Wizualizacja wnętrz/Konsultacje Projektowe

Wizualizacja wnętrz / Darmowe konsultacje Projektowe w Maxfliz

Spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu. Darmowa wizualizacja i projekt koncepcyjny pomogą Ci bez problemu przejść przez remont lub wykończenie Twojego mieszkania czy domu.

Zajmujemy się wyposażeniem wnętrz od ponad ćwierć wieku – to najlepszy znak, że musimy się na tym znać. Pomogliśmy w tym czasie tysiącom klientów, więc wiemy, jak trudne może być podjęcie decyzji o urządzeniu własnego mieszkania czy domu. Nasz Dział Wizualizacji jest po to, by proces ten stał się tak łatwy, jak to tylko możliwe. Dzięki niemu od razu zobaczysz, w jak pięknej przestrzeni będziesz żyć. A to wszystko w cenie zakupu produktów.

W każdym z naszych salonów czeka kilkuosobowy zespół projektantów, którzy są gotowi by spotkać się z Tobą i odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Dział Wizualizacji to zespół prawdziwych specjalistów od wnętrz, w których dobrze się mieszka. Pomogą Ci stworzyć przestrzeń, która nie tylko będzie dopasowana do najnowszych trendów i Twojego gustu, ale spełni potrzeby wszystkich jej użytkowników.

 

Zacznij od nowa z Maxfliz – darmowe konsultacje projektowe 

Planujesz remont? Zrób coś dobrego dla swojego domu

Umiejętność łączenia elementów wyposażenia wnętrz w harmonijną całość nie jest kwestią łatwego wyboru czy wrodzonej intuicji, lecz długich studiów i dobrej znajomości branży wnętrzarskiej. Nie musisz tracić czasu na szczegółową analizę nowości. Pomożemy Ci zarówno w metamorfozie mieszkania, kuchni, wyposażeniu domu, jak i w doborze odpowiedniego łóżka i tapety do sypialni.
Niezależnie od stylu: od minimalistycznego salonu, przez klasyczne sypialnie, aż po funkcjonalne i piękne kuchnie – stworzymy wnętrze specjalnie dla Ciebie. Wnętrze komfortowe, oryginalne i dopasowane do Ciebie i Twojego budżetu. Bo Maxfliz to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego domu.

Oferujemy Ci różne możliwości projektowe, dopasowane zarówno do potrzeb, jak i oczekiwań. Robimy projekty koncepcyjne zarówno kuchni, jak i wnętrz – salonów, sypialni, apartamentów, pokoi dziecięcych i młodzieżowych.
Wiemy, że dla większości Klientów naszego salonu to pierwsze spotkanie z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Rozumiemy Twoje obawy i wątpliwości, dlatego spróbujemy przybliżyć Ci możliwości, jakie otwiera przed Tobą dział Projektów Koncepcyjnych. Umów się na darmowe konsultacje projektowe:

 

nakiedy

Umów się online na darmową wizualizację/ konsultacje projektowe!

Rezerwuj online

WYBIERZ WNĘTRZE

WYBIERZ WNĘTRZE, KTÓRE CHCESZ URZĄDZIĆ

Wizualizacje podział na 3 item grid

projekt-koncepcyjny-lazienki-maxfliz Wizualizacje wnętrz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Projekt koncepcyjny łazienki
projekt-koncepcyjny-wnetrz-maxfliz Wizualizacje wnętrz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Projekt koncepcyjny wnętrza
wizualizacja-lazienki-maxfliz Wizualizacje wnętrz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Wizualizacja łazienki

Ikony

Zwymiaruj wnętrze
Wybierz materiały
Twoje wnętrze w 2h
Gotowa dokumentacja

Nagłówek Sekcji Wizualizacja wnętrz

Zdecyduj które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.

Sepatator Wizki- kontakt nasz zespół

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym projektantem.

Paragraf &5 strona główna wizualizacja wnętrz

Naszym Klientom oferujemy różne możliwości projektowe, dopasowane zarówno do potrzeb jak i oczekiwań. Wykonujemy wizualizacje łazienek 3D oraz projekty koncepcyjne łazienek i wnętrz. Wizualizacje łazienek tworzone są na miejscu w salonach Maxfliz przy udziale Klienta i na podstawie wybranych przez niego płytek oraz dostarczonych wymiarów pomieszczenia. Projekty koncepcyjne to wersja rozszerzona o dobór materiałów, inwentaryzację wnętrza, pomiary oraz wyrysy techniczne wraz z wykazem materiałów. Projekty koncepcyjne obejmują nie tylko łazienkę, jak w przypadku wizualizacji, ale także wnętrza, a więc salon, sypialnię, kuchnię, pokoje etc.

Image grid - strona główna

empty

Wizualizacja - full wypas

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze!

Nie masz pomysłu na swoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail