Strefa architekta - &1

STREFA ARCHITEKTA

 

Wiesz, jak bardzo liczy się JAKOŚĆ w projektach i PROFESJONALIZM na każdym etapie realizacji zlecenia? Z PARTNERSTWA czerpiesz motywację, siłę, inspirację i nigdy nie kończysz działań przed osiągnięciem SATYSFAKCJI zarówno swojej, jak i klienta? Dołącz do Maxfliz. Mamy wspólne wartości, a to już solidny fundament do owocnej współpracy.

baner_materialy-dla-architekta.png [21.93 KB]

W zbiorze materiałów czekają na Ciebie:

katalogi, modele 3d oraz tekstury

Chcesz uzyskać dostęp do naszych materiałów?

Utwórz konto

Strefa Architektów - kontakty

 

box_katowice.jpg [22.84 KB]

box_kraków.jpg [21.48 KB]

box_warszawa.jpg [23.44 KB]

box_wrocław.jpg [21.36 KB]

Strefa Architektów - wartości

baner-strefa-architektow-head.jpg [100.12 KB]

♦ silna marka

Zostań reprezentantem rozpoznawalnej i prestiżowej marki z renomą, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem w branży i zadowoleniem. Buduj z nami swoje portfolio i prezentuj twórczość w nowoczesnych salonach. To dodatkowa okazja na zdobycie doświadczenia i zaufania przyszłych klientów.

♦ oferta premium z mobilnym wsparciem

Zyskaj zawsze aktualną i jedyną w Polsce kompletną ofertę dedykowaną wnętrzom każdego typu. Maxfliz daje gwarancję najwyższej jakości mebli i materiałów wykończeniowych i stale monitoruje stany magazynowe. Na bieżąco informujemy o wszystkich nowościach i możliwościach. Próbki i katalogi dowozimy regularnie do Twojego biura projektowego, by oszczędzić Twój czas i dać Ci maksymalny komfort.

♦ dedykowany opiekun

Współpraca z Maxfliz to przede wszystkim wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Możesz liczyć na pomoc dedykowanego opiekuna Strefy Architekta, który pomoże w poszukiwaniu rozwiązań technicznych w celu kreowania perfekcyjnych realizacji. Nasza obsługa jest kompleksowa – jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie, nawet podczas niełatwego procesu reklamacji.

♦ rozwój i wymiana doświadczeń

Nie lubisz stać w miejscu? Architekci współpracujący z Maxfliz każdego rozwijają się podczas stacjonarnych szkoleń produktowych, szkoleń biznesowych oraz specjalistycznych. Współpraca z nami może także zaowocować zaaranżowaniem prestiżowej przestrzeni ekspozycyjnej w naszych salonach stacjonarnych. Mamy prywatną grupę na Facebooku, dzięki której każdy architekt Maxfliz doskonale wie o wszystkich nowościach i szkoleniach, a także zbliżających się wyjazdach, targach, ważnych wydarzeniach dla ludzi z branży. Z nami będziesz na bieżąco!

♦ wyjątkowe relacje

Eventy branżowe zawsze towarzyszą naszej marce, napędzając do dalszego działania! Tworzymy fantastyczne okazje do spotkań, podczas których wymieniamy się doświadczeniem i kontaktami. Budujemy relacje nie tylko zawodowe, ale i koleżeńskie. Co roku organizujemy mniejsze wyjazdy do fabryk włoskich i hiszpańskich. Na architektów z najlepszymi efektami czekają niezapomniane wycieczki w najbardziej egzotyczne zakątki świata (np. Malediwy, Madagaskar).

 


Zostań architektem Maxfliz!

Wierzymy, że współpraca mądrych ludzi daje wymarzone efekty. Wiemy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej niż w pojedynkę. Dlatego otworzyliśmy STREFĘ ARCHITEKTA, aby łączyć, inspirować, wspólnie tworzyć jeszcze kreatywniej, odważniej, bardziej profesjonalnie — kreując wnętrza perfekcyjnie odpowiadające potrzebom klientów.


Jedna współpraca – wiele korzyści

Strefa Architekta to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie! Wyszkoleni i kompetentni doradcy codziennie troszczą się, aby to miejsce stanowiło perfekcyjną przestrzeń dla kreatorów wnętrz.

 

DOŁĄCZYSZ DO NAS? 

 

Nagłówek sekcji- strefa architekta - aktualności

Aktualności

Aktualności - Strefa Architekta - box

Strefa architekta- blogi