Blog

xIMG_2458-Edit Blog - blog Maxfliz
Nasze Realizacje Modne inwestycje MAGNETYZM FORMY
20.09.2019 przez Administrator

Z myślą o wymagających gościach, przy ulicy Lubelskiej w Krakowie, w pofabrycznym budynku powstał apartament o podwyższonym standardzie. Zaprojektowane przez architekt wnętrz Ewelinę Nowakowską-Matoga z Pracowni Nova mieszkanie charakteryzuje prostota, ale też niewymuszona elegancja. Wysokie na ponad 3 metry studio z wysokimi oknami jest pełne naturalnego światła i rozciąga się z niego widok na panoramę miasta. Sam zobacz!

xDSC_0114 Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Modne inwestycje Nasze Realizacje
19.09.2019 przez Aleksandra

Klienci, rdzenni mieszkańcy Krakowa, planowali klimat swojej klasycznej rezydencji przenieść do wrocławskiego apartamentu. W sercu Dolnego Śląska, a właściwie pod jego niebem, zakupili piękny i prestiżowy 120-sto metrowy apartament w wieżowcu SKY TOWER. O pomoc w jego aranżacji poprosili właścicielkę pracowni ANCHAL Annę Kuk-Dutkę.

Platinum-12 kopia Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Modne inwestycje Nasze Realizacje
29.11.2018 przez Aleksandra

Maxfliz obsługuje inwestycje deweloperskie, biznesowe oraz publiczne, wyposażając osiedla mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, domy wczasowe, restauracje, bary, szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale, hale sportowe, lokale usługowe, biura i gabinety w meble, płytki i kamień naturalny, armaturę i ceramikę łazienkową oraz oświetlenie. Zaufały nam już setki firm, a inwestycje, w których braliśmy udział, służą Klientom w całej Polsce.

Magnetyzm-Formy-Max-Fliz-browar-w-uniejowie-1 Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Nasze Realizacje Modne inwestycje
09.05.2018 przez Aleksandra

BlueCat Studio to kameralna pracownia architektury wnętrz zajmująca się głównie projektowaniem mieszkań i prywatnych domów. Zrealizowana inwestycja: budowa lokalnego browaru udowodniła, że nasze studio z sukcesem potrafi również realizować wymagające projekty budynków użyteczności publicznej.