Wizualizacja wnętrz/Konsultacje Projektowe

Wizualizacja wnętrz oraz darmowe konsultacje Projektowe w Maxfliz

Wizualizacja i projekt koncepcyjny pomogą Ci wyobrazić sobie, to o czym marzysz – piękne i całkowicie Twoje wnętrze. Zajmujemy się wyposażeniem wnętrz od ponad ćwierć wieku, czy to oznacza, że znamy się na tym co robimy? Śmiemy stwierdzić, że tak, ale nigdy nie będziemy Ci narzucać naszych wizji, w tak ważnej kwestii, jak urządzenie własnej przestrzeni. My Ci to po prostu pokażemy. W każdym z naszych salonów czeka kilkuosobowy zespół projektantów, którzy są gotowi, by spotkać się z Tobą i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i potrzeby. Oczywiście głównie te dotyczące wnętrz.

Dział Wizualizacji to zespół specjalistów od wnętrz, w których dobrze się mieszka. Pomogą Ci stworzyć przestrzeń, która będzie modna, dopasowana do Twojego gustu i w pełni funkcjonalna.

Zacznij od nowa z Maxfliz – darmowe konsultacje projektowe 

Planujesz remont? Pomożemy Ci zarówno w metamorfozie mieszkania, kuchni, wyposażeniu domu, jak i w doborze odpowiedniego łóżka i tapety do sypialni. Projekt koncepcyjny to właśnie to, czego potrzebujesz. Stworzymy wnętrze specjalnie dla Ciebie. Będzie komfortowe, oryginalne i dopasowane do Twojego budżetu. Umiejętność łączenia elementów wyposażenia wnętrz w harmonijną całość nie jest kwestią łatwego wyboru czy wrodzonej intuicji, lecz długich studiów i dobrej znajomości branży wnętrzarskiej. Innymi słowy, warto czasem zapytać specjalisty.

Oferujemy projekty koncepcyjne od kuchni, przez salony i sypialnie po apartamenty. Remontujesz swoje wnętrze pierwszy raz? A może kolejny i wiesz, ile niepotrzebnych komplikacji i emocji kosztowało Cię to, tu się zgadzamy: wielkie przedsięwzięcie. Rozumiemy Twoje obawy i wątpliwości, dlatego spróbujemy przybliżyć Ci możliwości, jakie daje dział Projektów Koncepcyjnych. Umów się na darmowe konsultacje projektowe:

nakiedy

Umów się online na darmową wizualizację oraz konsultacje projektowe!

 

Button-Rezerwuj.png [3.43 KB]

WYBIERZ WNĘTRZE

WYBIERZ WNĘTRZE, KTÓRE CHCESZ URZĄDZIĆ

Wizualizacja wnętrz - Box-2

Wizualizacja - full wypas

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze!

Nie masz pomysłu na swoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Image grid - strona główna

empty

Nagłówek Sekcji Wizualizacja wnętrz

Zdecyduj które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.

Sepatator Wizki- kontakt nasz zespół

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym projektantem.

Paragraf &5 strona główna wizualizacja wnętrz

Naszym Klientom oferujemy różne możliwości projektowe, dopasowane zarówno do potrzeb jak i oczekiwań. Wykonujemy wizualizacje łazienek 3D oraz projekty koncepcyjne łazienek i wnętrz. Wizualizacje łazienek tworzone są na miejscu w salonach Maxfliz przy udziale Klienta i na podstawie wybranych przez niego płytek oraz dostarczonych wymiarów pomieszczenia. Projekty koncepcyjne to wersja rozszerzona o dobór materiałów, inwentaryzację wnętrza, pomiary oraz wyrysy techniczne wraz z wykazem materiałów. Projekty koncepcyjne obejmują nie tylko łazienkę, jak w przypadku wizualizacji, ale także wnętrza, a więc salon, sypialnię, kuchnię, pokoje etc.