Blog

0C1A1024-HDR.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Maxfliz od wnętrza
26.07.2023 przez Maxfliz

Poznaj historię powstania przestrzeni do pracy dla architektów, która nie jest galerią. Dowiedz się, jak Katarzyna Miernik-Staszelis przekształciła swoją wizję w rzeczywistość, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce do pracy dla architektów i spotkań z klientami. 

0C1A9608.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
15.06.2023 przez Maxfliz

W ramach tegorocznej kampanii Maxfliz Poczuj piękno urealniamy nieuchwytne emocje, które towarzyszą naszym wnętrzom. Dotykamy takich pojęć jak piękno, komfort, jakość czy design i patrzymy holistycznie na człowieka i jego potrzeby. 

B und B Italia Serie 2000 Sessel UP5 und UP6 gestreift 4_1920x1920.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Sylwetki designerów
09.06.2023 przez Maxfliz

Zanurz się w świecie włoskiego designu, gdzie elegancja spotyka innowacyjność. Odkryj kultowe projekty mebli i oświetlenia, które wpłynęły na współczesne wzornictwo, i poznaj geniuszy, którzy stoją za tymi niezapomnianymi kreacjami.

01_Luv.jpg Blog - blog Maxfliz
Sylwetki designerów
08.12.2021 przez Marcel Chomiczewski

Minimalistyczny język wzornictwa duńskiej projektantki Cecilie Manz nawiązuje do skandynawskiej koncepcji życia, zapewniając przy tym zupełnie nowe poczucie komfortu.

Paprocki-Head.jpg Blog - blog Maxfliz
Sylwetki designerów
04.10.2021 przez Marcel Chomiczewski

Już dziś rozpoczynamy wyjątkową akcję promocyjną! O co chodzi? O wyjątkowe grzejniki zaprojektowane przez… Paprockiego i Brzozowskiego. Ten znakomity duet znany ze świata mody postanowił wypróbować tym razem swoich sił w branży wnętrzarskiej. Efekt? Oszałamiający! Dowiedz się więcej i sprawdź, jak cudownie możesz ocieplić własne mieszkanie.

Marcin-Tyszka-z-Maxfliz-robi-Zamieszkanie.jpg Blog - blog Maxfliz
Sylwetki designerów
11.06.2021 przez Marcel Chomiczewski

Jego zdjęcia publikowane są w międzynarodowych magazynach, takich jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Officiel” i „Vanity Fair”. Elektryzującą osobowość Marcina Tyszki doskonale znają wielbiciele programu telewizyjnego Top Model, w którego jury zasiada od wielu lat. Ostatnio wciągnęła go X Muza i zaczął reżyserować (póki co reklamy, ale kto wie, co przyniesie przyszłość).

gwiazdy-i-ich-projekty-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
Sylwetki designerów
21.01.2021 przez Aleksandra

Gwiazdy muzyki, filmu oraz sportu w wolnym czasie coraz chętniej zajmują się projektowaniem mebli i przestrzeni, a nawet opracowywaniem schematów architektonicznych od A do Z.

Federica-Minozzi-maxfliz.jpg Blog - blog Maxfliz
MAGNETYZM FORMY Maxfliz od wnętrza Sylwetki designerów
19.03.2020 przez Monika Turska

Silna kobieta, której prawdopodobnie nie znacie, a powinniście. Federica Minozzi, CEO grupy Iris Ceramica, w tym dwóch niezwykłych marek Porcelaingres i Granitifiandre – jednych z ciekawszych fabryk płytek ceramicznych i gresowych na świecie.

lampa-do-pokoju-dziecka-toy-moschino-kartell.jpg Blog - blog Maxfliz
TRENDOBRANIE Sylwetki designerów MAGNETYZM FORMY
31.01.2020 przez Monika Turska

Jeremy Scott to jedno z najgłośniejszych nazwisk współczesnego designu. Amerykański projektant mody, dyrektor kreatywny domu mody Moschino od 20 lat wzbudza kontrowersje i zachwyca. Niedawno wyszedł nawet poza ramy mody wybiegowej i stworzył lampę, która już osiągnęła status kultowej. Zobaczcie co było inspiracją do jej powstania.