Klinika Platinum we Wrocławiu

Platinum-1 kopia.jpg [741.70 KB]

MaxFliz obsługuje inwestycje deweloperskie, biznesowe oraz publiczne, wyposażając osiedla mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, domy wczasowe, restauracje, bary, szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale, hale sportowe, lokale usługowe, biura i gabinety w meble, płytki i kamień naturalny, armaturę i ceramikę łazienkową oraz oświetlenie. Zaufały nam już setki firm, a inwestycje, w których braliśmy udział, służą Klientom w całej Polsce.

Symultaniczność przyjemnych doznań.

Czasy w których gabinety stomatologiczne kojarzone były z bólem i strachem na szczęście odeszły bezpowrotnie. Dziś pacjent nie odczuwa bólu i strachu w takim natężeniu jak niegdyś – te negatywne emocje zostają wypierane, a w ich miejsce wskakują nowe – znacznie bardziej przyjemne. Ponieważ współczesna stomatologia ma do zaoferowania tak wiele dobrego, szkoda byłoby zepsuć to nieprzyjemną atmosferą, panującą we wnętrzach. Klinika Platinum Wrocław
Dlatego aby dopełnić całości, lub może aby przestawić ‘starszego’ pacjenta, pamiętającego nieprzyjemne konotacje dentystyczne oraz zaspokoić estetycznie młodszego, który już dzisiaj nie chce funkcjonować w innych okolicznościach, warto pokusić się i wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów? Bo przecież z założenia jeśli ktoś dba o estetykę własną, przyjemność sprawia mu również estetyka panującą wokół.

Atmosferę panującą w Klinice Platinum tworzą nie tylko ludzie, którzy tam pracują ale również design panujący we wnętrzach.
Prawdą jest, że w ładnych wnętrzach człowiek łagodnieje, zatrzymuje się na chwile, łapie oddech – a skoro łapie oddech to również wprowadza się w przyjemny stan umysłu. Nie można wypracować tego tylko i wyłącznie osiągnięciami stomatologii, umiejętnościami i wspaniałymi ludźmi – musi być to coś, co widać na pierwszy rzut oka, zaraz po przekroczeniu drzwi.

Panujący we wnętrzach Platinum nowoczesny styl połączony z elegancją, dbałością o szczegóły, precyzją łączonych materiałów, jak również nieprzeładowana formą aranżacja, sprawiają, że pacjent czuje się spokojnie i pewnie. Otoczenie tworzy atmosferę relaksu. Wszystko po to, aby pacjentom było przyjemniej, i aby nam, pracującym w inspirujących wnętrzach było energetycznie, a jednocześnie łagodząco i uspokajająco. Symultaniczność zachodzących pozytywnych zjawisk widać tu gołym okiem.