Blog

Porady wnętrzarskie
24.06.2024 przez Maxfliz

Grubasy – płytki gresowe o grubości 2 cm pozwolą Ci dłużej cieszyć się swoim wymarzonym tarasem. A to głównie dlatego, że gresy 2 cm nie wymagają przyklejenia i fugowania. Dzięki temu ułożenie ich jest szybkie i łatwe. Sprawdź, jak i gdzie układać "grubasy", by służyły Ci jak najdłużej.

Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów
27.05.2024 przez Maxfliz

Różnorodność materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia dostępnych na rynku sprawia, że często mamy problem z wyborem najlepszych rozwiązań aranżacyjnych. Możliwości są praktycznie nieograniczone – niemal wszystko, o czym marzymy, możemy przenieść do świata rzeczywistego.

Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie Niezbędnik Kupującego
28.03.2024 przez Maxfliz

Wybierając między wanną a prysznicem w łazience, warto znać ich zalety i ograniczenia.

MAGNETYZM FORMY Porady wnętrzarskie
06.02.2024 przez Maxfliz

Najtrudniej jest urządzić małe mieszkanie, gdzie jeden pokój musi spełniać wiele ról. Najtrudniej nie znaczy, że jest to niemożliwe. Aranżacja kawalerki to trudny egzamin z planowania. Mały metraż – zazwyczaj pomiędzy 20 a 30 m2 sprawia, że aby urządzić kawalerkę wygodnie i efektownie, należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jak „znaleźć sposób” na kawalerkę? Wystarczy, że skorzystasz z kilku naszych rad.

Porady wnętrzarskie Zainspiruj się designem
22.01.2024 przez Maxfliz

Wspaniałe apartamenty w zaadaptowanych pofabrycznych przestrzeniach. Monumentalne przestrzenie tonące w świetle dziennym wpadającym do nich przez wielkie, czasem zajmujące całe ściany okna

Zainspiruj się designem TRENDOBRANIE Porady wnętrzarskie
28.12.2023 przez Maxfliz

Twoja łazienka ma niewielką powierzchnię, a Tobie marzy się domowe SPA z wygodną i stylową wanną? Sytuacja na pozór może wydawać się trudna, a zadanie niewykonalne, ale jeśli tak jak my, kochasz gorące kąpiele z pianą, i nie masz zamiaru rezygnować z nich tylko z powodu małej łazienki, czytasz odpowiedni tekst.

Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie
27.12.2023 przez Maxfliz

Prawda stara jak świat, że stół w kuchni czy jadalni jest sercem domu. To spotykają się domownicy.

Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie
15.11.2023 przez Maxfliz

Wprowadź do swojego wnętrza niezwykłe doznania luksusu i elegancji poprzez styl Luxliving. Ekskluzywne meble, efektowne lampy i wyjątkowe dodatki staną się kluczowymi elementami tworzącymi atmosferę pełną wyrafinowanego komfortu.

Porady wnętrzarskie Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Niezbędnik Kupującego
27.10.2023 przez Maxfliz

Wybór płytek podłogowych kuchni nie jest łatwym zadaniem. Oprócz wyglądu, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów technicznych, które wpływają finalnie na wytrzymałość oraz komfort użytkowania. Czym powinny zatem charakteryzować się płytki kuchenne? Odpowiadamy.