O Maxfliz - blok

Tutaj czeka Twoje wnętrze

Od 30 lat nieprzerwanie dążymy do spełnienia potrzeb naszych Klientów, kompleksowo wyposażając domy Polaków. Piękno w formie. Piękno w wykonaniu. Piękno w doświadczaniu. Od łazienki, domowego SPA po wyjątkowy salon. Od kawalerki po inwestycje. Dynamicznie i z pasją odpowiadamy na aktualne oczekiwania i trendy. Dzięki konsekwencji i innowacjom, obecna na rynku w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także w Warszawie, marka Maxfliz jest synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania.

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni, w których ludzie czują się szczęśliwi. Dlatego znajdziesz u nas płytki ceramiczne i gresowe o wielu zastosowaniach - do łazienki, kuchni, salonu i na taras. Z nami zadbasz też o to, by Twoja łazienka była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna - armatura, ceramika łazienkowa, kabiny prysznicowe i wanny wysokiej jakości Ci w tym pomogą. Do salonu i sypialni wybierzesz u nas wzorzyste, modne tapety, wygodne łóżka i meble wypoczynkowe włoskich i polskich producentów - w tym wygodne meble naszej autorskiej marki Maxiving, a także dodatki.

Naszą pasją jest również oświetlenie - wiadomo od dawna, że to prawdziwa biżuteria dla wnętrza. W oparciu o włoskie i hiszpańskie oświetlenie, stworzysz prawdziwą domową oazę spokoju. Dzięki własnej marce MAXLIGHT oraz współpracy z wieloma producentami, nasi Klienci mogą wybierać spośród ciekawych i designerskich lamp.

 

30 Lat doswiadczenia.png [26.60 KB]

Przygotowane projekty wizualizacyjne.png [22.80 KB] Wyposazanie domowi i apartamentow.png [18.28 KB]
 

 

 

 

Strona Główna - Ikony 3x - nawigacja

 

Poznaj nasze usługi 


 

Box_ikona_Strefa_Architekta.png [32.56 KB]

Box_ikona_Mieszkanie_pod_klucz.png [37.27 KB] Box_ikona_Wizualizacja wnętrz.png [23.44 KB]
     

 

 

Poznaj naszą ofertę

 

 

Separator Aranżacje kategorie hasło

Poznaj Piękną Stronę Wnętrza. Wybierz pomieszczenie i poznaj nasze aranżacje.

SEP Umów się na wizualizację łazienki

łaz_k.jpg  O Maxfliz
Nie masz pomysłu na swoje wnętrze?

Wybrałeś idealne płytki do swojej łazienki, ale nie wiesz jak je wykorzystać we własnym wnętrzu?
Umów się się na wizualizację w salonie Maxfliz. Nasi profesjonalni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

 

Glowna - uslugi