Paragraf Katowice wstęp

Salon Maxfliz Katowice

W salonie Maxfliz w Katowicach nasze aranżacje odwzorowują wnętrza, których szukają i pragną nasi klienci. Kompleksowość to nasze drugie imię. Pod jednym dachem znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia mieszkania, domu, hotelu czy inwestycji. Meble, oświetlenie, płytki, wyposażenie łazienki, kuchnie, tapety i dodatki – wszystko pod jednym dachem i z fachowym doradztwem.

Katowice kontakt

maxfliz-wnetrza-krakow (1).png [3.06 KB] maxfliz-wnetrza-krakow (2).png [3.25 KB] maxfliz-wnetrza-krakow (1).jpg [10.37 KB]
Katowice, Al. Roździeńskiego 191 +48 32 720 92 00 info.katowice@maxfliz.pl

Katowice godziny otwarcia

godziny-otwarcia-maxfliz-katowice Katowice | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Od 2013 roku dostarczamy klientom na śląsku inspiracji wnętrzarskich prosto z międzynarodowych targów. To dla nas ogromna satysfakcja i wyzwanie: wyposażyliśmy już setki mieszkań na Śląsku – cieszymy się, że zaufało nam już tylu klientów. Kompleksowa oferta, gwarancja najlepszych wyborów, dedykowani eksperci i towar dostępny od ręki – zapraszamy do Katowic. W Maxfliz czekają już na Was.

katowice paragraf

maxfliz-lazienki-wnetrza-plytki Katowice | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu. Darmowa wizualizacja i projekt koncepcyjny pomogą Ci bez problemu przejść przez remont lub wykończenie Twojego mieszkania czy domu.
Umów się online!

Rezerwuj online

Warszawa zdjęcia

Wirtualny spacer Katowice

Sprawdź wirtualny spacer!

Szukasz inspiracji? Chcesz poznać nowe trendy? Już teraz sprawdź wirtualny spacer po katowickim salonie. Sprawdź nasz asortyment nie wychodząc z domu.

katowice zdjęcia

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty