Blog

Modne inwestycje TRENDOBRANIE
14.09.2022 przez Justyna Gumuła

Uwielbiasz hedonistyczną, niezwykle odprężającą atmosferę SPA? Możesz przenieść ją do własnej łazienki, by cieszyć się ciepłymi kąpielami, orzeźwiającymi prysznicami i ulubionymi zabiegami każdego dnia lub wieczora. Dowiedz się jak zrobić domowe SPA, urządzając je od początku do końca lub jak zaaranżować i wyposażyć gotową przestrzeń.

Modne inwestycje Porady wnętrzarskie
14.09.2022 przez Sara Matracka

Wyobraź sobie, że twoja łazienka zamienia się w luksusowe SPA lub twój ogród nagle przenosi cię na Bali, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się relaksującymi masażami. Wanna z hydromasażem to przyjemność w duchu self-care, która pozwala na codzienne odczuwanie doznań znanych z najlepszych salonów wellness lub wakacji wypoczynkowych. Sprawdź, jak regularne sesje w jacuzzi wpływają na zdrowie, samopoczucie i wygląd.

Porady wnętrzarskie Modne inwestycje
08.08.2022 przez Anna Paczkowska

Harmonia, symetria, spokój, oszczędność - tak najkrócej można podsumować styl japandi, który powoli zadomawia się w polskich mieszkaniach. Jest to z pewnością estetyka, która zapewnia uczucie ukojenia i wyciszenia. Co więcej, jak się okazuje, aby Twoje pomieszczenie wypełniła energia zen, nie musisz wydawać fortuny - wystarczy kilka modyfikacji.

Nasze Realizacje Modne inwestycje MAGNETYZM FORMY
20.09.2019 przez Administrator

Z myślą o wymagających gościach, przy ulicy Lubelskiej w Krakowie, w pofabrycznym budynku powstał apartament o podwyższonym standardzie. Zaprojektowane przez architekt wnętrz Ewelinę Nowakowską-Matoga z Pracowni Nova mieszkanie charakteryzuje prostota, ale też niewymuszona elegancja. Wysokie na ponad 3 metry studio z wysokimi oknami jest pełne naturalnego światła i rozciąga się z niego widok na panoramę miasta. Sam zobacz!

MAGNETYZM FORMY Modne inwestycje Nasze Realizacje
19.09.2019 przez Aleksandra

Klienci, rdzenni mieszkańcy Krakowa, planowali klimat swojej klasycznej rezydencji przenieść do wrocławskiego apartamentu. W sercu Dolnego Śląska, a właściwie pod jego niebem, zakupili piękny i prestiżowy 120-sto metrowy apartament w wieżowcu SKY TOWER. O pomoc w jego aranżacji poprosili właścicielkę pracowni ANCHAL Annę Kuk-Dutkę.

MAGNETYZM FORMY Modne inwestycje Nasze Realizacje
29.11.2018 przez Aleksandra

Maxfliz obsługuje inwestycje deweloperskie, biznesowe oraz publiczne, wyposażając osiedla mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, domy wczasowe, restauracje, bary, szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale, hale sportowe, lokale usługowe, biura i gabinety w meble, płytki i kamień naturalny, armaturę i ceramikę łazienkową oraz oświetlenie. Zaufały nam już setki firm, a inwestycje, w których braliśmy udział, służą Klientom w całej Polsce.

MAGNETYZM FORMY Nasze Realizacje Modne inwestycje
09.05.2018 przez Aleksandra

BlueCat Studio to kameralna pracownia architektury wnętrz zajmująca się głównie projektowaniem mieszkań i prywatnych domów. Zrealizowana inwestycja: budowa lokalnego browaru udowodniła, że nasze studio z sukcesem potrafi również realizować wymagające projekty budynków użyteczności publicznej.