Paragraf - SG- o nas

Maxfliz wita Cię w świecie kompleksowego wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, których codzienna praca prowadzi do realizacji jednego celu – stworzenia dla Ciebie pięknego domu, mieszkania czy biura. Przemyślana strategia, różnorodnie wyposażone Salony i uśmiechnięci Doradcy to sposób byś poczuł piękno, design, komfort i moc płynącą z otoczenia dopasowanego do Ciebie. Przekraczając próg naszych Salonów otrzymujesz coś więcej niż ofertę. Dzielimy się z Tobą najlepszymi rozwiązaniami i fachową wiedzą. Lubimy wyzwania, dlatego od wielu lat wyposażamy setki hoteli, restauracji, ośrodków publicznych poprzez domy i kawalerki. Jak? U nas znajdziesz płytki ceramiczne z całego świata. Uzupełnisz niepowtarzalną armaturą i ceramiką. Spełnisz marzenia o wannie pełnej piany lub funkcjonalnej kabinie. Znajdziesz najwygodniejszą sofę i doświetlisz salon, w taki sposób, że goście nie będą chcieli wyjść. Wybierzesz drzwi i podłogi najwyższej jakości. Zanim podejmiesz decyzję zainspirujemy Cię setkami gotowych aranżacji, a następnie zrealizujemy Twoje marzenia byś z radością spędzał czas w pięknym, modnym i bezpiecznym domu.

Paragraf- SG- o nas- &2

02 Jadalnia Szaro złota O nas | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dzięki wielkiej pasji do wnętrz wciąż się rozwijamy. Kiedyś niewielki sklep w Krakowie. Dziś, po 25 latach, Maxfliz to sieć Salonów rozprzestrzenionych po całym kraju. Znajdziesz u nas ponad 11.000 m2 najwyższej klasy ekspozycji, prezentującej najnowsze światowe trendy. Obejrzysz kilkadziesiąt gotowych aranżacji, docenisz możliwość inspiracji.

Nasz cel jest niezmienny – pragniemy być blisko Ciebie i spełniać Twoje marzenia o wyjątkowych wnętrzach. Dla naszego zespołu ważne jest, żebyś w swoim świecie miał komfort, wytchnienie i po prostu czuł się dobrze. Twoja rodzina, pupil, a przede wszystkim Ty sam, w swoim najbliższym otoczeniu zasługujesz na piękno. W Maxfliz w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz, by zrealizować plany o wyjątkowej łazience, domowym spa, przytulnym salonie, wygodnej sypialni czy funkcjonalnej kuchni.

Paragraf-SG-o nas - &3

Sprawdź nas! Lubimy i dajemy się weryfikować. Liczne wyróżnienia i prestiżowe nagrody, a przede wszystkim zadowoleni Klienci, stoją murem za naszym profesjonalizmem, wiedzą i najważniejszym: PASJĄ DO PIĘKNA. Aby realizować tę misję stale nawiązujemy współpracę z najlepszymi producentami branży wyposażenia wnętrz z całego świata. Cyklicznie wzbogacamy swoją wiedzę na temat designu czy rozwiązań technicznych.

nagłówek sekcji wywiady

Maxfliz to ludzie. Zobacz co mówią o firmie, którą tworzą.

4 image grid wywiady o nas