Blog

Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Maxfliz od wnętrza
26.07.2023 przez Maxfliz

Poznaj historię powstania przestrzeni do pracy dla architektów, która nie jest galerią. Dowiedz się, jak Katarzyna Miernik-Staszelis przekształciła swoją wizję w rzeczywistość, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce do pracy dla architektów i spotkań z klientami. 

Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
15.06.2023 przez Maxfliz

W ramach tegorocznej kampanii Maxfliz Poczuj piękno urealniamy nieuchwytne emocje, które towarzyszą naszym wnętrzom. Dotykamy takich pojęć jak piękno, komfort, jakość czy design i patrzymy holistycznie na człowieka i jego potrzeby. 

Zainspiruj się designem Sylwetki designerów
09.06.2023 przez Maxfliz

Zanurz się w świecie włoskiego designu, gdzie elegancja spotyka innowacyjność. Odkryj kultowe projekty mebli i oświetlenia, które wpłynęły na współczesne wzornictwo, i poznaj geniuszy, którzy stoją za tymi niezapomnianymi kreacjami.

Sylwetki designerów
08.12.2021 przez Marcel Chomiczewski

Minimalistyczny język wzornictwa duńskiej projektantki Cecilie Manz nawiązuje do skandynawskiej koncepcji życia, zapewniając przy tym zupełnie nowe poczucie komfortu.

Sylwetki designerów
04.10.2021 przez Marcel Chomiczewski

Już dziś rozpoczynamy wyjątkową akcję promocyjną! O co chodzi? O wyjątkowe grzejniki zaprojektowane przez… Paprockiego i Brzozowskiego. Ten znakomity duet znany ze świata mody postanowił wypróbować tym razem swoich sił w branży wnętrzarskiej. Efekt? Oszałamiający! Dowiedz się więcej i sprawdź, jak cudownie możesz ocieplić własne mieszkanie.

Sylwetki designerów
11.06.2021 przez Marcel Chomiczewski

Jego zdjęcia publikowane są w międzynarodowych magazynach, takich jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Officiel” i „Vanity Fair”. Elektryzującą osobowość Marcina Tyszki doskonale znają wielbiciele programu telewizyjnego Top Model, w którego jury zasiada od wielu lat. Ostatnio wciągnęła go X Muza i zaczął reżyserować (póki co reklamy, ale kto wie, co przyniesie przyszłość).

Sylwetki designerów
21.01.2021 przez Aleksandra

Gwiazdy muzyki, filmu oraz sportu w wolnym czasie coraz chętniej zajmują się projektowaniem mebli i przestrzeni, a nawet opracowywaniem schematów architektonicznych od A do Z.

MAGNETYZM FORMY Maxfliz od wnętrza Sylwetki designerów
19.03.2020 przez Monika Turska

Silna kobieta, której prawdopodobnie nie znacie, a powinniście. Federica Minozzi, CEO grupy Iris Ceramica, w tym dwóch niezwykłych marek Porcelaingres i Granitifiandre – jednych z ciekawszych fabryk płytek ceramicznych i gresowych na świecie.

TRENDOBRANIE Sylwetki designerów MAGNETYZM FORMY
31.01.2020 przez Monika Turska

Jeremy Scott to jedno z najgłośniejszych nazwisk współczesnego designu. Amerykański projektant mody, dyrektor kreatywny domu mody Moschino od 20 lat wzbudza kontrowersje i zachwyca. Niedawno wyszedł nawet poza ramy mody wybiegowej i stworzył lampę, która już osiągnęła status kultowej. Zobaczcie co było inspiracją do jej powstania.