Blog

0C1A1872.jpg Blog - blog Maxfliz
TRENDOBRANIE Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
07.11.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja Biznesowych Targów Wnętrz. W tej edycji mieliśmy okazję zaprezentować kolekcje Maxlight, jak również uczestniczyć w innych wydarzeniach targów.

20221021_105434815_iOS.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
27.10.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja International Interior Design Biennial, w których Maxfliz pełnił jedną z ważniejszych ról. Zaistnieliśmy nie tylko jako sponsor, ale także partner całego przedsięwzięcia. Wydarzenie zorganizował Wydział Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.

FiestazMaxFliz-113.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.10.2022 przez Justyna Gumuła

Co to był za wieczór! 22 września 2022 Salon Maxfliz we Wrocławiu, zamienił się w tętniącą wspaniałą energią, tańcem oraz przepysznymi smakami Hiszpanię.

DSC_9297.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
13.10.2022 przez Justyna Gumuła

Zobacz relację z urodzin Hairmate, najlepszego salonu fryzjerskiego 2022 według Vogue. STaliśmy się partnerem salonu, nawiązując współpracę w zakresie wyposażenia wnętrz. Podczas urodzin, gościom salonu rozdaliśmy gifty: niespodzianką, którą przygotowaliśmy, były vouchery na kolekcje własne Maxfliz. 

Luigi - head - główny.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Zainspiruj się designem
16.08.2022 przez Urszula Marek

W Maxfliz trwa włoski miesiąc. Ze szczegółami zapoznasz się na dedykowanej stronie Włoskie Wakacje .Tymczasem mamy dla Was wywiad z wyjątkową osobowością, Luigim Tarini - włoskim grafikiem i artystą. Sprawdź, co łączy Tariniego z Maxfliz, jak znalazł się w Krakowie i dowiedz się nieco o jego sztuce.

Olech - head.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
22.07.2022 przez Alicja Olech

Wnętrza, które zaprojektowaliśmy miały być wygodne, nowoczesne i w pewnym sensie ponadczasowe. Dla klienta ważna była stonowana kolorystyka tła a jedynie uzupełnienie o kolory w postaci dodatków i ruchomych elementów, które można łatwo wymienić na inny model czy kolor. 

Aldona-wpis.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.06.2022 przez Anna Paczkowska

Apartament położony jest w samym sercu Wrocławia, zlokalizowany na najwyższej kondygnacji budynku znajdującego się na wyspie w otoczeniu wody. Jest to mieszkanie, w którym mieszkam wraz z rodziną. W każdym realizowanym przeze mnie projekcie, punktem wyjściowym jest dla mnie projekt funkcjonalny i tak było w tym przypadku. Jest to etap projektowy, który zajmuje mi najwięcej czasu, a którego w efekcie finalnym, jakim jest sesja - nie widać. Tego, że apartament ma ponad 90 m2, również nie widać na zdjęciach - założeniem było dla mnie stworzenie jak największej ilości miejsca do przechowywania, chciałam jak najwięcej rzeczy ukryć.

30-lecie_aktualnosci-header-blog.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Zainspiruj się designem
02.05.2022 przez Marcel Chomiczewski

W tym roku obchodzimy 30 urodziny Max Fliz. To wspaniała okazja, aby powiedzieć więcej o naszej historii, misji oraz wyznawanych przez nas wartościach. Z tego powodu rozpoczęliśmy również kampanię „Strona Wnętrza”, w której nasi pracownicy reprezentują – jak sama nazwa wskazuje – różne strony wnętrza.

Okladka.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
16.07.2021 przez Marcel Chomiczewski

Co za szalona noc! Z całego serca dziękujemy za Waszą obecność na imprezie. To była przyjemność móc Was gościć w naszym tropikalnym raju, który powstał w środku warszawskich drapaczy chmur. Chociaż to miejscy wygląda jak z bajki, to jednak istnieje naprawdę.

0C1A7317 (Duży).jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
31.05.2021 przez M

Zapraszamy na niezwykłą sesję naszych pracowników i ich rodzin oraz do odwiedzenia salonów Maxfliz, w których zawsze dzieje się coś magicznego…:)

marcin-wacinski-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
10.03.2021 przez Aleksandra

W zespole Maxfliz Wrocław jesteś od 5 lat. Wiele się czyta i słyszy o zdaniu, że firmę oraz biznes tworzą ludzie.

adam-gajewski-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
10.03.2021 przez Aleksandra

Współpraca z architektami, ale również z developerami czy wykonawcami jest dla nas elementarnym fundamentem naszej pracy. Nie patrzymy na architektów z którymi współpracujemy jak na „klienta” a bardziej „partnera” z wspólną pasją. O współpracę katowickiego salonu Maxfliz z architektami i inwestorami zapytaliśmy Adama Gajewskiego, Dyrektora Zarządzającego Maxfliz w Katowicach.

krzysztof-solarz-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
01.03.2021 przez Aleksandra

Z małego sklepu, sprzedającego wyłącznie płytki, Maxfliz przeistoczył się w sieć salonów zajmujących się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. O planach na przyszłość i wyjątkowym 29-leciu firmy Maxfliz, rozmawiamy z dyrektorem operacyjnym Krzysztofem Solarzem.

wiosna-w-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
23.02.2021 przez Aleksandra

Mimo że do wiosny teoretycznie jeszcze daleko, już teraz wielu z nas nie może doczekać się, aż kwiaty rozkwitną, a drzewa pokryją się zielenią. Wraz z wkradaniem się do domu kolejnych promieni słońca, warto zdecydować się na odświeżenie wnętrza. Energetyczne kolory, a może świeże rośliny? Czasem nie potrzeba wielkich zmian, aby wyczarować nową, klimatyczną przestrzeń. W jaki sposób? Odpowiadamy.