Paragraf Katowice wstęp

Poznaj bliżej Katowicki salon Maxfliz!

W salonie Maxfliz w Katowicach nasze aranżacje odwzorowują wnętrza, których szukają i pragną nasi klienci. Kompleksowość to nasze drugie imię. Pod jednym dachem znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia mieszkania, domu, hotelu czy inwestycji. Meble, oświetlenie, płytki, wyposażenie łazienki, kuchnie, tapety i dodatki – wszystko pod jednym dachem i z fachowym doradztwem.

Katowice kontakt

Katowice godziny otwarcia

godziny-otwarcia-maxfliz-katowice Wyposażenie łazienek Katowice Płytki, Meble, Lampy - Salon meblowy Maxfliz

Od 2013 roku dostarczamy klientom na śląsku inspiracji wnętrzarskich prosto z międzynarodowych targów. To dla nas ogromna satysfakcja i wyzwanie: wyposażyliśmy już setki mieszkań na Śląsku – cieszymy się, że zaufało nam już tylu klientów. Kompleksowa oferta, gwarancja najlepszych wyborów, dedykowani eksperci i towar dostępny od ręki – zapraszamy do Katowic. W Maxfliz czekają już na Was.

katowice paragraf

maxfliz-lazienki-wnetrza-plytki Wyposażenie łazienek Katowice Płytki, Meble, Lampy - Salon meblowy Maxfliz

Spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu. Darmowa wizualizacja i projekt koncepcyjny pomogą Ci bez problemu przejść przez remont lub wykończenie Twojego mieszkania czy domu.
Umów się online!

Rezerwuj online

Warszawa zdjęcia

Wirtualny spacer Katowice

Sprawdź wirtualny spacer!

Szukasz inspiracji? Chcesz poznać nowe trendy? Już teraz sprawdź wirtualny spacer po katowickim salonie. Sprawdź nasz asortyment nie wychodząc z domu.

katowice zdjęcia

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty