Blog

Biurko_Sztukateria_Bile_Beze_Arte (1).jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie
16.08.2023 przez Maxfliz

Odkryj, jak nasycić swój dom nostalgią i stworzyć spersonalizowane wnętrza w stylu retro i vintage. Zainspiruj się i odnajdź urok przeszłości w swoim wystroju wnętrz. 

Kacik_wypoczynkowy_farmhouse.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie TRENDOBRANIE
28.07.2023 przez Maxfliz

Poznaj styl Modern Farmhouse, który łączy elementy sielskiej tradycji z dynamiką miejskiego stylu życia. Dowiedz się, jak ten wszechstronny trend aranżacji wnętrz zdobywa popularność w polskich domach i jak można go dostosować do różnych typów mieszkań.

calligaris_sypialnia_lozko_drewno_meski_braz_stoliknocny.jpg Blog - blog Maxfliz
Porady wnętrzarskie Mała zmiana - porady ekspertów Zainspiruj się designem
28.07.2023 przez Maxfliz

Odkryj, jak odpowiedni stolik nocny może zmienić estetykę i funkcjonalność Twojej sypialni. Trzymaj niezbędne rzeczy w zasięgu ręki i dodaj stylu swojej przestrzeni. 

0C1A1024-HDR.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Sylwetki designerów Maxfliz od wnętrza
26.07.2023 przez Maxfliz

Poznaj historię powstania przestrzeni do pracy dla architektów, która nie jest galerią. Dowiedz się, jak Katarzyna Miernik-Staszelis przekształciła swoją wizję w rzeczywistość, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce do pracy dla architektów i spotkań z klientami. 

Softi Chrome_kabina_przyscienna_1D.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie
24.07.2023 przez Maxfliz

Odkryj różne rodzaje deszczownic i znajdź idealną deszczownicę do swojej łazienki. Stwórz wyjątkową i relaksującą przestrzeń dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Maxfliz.

0C1A9490.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Porady wnętrzarskie Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów
21.07.2023 przez Maxfliz

Odkryj, jak dalekowschodnie inspiracje mogą odmienić Twoją przestrzeń. Poznaj najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, w tym popularny styl japandi i filozofię wabi-sabi.

31cd6c8b05be1b794edb1b339ff0d610.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem
16.06.2023 przez Maxfliz

Zanurz się w niezwykłym świecie hiszpańskiego designu i architektury, odkrywając mniej znane, lecz fascynujące miejsca. Od ekscentrycznych dzieł Gaudíego, przez innowacyjne restauracje, po unikalne skwaty artystyczne - zobacz Hiszpanię z zupełnie nowej perspektywy.

190522_mf_nasze-salony_header_33.jpg Blog - blog Maxfliz
Zainspiruj się designem
15.06.2023 przez Maxfliz

Święto dnia taty zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się, jak sprawić swojemu tacie niezapomnianą niespodziankę? Czasami nie trzeba daleko szukać, aby stworzyć idealne miejsce do spotkań, oglądania meczów czy relaksu na kanapie. Aranżacja kina domowego we własnym domu to doskonały pomysł na prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu tacie. W sklepie Maxfliz znajdziesz szeroki asortyment mebli i akcesoriów, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe przestrzenie do rozrywki w domu.