Wizualizacja wnętrz/Konsultacje Projektowe-Head

Zacznij od nowa z Maxfliz - darmowe konsultacje projektowe

Wizualizacja i projekt koncepcyjny pomogą Ci wyobrazić sobie, to o czym marzysz – piękne i całkowicie Twoje wnętrze. W każdym z naszych salonów czeka kilkuosobowy zespół projektantów, którzy są gotowi, by spotkać się z Tobą i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i potrzeby. Oczywiście głównie te dotyczące wnętrz. Dział Wizualizacji to zespół specjalistów od wnętrz, w których dobrze się mieszka. Pomogą Ci stworzyć przestrzeń, która będzie modna, dopasowana do Twojego gustu i w pełni funkcjonalna.

 

nakiedy

Umów się online na darmową wizualizację oraz konsultacje projektowe!

 

Button-Rezerwuj.png [3.43 KB]

Wizualizacja wnętrz/Konsultacje Projektowe

Planujesz remont? Pomożemy Ci zarówno w metamorfozie mieszkania, kuchni, wyposażeniu domu, jak i w doborze odpowiedniego łóżka i tapety do sypialni. Projekt koncepcyjny to właśnie to, czego potrzebujesz. Stworzymy wnętrze specjalnie dla Ciebie. Będzie komfortowe, oryginalne i dopasowane do Twojego budżetu. Umiejętność łączenia elementów wyposażenia wnętrz w harmonijną całość nie jest kwestią łatwego wyboru czy wrodzonej intuicji, lecz długich studiów i dobrej znajomości branży wnętrzarskiej. Innymi słowy, warto czasem zapytać specjalisty.

 

Katalog-inspiracje-2022.png [265.66 KB]

 

Oferujemy projekty koncepcyjne od kuchni, przez salony i sypialnie po apartamenty. Remontujesz swoje wnętrze pierwszy raz? A może kolejny i wiesz, ile niepotrzebnych komplikacji i emocji kosztowało Cię to, tu się zgadzamy: wielkie przedsięwzięcie. Rozumiemy Twoje obawy i wątpliwości, dlatego spróbujemy przybliżyć Ci możliwości, jakie daje dział Projektów Koncepcyjnych. Umów się na darmowe konsultacje projektowe:

Wizualizacja - full wypas

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze!

Nie masz pomysłu na swoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

WYBIERZ WNĘTRZE

WYBIERZ WNĘTRZE, KTÓRE CHCESZ URZĄDZIĆ

Wizualizacja wnętrz - Box-2

Image grid - strona główna

empty

Sepatator Wizki- kontakt nasz zespół

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym projektantem.

Paragraf &5 strona główna wizualizacja wnętrz

Naszym Klientom oferujemy różne możliwości projektowe, dopasowane zarówno do potrzeb jak i oczekiwań. Wykonujemy wizualizacje łazienek 3D oraz projekty koncepcyjne łazienek i wnętrz. Wizualizacje łazienek tworzone są na miejscu w salonach Maxfliz przy udziale Klienta i na podstawie wybranych przez niego płytek oraz dostarczonych wymiarów pomieszczenia. Projekty koncepcyjne to wersja rozszerzona o dobór materiałów, inwentaryzację wnętrza, pomiary oraz wyrysy techniczne wraz z wykazem materiałów. Projekty koncepcyjne obejmują nie tylko łazienkę, jak w przypadku wizualizacji, ale także wnętrza, a więc salon, sypialnię, kuchnię, pokoje etc.