Blog

Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów Zainspiruj się designem
15.11.2023 przez Maxfliz

Otwierając drzwi do fascynującej podróży przez świat projektowania wnętrz, wkraczamy w sferę wyjątkowej relacji, gdzie talent spotyka się z historią rodzinnej więzi.Rozmowa z Ewa i Basią, które tworzą razem pracownię KOiKO Design.

Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
21.07.2023 przez Maxfliz

Odkryj, jak dalekowschodnie inspiracje mogą odmienić Twoją przestrzeń. Poznaj najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, w tym popularny styl japandi i filozofię wabi-sabi.

Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
15.06.2023 przez Maxfliz

W ramach tegorocznej kampanii Maxfliz Poczuj piękno urealniamy nieuchwytne emocje, które towarzyszą naszym wnętrzom. Dotykamy takich pojęć jak piękno, komfort, jakość czy design i patrzymy holistycznie na człowieka i jego potrzeby. 

Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
31.05.2023 przez Maxfliz

Odkryj magię nowoczesnych aranżacji wnętrz, gdzie duch epoki łączy się z innowacyjnością. Dorota Orawiec-Mazur, doświadczona projektantka, opowiada o pasji tworzenia harmonijnych i funkcjonalnych przestrzeni, w których można się odprężyć i cieszyć życiem. Przeczytaj wywiad, aby dowiedzieć się, jak nowoczesność wpływa na projektowanie, jakie są kluczowe elementy stylu i jakie są trendy w dziedzinie wnętrz. Zapraszamy do odkrywania inspiracji i wskazówek dotyczących projektowania nowoczesnych przestrzeni.

Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
25.05.2023 przez Maxfliz

Odkryj strategie zarządzania czasem, delegowania zadań i tworzenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Przeczytaj porady dotyczące rozwoju kariery i bycia odpowiedzialną mamą oraz spojrzenie na potrzebne zmiany w polityce korporacyjnej i społecznej. Dzięki inspirującym historiom i praktycznym wskazówkom możesz osiągnąć sukces w obu sferach życia.

Zainspiruj się designem Strefa Architekta Mała zmiana - porady ekspertów
14.12.2022 przez Maxfliz

 Projektujesz łazienkę? Zobacz, jakie darmowe programy wykorzystać, by wybór płytek, armatury, mebli itp. był łatwy i przyjemny. 

Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
08.12.2022 przez Justyna Gumuła

Nawiązaliśmy współpracę z biurem projektowym Studio Atrium. Razem z nimi przygotowaliśmy zestaw obowiązujących trendów w projektowaniu domów na 2023. Zobacz najmodniejsze projekty domów!