Jak Design Wpływa na Emocje? Rozmowa z Właścicielką Salonu SPA NAOS – Agnieszką Baraniecką

W Maxfliz design jest dla nas czymś więcej niż tylko pięknym meblem czy nastrojowym oświetleniem. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych wnętrz, które wywołują prawdziwe emocje i tworzą przyjazny klimat, wpływając tym samym na decyzje zakupowe naszych klientów. Dążymy do budowania emocjonalnej więzi z naszymi klientami poprzez odpowiedni dobór emocji, storytelling i autentyczność.

Bez względu na to, czy projektujemy salon w prywatnym domu, kreatywną przestrzeń w firmie, czy oazę spokoju i relaksu jaką jest Day SPA, zawsze stawiamy na potrzeby klienta.

Elegacnkie_i_relaksujące-wnętrza-Day-Spa.jpg [90.57 KB]

Emocje w designie – wywiad z Agnieszką Baraniecką, właścicielką SPA NAOS

Maxfliz: Jakie emocje chciała Pani wywołać u klientów odwiedzających SPA NAOS?

Agnieszka Barańska: Emocje użytkownika, które chciałam wywołać u klientów podczas odwiedzania mojego salonu, to przede wszystkim poczucie relaksu, odprężenia i luksusu. Chciałam również, aby pozytywne emocje towarzyszyły każdemu klientowi, budując silne relacje i lojalność. Chciałam, aby każdy klient czuł się wyjątkowy i zatroszczony. Nasze SPA miało być oazą spokoju, gdzie można oderwać się od codzienności i zadbać o ciało i umysł.

Współpraca z Maxfliz była kluczowa, ponieważ ich produkty zapewniają nie tylko wysoki standard estetyczny, ale także funkcjonalność i trwałość, co pozwala nam tworzyć wnętrza spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kluczowe aspekty designu wnętrz SPA i doświadczenie użytkownika

Maxfliz: Jakie elementy są kluczowe dla stworzenia odpowiedniej atmosfery relaksu i odprężenia w gabinecie?

Agnieszka Barańska: Kluczowe dla stworzenia odpowiedniej atmosfery w naszym SPA, z uwzględnieniem doświadczenia użytkownika, są delikatne oświetlenie, stonowane kolory, wygodne meble, subtelne zapachy oraz uspokajająca muzyka.

Ważnym aspektem jest również komunikacja wizualna, która wpływa na odbiór przestrzeni przez klientów. Te elementy razem tworzą idealne warunki do relaksu i odprężenia. Więcej informacji na temat naszych zabiegów i wystroju wnętrz można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wyzwania i satysfakcje prowadzenia SPA

Maxfliz: Czy prowadzenie SPA jest dla Pani bardziej wyzwaniem zawodowym, czy źródłem satysfakcji osobistej?

Agnieszka Barańska: Prowadzenie SPA NAOS to dla mnie zarówno wyzwanie zawodowe, jak i źródło ogromnej satysfakcji osobistej, zwłaszcza gdy widzę, jak nasi klienci reagują na nasze usługi i ich emocje.

Budowanie lojalności klientów poprzez emocjonalne doświadczenia jest dla mnie niezwykle ważne. Widzieć, jak nasi klienci odchodzą z uśmiechem na twarzy i pełni energii, to dla mnie największa nagroda. Każdy dzień pracy w SPA to dla mnie pasja i możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Historie klientów – lojalność klientów i motywacja do pracy

Maxfliz: Czy są jakieś historie klientów, które szczególnie zapadły Pani w pamięć?

Agnieszka Barańska: O tak! Zdarzyło się wiele historii, które wywołały u mnie uśmiech i pomogły w budowaniu emocjonalnej więzi z klientami. Jedna z klientek, po serii relaksujących zabiegów spa, odzyskała pewność siebie i zaczęła postrzegać swoje ciało w nowym świetle, co wywołało u niej wiele pozytywnych emocji. Takie chwile sprawiają, że moja praca ma sens i motywują mnie do dalszego rozwoju.

Wybór produktów do SPA a decyzje zakupowe konsumentów

Maxfliz: Jakie aspekty projektu były dla Pani najważniejsze podczas wyboru produktów do SPA?

Agnieszka Barańska: Najważniejsze było dla mnie zapewnienie klientom najwyższej jakości doświadczenia poprzez odpowiednie projektowanie produktów. Wybierając produkty Maxfliz, kierowałam się ich renomą, designem oraz funkcjonalnością, co miało bezpośredni wpływ na moje decyzje zakupowe. Współpraca z Maxfliz pozwoliła dostosować ofertę produktową do specyfiki naszego salonu, co zwiększyło satysfakcję klientów i budowało pozytywny wizerunek marki na rynku.

Płytki-Maxfliz-eleganckie-baterie-łazienkowe.jpeg [100.78 KB]

Innowacyjne podejście i rozwiązania w SPA

Maxfliz: Czy we współpracy z Maxfliz zastosowano innowacyjne rozwiązania kluczowe dla sukcesu projektu?

Agnieszka Barańska: Tak, produkty dostarczone przez Maxfliz wyróżniają się jakością, estetyką i funkcjonalnością, co stanowi innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz. Kluczowym czynnikiem wpływającym na sukces projektu jest również zastosowanie emocjonalnego designu, który angażuje zmysły klientów i buduje z nimi emocjonalne relacje.

Płytki ceramiczne Maxfliz dodają wnętrzom elegancji, baterie łazienkowe zapewniają komfort i trwałość, a wanna dla klientów umożliwia relaksujące kąpiele, tworząc atmosferę luksusu i wygody. Beton architektoniczny 3D i odpowiednio dobrane oświetlenie dodają nowoczesności i charakteru, przyciągając uwagę klientów.

Logistyka projektu

Maxfliz: Jak udało się zapanować nad logistyką projektu?

Agnieszka Barańska: Maxfliz zapewnił wsparcie logistyczne i techniczne podczas instalacji produktów. Zespół był zawsze dostępny, aby pomóc w razie jakichkolwiek problemów czy pytań, co znacznie ułatwiło proces realizacji projektu.

Maxfliz: Dziękujemy za rozmowę i życzymy sukcesów oraz samych zadowolonych klientów.

Stonowane-kolory-naturalne-materiały-budują-relaksujące-wnętrz.jpeg [73.61 KB]

Maxfliz: Twój partner w projektowaniu i urządzaniu wnętrz

Możesz na nas polegać. Jeśli potrzebujesz pomocy na etapie projektowania, zakupów produktu czy samego urządzania wnętrz, bez względu na to, czy jesteś małym przedsiębiorcą, czy reprezentujesz dużą inwestycję, w Maxfliz znajdziesz team ekspertów oraz fachowców, którzy pomogą Ci w realizacji każdego, nawet najbardziej szalonego projektu.

Kochamy wyzwania i znamy się na tym, co robimy. Tworzymy miejsca, które prawdziwie grają na zmysłach i wywołują emocje, odgrywając kluczową rolę w doświadczeniach naszych klientów. Nasze projekty przyciągają uwagę dzięki unikalnym rozwiązaniom i personalizacji. To znacznie więcej niż tylko urządzenie ładnego wnętrza.

W Maxfliz stawiamy na jakość, funkcjonalność i estetykę, aby każde wnętrze spełniało oczekiwania naszych klientów. Dobrze zaprojektowane wnętrze może znacząco wpłynąć na postrzeganie marki i lojalność klientów.

Zapraszamy do współpracy z Maxfliz – liderem w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się, jak możemy odmienić Twoje przestrzenie.

Design-wplywający-na-emocje-to-też-odpowiednie-oświetlenie.jpg [75.80 KB]

Dlaczego warto wybrać Maxfliz?

Profesjonalizm i doświadczenie: Nasi eksperci są gotowi pomóc na każdym etapie projektu, od koncepcji po realizację.

Wysoka jakość produktów: Oferujemy szeroki wybór produktów, które charakteryzują się trwałością i elegancją.

Indywidualne podejście: Każdy projekt traktujemy unikalnie, dostosowując rozwiązania do specyficznych potrzeb klienta.

Kompleksowa obsługa: Od doradztwa po logistykę, jesteśmy z Tobą na każdym kroku realizacji projektu.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia.