Maxfliz poleca e-book „Kamień i szkło we wnętrzu” autorstwa Magdaleny Miśkiewicz 

Jesteśmy dumni z możliwości podzielenia się ekscytującą nowiną! Maxfliz stał się oficjalnym partnerem e-booka stworzonego przez renomowaną architektkę wnętrz, Magdalenę Miśkiewicz. 

DSC_7747.jpg [186.81 KB]

Magdalena jest specjalistką z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Podczas projektowania przestrzeni bardzo duży nacisk kładzie na potrzeby swoich klientów. Uwzględnia nie tylko ich gusty czy upodobania, ale również przyzwyczajenia, marzenia oraz tęsknoty.  

Teraz postanowiła podzielić się swoją wiedzą, dotyczącą kreowania wnętrz w formie e-booka, aby ukazać to, co jej zdaniem jest najistotniejsze w tworzeniu domów i mieszkań, które są nie tylko piękne i wyjątkowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. 

Maxfliz z radością wsparł powstanie e-booka w sekcjach poświęconych gresowi, płytkom ceramicznym i mozaikom. Z obszernej treści można dowiedzieć się, jakie rodzaje tych materiałów są dostępne na rynku, jakie są ich właściwości, cechy oraz szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz.  

 

DSC_7882.jpg [176.23 KB]

 

Jak wspomina sama autorka: "Główne zalety płytek gresowych to ich wytrzymałość i wygoda w użytkowaniu. Niezaprzeczalnie cechą wyróżniającą ten rodzaj płytek będzie również bogata kolorystyka oraz szeroka gama wzornictwa. To wszystko powoduje, że płytki znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i wykończeniu wnętrz – parametry techniczne z odpowiednio dobraną chemią dają bardzo wszechstronne możliwości wykorzystania: spisują się świetnie we wnętrzach, jak i na zewnątrz." 

 

To nie wszystko. Oprócz technicznych aspektów, e-book pokazuje najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Chcesz być na bieżąco z tym, co najmodniejsze? Rozpoczynasz swoją drogę jako projektant lub po prosto planujesz remont i szukasz inspiracji? Jesteśmy pewni, że e-book autorstwa Magdaleny Miśkiewicz będzie doskonałym źródłem wiedzy, jak i kopalnią świeżych pomysłów na aranżacje. 

 

Odwiedź stronę Magdaleny i dowiedz się więcej – Kamień i szkło we wnętrzu - sklep.miskiewiczdesign.pl 

 

Tło fanpage FB 851x315.jpg [39.24 KB]