stany magazynowe

280 tysięcy produktów dostępnych od ręki!

magazyn

250 000
m2 płytek
20 000
baterii
5 000
modeli mebli
100 000
lamp

4 image grid inspiracje salon

salon inspiracje ogolny image grid 3

Inspiracje sypialnia image grid 1

inspiracje ogólna strona paragraf 1

Inspiracje wnętrzarskie

Spełniamy marzenia o pięknych wnętrzach. Znajdziesz tu inspirujące aranżacje wnętrz, nowości ze światowych targów designu, porady wnętrzarskie i nowe trendy, które możesz zastosować u siebie w domu. Poznasz najmodniejsze kolory sezonu, inspirujące tapety, designerskie meble, które nie tylko urzekają wyglądem, ale i kuszą komfortem, sprawdzisz co nowego słychać w wyposażeniu łazienek i jak możesz te nowinki techniczne zastosować we własnej łazience. Z Maxfliz będziesz trzymał rękę na wnętrzarskim plusie. Odkryjesz świat stylu i designu. Bo Maxfliz to piękna strona wnętrza.

MAGNETYZM FORMY

inspiracje łazienka grid 1

salon ogolny 1 image grid 3

inspiracje łazienka ogólny grid 2

inspiracje sypialnia grid 1

inspiracje sypialnia grid 2

Newsletter inspiracje

newletter-1 Inspiracje mieszkaniowe, wnętrzarskie i meblowe - MaxFliz

Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Podobają Ci się nasze aranżacje wnętrz? Jesteś ciekaw nowych trendów? Zapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w polityce prywatności oraz polityce prywatności newslettera

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w polityce prywatności oraz polityce prywatności newslettera .

Image fullscreen - SG- salony

Liczby - strona główna

25

LAT DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ

31000

PRZYGOTOWANYCH PROJEKTÓW I WIZUALIZACJI

100 000

WYPOSAŻONYCH DOMÓW I APARTAMENTÓW

1

NAJWAŻNIEJSZY CEL: PIĘKNA STRONA WNĘTRZA