Blog

0C1A1872.jpg Blog - blog Maxfliz
TRENDOBRANIE Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
07.11.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja Biznesowych Targów Wnętrz. W tej edycji mieliśmy okazję zaprezentować kolekcje Maxlight, jak również uczestniczyć w innych wydarzeniach targów.

20221021_105434815_iOS.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
27.10.2022 przez Justyna Gumuła

Za nami 7. edycja International Interior Design Biennial, w których Maxfliz pełnił jedną z ważniejszych ról. Zaistnieliśmy nie tylko jako sponsor, ale także partner całego przedsięwzięcia. Wydarzenie zorganizował Wydział Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.

FiestazMaxFliz-113.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.10.2022 przez Justyna Gumuła

Co to był za wieczór! 22 września 2022 Salon Maxfliz we Wrocławiu, zamienił się w tętniącą wspaniałą energią, tańcem oraz przepysznymi smakami Hiszpanię.

DSC_9297.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Maxfliz od wnętrza
13.10.2022 przez Justyna Gumuła

Zobacz relację z urodzin Hairmate, najlepszego salonu fryzjerskiego 2022 według Vogue. STaliśmy się partnerem salonu, nawiązując współpracę w zakresie wyposażenia wnętrz. Podczas urodzin, gościom salonu rozdaliśmy gifty: niespodzianką, którą przygotowaliśmy, były vouchery na kolekcje własne Maxfliz. 

Luigi - head - główny.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Zainspiruj się designem
16.08.2022 przez Urszula Marek

W Maxfliz trwa włoski miesiąc. Ze szczegółami zapoznasz się na dedykowanej stronie Włoskie Wakacje .Tymczasem mamy dla Was wywiad z wyjątkową osobowością, Luigim Tarini - włoskim grafikiem i artystą. Sprawdź, co łączy Tariniego z Maxfliz, jak znalazł się w Krakowie i dowiedz się nieco o jego sztuce.

Olech - head.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
22.07.2022 przez Alicja Olech

Wnętrza, które zaprojektowaliśmy miały być wygodne, nowoczesne i w pewnym sensie ponadczasowe. Dla klienta ważna była stonowana kolorystyka tła a jedynie uzupełnienie o kolory w postaci dodatków i ruchomych elementów, które można łatwo wymienić na inny model czy kolor. 

Aldona-wpis.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
24.06.2022 przez Anna Paczkowska

Apartament położony jest w samym sercu Wrocławia, zlokalizowany na najwyższej kondygnacji budynku znajdującego się na wyspie w otoczeniu wody. Jest to mieszkanie, w którym mieszkam wraz z rodziną. W każdym realizowanym przeze mnie projekcie, punktem wyjściowym jest dla mnie projekt funkcjonalny i tak było w tym przypadku. Jest to etap projektowy, który zajmuje mi najwięcej czasu, a którego w efekcie finalnym, jakim jest sesja - nie widać. Tego, że apartament ma ponad 90 m2, również nie widać na zdjęciach - założeniem było dla mnie stworzenie jak największej ilości miejsca do przechowywania, chciałam jak najwięcej rzeczy ukryć.

30-lecie_aktualnosci-header-blog.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza Zainspiruj się designem
02.05.2022 przez Marcel Chomiczewski

W tym roku obchodzimy 30 urodziny Max Fliz. To wspaniała okazja, aby powiedzieć więcej o naszej historii, misji oraz wyznawanych przez nas wartościach. Z tego powodu rozpoczęliśmy również kampanię „Strona Wnętrza”, w której nasi pracownicy reprezentują – jak sama nazwa wskazuje – różne strony wnętrza.

Okladka.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
16.07.2021 przez Marcel Chomiczewski

Co za szalona noc! Z całego serca dziękujemy za Waszą obecność na imprezie. To była przyjemność móc Was gościć w naszym tropikalnym raju, który powstał w środku warszawskich drapaczy chmur. Chociaż to miejscy wygląda jak z bajki, to jednak istnieje naprawdę.

0C1A7317 (Duży).jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
31.05.2021 przez M

Zapraszamy na niezwykłą sesję naszych pracowników i ich rodzin oraz do odwiedzenia salonów Maxfliz, w których zawsze dzieje się coś magicznego…:)

marcin-wacinski-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
10.03.2021 przez Aleksandra

W zespole Maxfliz Wrocław jesteś od 5 lat. Wiele się czyta i słyszy o zdaniu, że firmę oraz biznes tworzą ludzie.

adam-gajewski-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
10.03.2021 przez Aleksandra

Współpraca z architektami, ale również z developerami czy wykonawcami jest dla nas elementarnym fundamentem naszej pracy. Nie patrzymy na architektów z którymi współpracujemy jak na „klienta” a bardziej „partnera” z wspólną pasją. O współpracę katowickiego salonu Maxfliz z architektami i inwestorami zapytaliśmy Adama Gajewskiego, Dyrektora Zarządzającego Maxfliz w Katowicach.

krzysztof-solarz-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
01.03.2021 przez Aleksandra

Z małego sklepu, sprzedającego wyłącznie płytki, Maxfliz przeistoczył się w sieć salonów zajmujących się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. O planach na przyszłość i wyjątkowym 29-leciu firmy Maxfliz, rozmawiamy z dyrektorem operacyjnym Krzysztofem Solarzem.

wiosna-w-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
23.02.2021 przez Aleksandra

Mimo że do wiosny teoretycznie jeszcze daleko, już teraz wielu z nas nie może doczekać się, aż kwiaty rozkwitną, a drzewa pokryją się zielenią. Wraz z wkradaniem się do domu kolejnych promieni słońca, warto zdecydować się na odświeżenie wnętrza. Energetyczne kolory, a może świeże rośliny? Czasem nie potrzeba wielkich zmian, aby wyczarować nową, klimatyczną przestrzeń. W jaki sposób? Odpowiadamy.

maxfliz-styl-hamptons.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
17.02.2021 przez Aleksandra

Czy da się połączyć nadmorską świeżość z wyjątkowym komfortem i elegancją? Jak się okazuje: jak najbardziej. Dowodem na to jest styl hamptons, inspirowany wnętrzami oraz atmosferą luksusowych, amerykańskich kurortów. Jego wyróżnikiem jest połączenie rozmaitych konwencji aranżacyjnych, na przykład art deco ze stylem rustykalnym. Wbrew pozorom, tak zaskakująca kombinacja tworzy piękny, harmonijny efekt we wnętrzu.

maxfliz-trendy-w-wykonczeniu-wnetrz.jpg Blog - blog Maxfliz
Maxfliz od wnętrza
25.01.2021 przez Aleksandra

Urządzasz nowy dom? A może planujesz generalny remont i nie masz pomysłu na swoje cztery kąty? Szukasz inspiracji? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Przedstawiamy trendy wnętrzarskie na 2021 rok. Sprawdź, co w designerskiej trawie piszczy i podążaj śladem najnowszych tendencji aranżacyjnych.