy salon Maxfliz z ekskluzywnym wyposażeniem. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy prawie 2 000 m2 powierzchni z wyjątkowymi ekspozycjami wnętrz. Na trzech piętrach zaprezentowaliśmy niepowtarzalne przykłady projektów: kuchni, łazienek, pokoi dziennych, jadalni, sypialni. Niezależnie od tego, czy chcesz zaaranżować tylko jedno pomieszczenie, czy całe mieszkanie – nasz warszawski salon natchnie Cię mnóstwem inspiracji.

Warszawa zdjęcia

WARSZAWA LP NOWY

Spacer po salonie w wersji online!

Ciekawi Cię, co znajdziesz w nowym punkcie sprzedaży? Teraz nie musisz już nawet wychodzić z domu, aby się tego dowiedzieć. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy wirtualny spacer po warszawskim salonie Maxfliz! Możesz więc odwiedzić nasz sklep za pośrednictwem smartfona lub komputera, dzięki czemu szybko i wygodnie zapoznasz się z asortymentem i zainspirujesz się projektami aranżacji. Szukasz oryginalnych pomysłów na wykończenie swoich wnętrz?

Nie czekaj i już dziś wybierz się na wirtualny spacer po naszym nowym salonie!

 

WARSZAWA LP GODZINY OTWARCIA

godzin-otwarcia-maxfliz Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy

Jeśli jednak wolisz tradycyjną wizytę w sklepie, również mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – warszawski salon Maxfliz pozostaje otwarty dla wszystkich Klientów w godzinach 10.00 – 19.00. Odwiedź nas i zaprojektuj swoje wnętrza z pomocą naszych ekspertów! Nie wahaj się poprosić ich o radę i pamiętaj, że są do Twojej dyspozycji także online.

WARSZAWA LP IKONY

WARSZAWA LP

warszawa-pulawska-452 Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy
Aranżacja mieszkania to proces pochłaniający ogrom czasu i energii.

W Maxfliz chcemy maksymalnie Ci go ułatwić i sprawić, aby był dla Ciebie czystą przyjemnością. Jeśli więc szukasz nietuzinkowych inspiracji, fachowej wiedzy i designerskich artykułów wnętrzarskich, zapraszamy Cię na wirtualny spacer po naszym salonie w Warszawie lub bezpośrednio na ul. Puławską 452!

Warszawaaa

maxfliz-pulawska-452 Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy

WARSZAWA LP nowy LP

warszawa-pulawska-salon-wnetrza  Wyposażenie łazienek Warszawa Płytki, Meble, Lampy
To jeszcze nie koniec!

Jeżeli masz ochotę uzupełnić swoją wiedzę z zakresu trendów wnętrzarskich zapraszamy Cię na naszego bloga.

Nasz Wirtualny Doradca co tydzień serwuje potężną dawkę inspiracji!

warszawa lp adres

empty

WARSZAWA LP ZDJĘCIA

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty