Atlas Concorde – nowe kolekcje

 

Chcesz dodać do swoich wnętrz nieco włoskiego luksusu? Planujesz remont i nie wiesz, w jaki sposób wykończyć ściany lub podłogi? Nowoczesne płytki ceramiczne pozwolą Ci wykreować ekskluzywny design nie tylko w łazience. Daj się zainspirować i sprawdź najnowsze kolekcje Atlas Concorde!


Efektowne płytki Atlas Concorde – elegancja w wielkim formacie


Jedną z flagowych propozycji Atlas Concordewielkoformatowe płytki ceramiczne. Wyróżnia je rozmiar – minimalna długość boku wynosi 30 cm, są to zatem duże kafle do układania na ścianie lub podłodze. Na szczególną uwagę zasługuje seria Marvel dostępna w kilku wariantach. Każdy z nich bazuje na wysokiej jakości gresie porcelanowym i stanowi kompleksowe wykończenie pomieszczenia inspirowane eleganckim marmurem.

 

AtlasConcorde_Marvel_Calacatta_nowe_kolekcje_aranżacje_3.jpg [421.52 KB]

 

Dlaczego warto postawić na duży format ceramiki? Wśród najważniejszych zalet należy wymienić:

  • elegancki design – płytki XXL Atlas Concorde same w sobie są ozdobą wnętrza, a dzięki swojej estetyce dodają aranżacji elegancji oraz luksusu;
  • perfekcyjne wykończenie powierzchni – wykorzystując wielkoformatowe kafelki, możesz ograniczyć liczbę fug pomiędzy nimi, co sprzyja uzyskaniu idealnie gładkiego efektu;
  • trwałość i jakość materiałów kamiennych – odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia czy zarysowania, a także łatwość czyszczenia to istotne cechy, które docenisz, jeśli stawiasz na praktyczne wyposażenie wnętrz.

Wielkoformatowe płytki na ścianie zawsze robią wrażenie i intrygują swoją oryginalnością.

 

AtlasConcorde_Marvel_Calacatta-_Grey_nowe_kolekcje_aranżacje_1.jpg [478.90 KB]

 

Innowacyjne kompozycje w trójwymiarze


Szukasz inspiracji, które zaskoczą wszystkich i sprawiają, że mieszkanie zyska nowoczesny design? Kolekcja 3D Wall Design to propozycja dla Ciebie! Możesz wybrać białe płytki dekoracyjne z efektem połysku lub matowe z ekskluzywnymi rzeźbieniami i wypukłościami. To one odpowiadają za intrygującą grę światła kreującą efekt trójwymiaru. Różnorodność faktur daje Ci szerokie pole do eksperymentowania – subtelne wzornictwo, geometryczne formy lub fale oraz niestandardowe szlify to podstawa tworzenia ciekawych kompozycji na ścianach.

 

AtlasConcorde_3DWallDesign_White_Diamond_nowe_kolekcje_aranżacje_5.jpg [385.23 KB]

 

Ciekawą propozycją z trójwymiarowym efektem jest także seria Canone Inverso bazująca na niepowtarzalnym wrażeniu estetycznym wywołanym dzięki starannie skomponowanej mozaice. Asymetryczne połączenie efektu betonu i kamienia z chromatycznymi zestawieniami tworzą w Twoich wnętrzach efekt 3D.

 

AtlasConcorde_3DWallDesign_White_Angle_nowe_kolekcje_aranżacje_4.jpg [552.58 KB]

 

Przytulne wnętrza z płytkami imitującymi drewno


Cenisz klasyczne aranżacje i jesteś miłośniczką stylu skandynawskiego? Naturalność to priorytet w kolekcji Excence. Zwróć uwagę na nadzwyczajną staranność w odwzorowaniu słojów drewna – Atlas Concorde wie, jak wykreować urok drewnianych powierzchni na ceramicznych płytkach!

 

AtlasConcorde_Exence_Amber_nowe_kolekcje_aranżacje_6.jpg [528.63 KB]

 

Wykorzystaj je w salonie, przedpokoju lub kuchni, tworząc niepowtarzalny, przytulny i ciepły klimat w swoich wnętrzach. Z powodzeniem możesz wyłożyć tymi kaflami również ściany. Łazienka z drewnianymi elementami jest przytulna i sprzyja relaksowi w gorącej kąpieli z pianą.

 

AtlasConcorde_Exence_Vanilla_nowe_kolekcje_aranżacje_7.jpg [474.15 KB]

 

Efekt metalu do wnętrz w stylistyce loft


Aranżacje industrialne emanują surowością – świetnie koresponduje z nią kolekcja Blaze Atlas Concorde, w której postawiono na metalizujący połysk. Opalizujące refleksy zmieniają się w zależności od kąta padania światła. Do wyboru masz kilka wariantów:

  • srebrne Aluminium;
  • żelazny Iron;
  • miedziany Corten;
  • zielono-niebieski Verdigris dostępny tylko do montażu na ścianie.

 

AtlasConcorde_Blaze_Verdigris-Corten_nowe_kolekcje_aranżacje_9.jpg [591.35 KB]

 

Nie musisz ograniczać się do jednej kolorystyki – z powodzeniem zestawisz je ze sobą, tworząc niebanalne połączenia i zachwycające kompozycje barw.
Innowacyjne pomysły, ponadczasowa stylistyka i imponująca trwałość to cechy wyróżniające wszystkie płytki Atlas Concorde z najnowszych kolekcji. Poszukując inspiracji do swoich wnętrz, daj się porwać fantazji i odkryj potencjał, który tkwi w propozycjach tego producenta. To doskonała baza do samodzielnego eksperymentowania z wzorami i fakturami oraz tworzenia indywidualnych projektów w swoich pomieszczeniach.

 

AtlasConcorde_Blaze_Aluminium_nowe_kolekcje_aranżacje_11.jpg [344.46 KB]