Blog

0C1A1024-HDR.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Maxfliz od wnętrza
26.07.2023 przez Maxfliz

Poznaj historię powstania przestrzeni do pracy dla architektów, która nie jest galerią. Dowiedz się, jak Katarzyna Miernik-Staszelis przekształciła swoją wizję w rzeczywistość, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce do pracy dla architektów i spotkań z klientami. 

Organy_2.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza MAGNETYZM FORMY
29.05.2023 przez Maxfliz

Odkryj Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu - magiczne miejsce, w którym muzyka spotyka kulturę! To centrum, które rozbrzmiewa doskonałymi dźwiękami i ożywia zmysły artystycznymi wydarzeniami. Od inspirującej architektury po różnorodne koncerty i prestiżowe festiwale, to miejsce stworzone dla prawdziwych miłośników muzyki. Przyłącz się do nas, a razem z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu podążymy w muzyczną podróż, która zapewni Ci niezapomniane chwile pełne emocji i artystycznego zacięcia!

Zrzut ekranu 2023-04-24 134124.png Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.04.2023 przez Maxfliz

Zapraszamy na fascynującą podróż z Orientaną! Na naszym blogu odkryjesz, jak zapachy mogą zmieniać wnętrza. Dowiedz się, jak używać naturalnych perfum i kadzideł Orientana, aby stworzyć unikatowy i harmonijny aromatyczny klimat w Twoim domu.

0C1A1872.jpg Blog - blog Maxfliz
TRENDOBRANIE Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
07.11.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja Biznesowych Targów Wnętrz. W tej edycji mieliśmy okazję zaprezentować kolekcje Maxlight, jak również uczestniczyć w innych wydarzeniach targów.

20221021_105434815_iOS.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
27.10.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja International Interior Design Biennial, w których Maxfliz pełnił jedną z ważniejszych ról. Zaistnieliśmy nie tylko jako sponsor, ale także partner całego przedsięwzięcia. Wydarzenie zorganizował Wydział Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.

FiestazMaxFliz-113.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.10.2022 przez Justyna Gumuła

Co to był za wieczór! 22 września 2022 Salon Maxfliz we Wrocławiu, zamienił się w tętniącą wspaniałą energią, tańcem oraz przepysznymi smakami Hiszpanię.

DSC_9297.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
13.10.2022 przez Justyna Gumuła

Zobacz relację z urodzin Hairmate, najlepszego salonu fryzjerskiego 2022 według Vogue. STaliśmy się partnerem salonu, nawiązując współpracę w zakresie wyposażenia wnętrz. Podczas urodzin, gościom salonu rozdaliśmy gifty: niespodzianką, którą przygotowaliśmy, były vouchery na kolekcje własne Maxfliz. 

Luigi - head - główny.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Zainspiruj się designem
16.08.2022 przez Urszula Marek

W Maxfliz trwa włoski miesiąc. Ze szczegółami zapoznasz się na dedykowanej stronie Włoskie Wakacje .Tymczasem mamy dla Was wywiad z wyjątkową osobowością, Luigim Tarini - włoskim grafikiem i artystą. Sprawdź, co łączy Tariniego z Maxfliz, jak znalazł się w Krakowie i dowiedz się nieco o jego sztuce.

Olech - head.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
22.07.2022 przez Alicja Olech

Wnętrza, które zaprojektowaliśmy miały być wygodne, nowoczesne i w pewnym sensie ponadczasowe. Dla klienta ważna była stonowana kolorystyka tła a jedynie uzupełnienie o kolory w postaci dodatków i ruchomych elementów, które można łatwo wymienić na inny model czy kolor.