Paragraf - SG- o nas

Maxfliz wita Cię w świecie kompleksowego wyposażenia wnętrz.

Pięknie, oryginalnie, inspirująco, a jednocześnie wygodnie i bezpiecznie. Na tym jednym zdaniu właściwie moglibyśmy zakończyć opis naszej misji. Ale, ponieważ jesteśmy pasjonatami, którzy w dodatku lubią się dzielić, po prostu musimy opowiedzieć Ci o nas trochę więcej.

Wiemy, jak zamienić przeciętne wnętrze w przestrzeń, która będzie idealnie dopasowana nie tylko do Twoich potrzeb, ale i do Twojej osobowości.
Przemyślana strategia, różnorodnie wyposażone Salony i uśmiechnięci Doradcy to nasze standardy, o których chyba nie musimy pisać. To, co nasz wyróżnia to ten błysk w oku architekta, to odwaga w sięganiu po nietypowe i wyjątkowe rozwiązania. To odrobina szaleństwa, oparta na fachowej wiedzy, profesjonalnej obsłudze i nieskończonych możliwościach.

Nie zamykamy się w schematach, dlatego od wielu lat wyposażamy setki hoteli, restauracji, ośrodków publicznych poprzez domy i kawalerki.

Paragraf- SG- o nas- &2

02 Jadalnia Szaro złota.jpg O nas | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wyobraź sobie wannę przygotowaną do gorącej i aromatycznej kąpieli. Zapach świec, Twój ulubiony drink i ulubiona muzyka, a na ścianach wzór z „Baśni o tysiącu i jednej nocy”. Twoja mała egzotyczna podróż bez wychodzenia z domu. A może wolisz spotkania z bliskimi przy stole zastawionym pysznym jedzeniem, przygotowanym w Twojej funkcjonalnej i nowoczesnej kuchni? Po ciężkim dniu lub wyczerpującym treningu marzysz o szybkim regeneracyjnym prysznicu z hydromasażem i wygodnej sofie?


Nie widzimy przeszkód.

Jeśli tylko chcesz, możesz być swoim własny architektem, naszym zadaniem będzie wtedy zainspirować Cię i wesprzeć wiedzą.
Możesz wszystko zrobić sam, ale nie musisz. My wiemy, jak się to robi, więc może wolisz usiąść z naszym architektem i wypić pyszną kawę? My zrobimy resztę.

Paragraf-SG-o nas - &3

Nasz pasja i miłość do pięknego designu nie gaśnie, dlatego wciąż się rozwijamy. Kiedyś niewielki sklep w Krakowie. Dziś, po 30 latach, Maxfliz to sieć Salonów w całym kraju. Znajdziesz u nas ponad 11.000 m2 najwyższej klasy ekspozycji, prezentującej najnowsze światowe trendy. Obejrzysz kilkadziesiąt gotowych aranżacji, stworzonych po to, by Cię zainspirować.

Sprawdź nas! Lubimy i dajemy się weryfikować.

Opinie zadowolonych i powracających do nas klientów oraz liczne wyróżnienia i prestiżowe nagrody, powodują, że jesteśmy wdzięczni i zmotywowani. Dlatego podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej. Nie spoczywamy na laurach.

Współpracujemy z najlepszymi producentami branży wyposażenia wnętrz z całego świata. Nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę na temat designu i rozwiązań technicznych.

nagłówek sekcji wywiady

Maxfliz to ludzie. Zobacz co mówią o firmie, którą tworzą.

4 image grid wywiady o nas