Blog

lazienka-retro-w-maxfliz-krakow Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Porady wnętrzarskie
02.06.2020 przez Aleksandra Baran

Planujesz remont łazienki i nie wiesz, od czego zacząć? Marzy Ci się zupełnie nowa i niebanalna aranżacja? Jeśli jesteś zwolenniczką nietuzinkowych wnętrz i przestrzeni z charakterem, jedną z opcji, na którą powinnaś zwrócić uwagę, jest łazienka w stylu retro. Jak ją urządzić i dlaczego warto bliżej przyjrzeć się stylowi sprzed lat?

zalety-posiadania-wanny-maxfliz Blog - blog Maxfliz
Mała zmiana - porady ekspertów Niezbędnik Kupującego Porady wnętrzarskie
02.06.2020 przez Aleksandra Baran

Wiele osób urządzających swoją łazienkę staje przed decyzją czy wybrać wannę czy prysznic. Oba rozwiązania posiadają pewne wady i zalety. Odpowiadają również za komfort korzystania z samego pomieszczenia. Z tego powodu podjęcie odpowiedniej decyzji odnośnie zakupu konkretnego rozwiązania będzie miało kolosalne znaczenie. Podpowiadamy w jaki sposób podjąć decyzję i przedstawiamy najważniejsze cechy wanny i prysznica. Dzięki nam odpowiednio wyposażysz swoją łazienkę i stworzysz funkcjonalne pomieszczenie.

wnetrze-w-stylu-glamur-jak-urzadzic Blog - blog Maxfliz
Niezbędnik Kupującego Porady wnętrzarskie
01.06.2020 przez Aleksandra Baran

Pałacowe wzory i zdobienia. Efektowne dodatki. Kryształy i lustra. Z tym głównie kojarzy się dom w stylu glamour. Dla jednych styl ten to bogactwo i luksus, dla innych z kolei przenika tandetą. Dom utrzymany w tym stylu może być elegancki, kusić bogactwem i nie musi być przy tym kiczowaty. Mimo, iż zyskuje on coraz większą rzeszę zwolenników, nie tak łatwo urządzić mieszkanie w stylu glamour ze smakiem.

-hansgrohe-ecostat-e-bateria-termostatyczna-wannowa-15708000 Blog - blog Maxfliz
20.03.2020 przez Monika Turska

Dom musi dawać poczucie bezpieczeństwa. Tymczasem statystyki pokazują, że aż 30% wypadków osób starszych ma miejsce właśnie w domu. A jednym z najbardziej niebezpiecznych dla seniora miejsc w domu jest łazienka. Dlatego troszcząc się o piękno wnętrza, nie zapomnij o zapewnieniu wszystkim domownikom bezpieczeństwa. Jak? Chętnie podpowiadamy.

AMB_BONDY_2000-1700x900 Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Niezbędnik Kupującego Porady wnętrzarskie TRENDOBRANIE
19.03.2020 przez Monika Turska

Harmonijna, ponadczasowa, elegancka. Świeża, wyrafinowana i uniwersalna. Biała łazienka. Zaskarbiła sobie uznanie ikon mody, architektów i wybitnych projektantów designerskich rozwiązań. Jest ciepła i urokliwa lub pełna chłodu i sterylności – wszystko zależy od pomysłu. Biel w dziedzinie aranżacji łazienek nie ma sobie równych. Dlaczego? Zapraszamy do lektury.

Federica-Minozzi-maxfliz Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Maxfliz od wnętrza Sylwetki designerów
19.03.2020 przez Monika Turska

Silna kobieta, której prawdopodobnie nie znacie, a powinniście. Federica Minozzi, CEO grupy Iris Ceramica, w tym dwóch niezwykłych marek Porcelaingres i Granitifiandre – jednych z ciekawszych fabryk płytek ceramicznych i gresowych na świecie.

shutterstock_146047208 kopia Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Porady wnętrzarskie
12.03.2020 przez Monika Turska

Najtrudniej jest urządzić małe mieszkanie, gdzie jeden pokój musi spełniać wiele ról. Najtrudniej nie znaczy, że jest to niemożliwe. Aranżacja kawalerki to trudny egzamin z planowania. Mały metraż – zazwyczaj pomiędzy 20 a 30 m2 sprawia, że aby urządzić kawalerkę wygodnie i efektownie, należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jak „znaleźć sposób” na kawalerkę? Wystarczy, że skorzystasz z kilku naszych rad.

sanswiss-kabina-loftowa-czarna-easy-walk Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Niezbędnik Kupującego Porady wnętrzarskie
21.02.2020 przez Monika Turska

Urządzanie łazienki prawie zawsze kończy się wyborem odpowiedniej kabiny prysznicowej. Wanna, brodzik, kabina prysznicowa – to decyzja na lata. Wybór ten ma bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytania: gdzie zamontowana będzie kabina, czy będzie to kabina z brodzikiem, czy raczej kabina bez brodzika za to z odpływem liniowym. Nie wiesz co wybrać? Z chęcią Ci pomożemy. Zapraszamy do świata wodnego relaksu.