Blog

sanibell-bv-IPyaYDuC39g-unsplash.jpg Blog - blog Maxfliz
Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie Niezbędnik Kupującego TRENDOBRANIE
27.01.2023 przez Maxfliz

Kolorowa armatura łazienkowa to mocny akcent we wnętrzu kąpielowym. Zobacz inspiracje od Maxfliz: deszczownice i baterie w różnych odcieniach.

shutterstock_1907577832_1200x800 (1).png Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów
12.01.2023 przez Maxfliz

Przedpokój jest wizytówką całego mieszkania lub domu, dlatego warto zadbać o to, by prezentował się on elegancko i miał estetyczny wygląd. Zobacz pomysły na wykończenie ścian, które robią znakomite pierwsze wrażenie.

MicrosoftTeams-image (44).png Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem
12.01.2023 przez Maxfliz

Narodowa Galeria Sztuki Zachęta udostępnia plakaty z wystaw do pobrania za darmo. Zobacz, jak je pozyskać.

darmowy projekt
Zainspiruj się designem Strefa Architekta Mała zmiana - porady ekspertów
14.12.2022 przez Maxfliz

 Projektujesz łazienkę? Zobacz, jakie darmowe programy wykorzystać, by wybór płytek, armatury, mebli itp. był łatwy i przyjemny. 

108184.jpg Blog - blog Maxfliz
Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
08.12.2022 przez Justyna Gumuła

Nawiązaliśmy współpracę z biurem projektowym Studio Atrium. Razem z nimi przygotowaliśmy zestaw obowiązujących trendów w projektowaniu domów na 2023. Zobacz najmodniejsze projekty domów!  

0C1A1624.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów
02.12.2022 przez Justyna Gumuła

Powierzchnia nad kuchennym blatem powinna być łatwa do czyszczenia i trwała. Jednak współczesne trendy zakładają, że płytka kuchenna nie jest już tylko elementem ograniczającym się do pełnienia funkcji użytkowej, ale także odgrywa ważną rolę dekoracyjną. Na rynku jest wiele modeli o różnych formatach, kolorach, rozmiarach i materiałach. Jakie wybrać? Sprawdź nasze porady i inspiracje w aranżacji kuchni!

aranzacja-maxfliz-lazienka-godna-krolow (14).jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów
30.11.2022 przez Justyna Gumuła

Biało-czarna łazienka to mieszanka klasycznych kolorów i bez wątpienia połączenie, które nie może się nie udać. Nie sposób nie zwrócić na nią uwagę. Jeśli chcesz stworzyć otoczenie utrzymane w dobrym guście, eleganckie i jednocześnie wszechstronne, po prostu wykorzystaj marmur. W modzie jest już nie tylko szary mat. Poznaj projekty w tym stylu, który królują w trendach wyposażeń wnętrz. Co radzą projektanci? Daj się zainspirować!

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki  (2).jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem
28.11.2022 przez Justyna Gumuła

Jaki kolor jest zdecydowanie uniwersalny, pasuje do niemal każdej przestrzeni i staje się ponadczasowy? Zdecydowanie beż! Oprócz tego, że jest eleganckim, wyrafinowanym i klasycznym odcieniem, zapewnia też wizualne i sensoryczne korzyści dla otoczenia. Jak stworzyć beżowe wnętrze? Poznaj wskazówki, porady wnętrzarskie oraz inspiracje. Popatrz na modne w 2022 roku projekty łazienek w beżu.

spacejoy-YnLJ3rM4VtI-unsplash.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie
24.11.2022 przez Maxfliz

Naturalne wnętrza to pomieszczenia, w których dominują naturalne materiały i kolory, takie jak drewno, kamień, szkło i tkaniny, a także dodatek zielonych roślin.. Celem tego stylu jest stworzenie przytulnej i przyjaznej atmosfery, która pozwala człowiekowi odpocząć od codziennego zgiełku i stresu. Poznaj biophilic design, czyli projektowanie biofilne, które łączy inspiracje naturą i dba o well-being.