Wywiad z duetem projektowym PAPROCKI BRZOZOWSKI – jak drzwi wewnętrzne mogą transformować przestrzeń – nowa kolekcja INTER DOOR.

Każdy, kto dba o wnętrze swojego domu, wie, jak istotne są drzwi wewnętrzne. Oprócz funkcji praktycznej, pełnią one także ważną rolę w aranżacji przestrzeni. Dziś porozmawiamy o nowej kolekcji drzwi wewnętrznych drewnianych od INTER DOOR, która została zaprojektowana przez słynny duet projektantów - PAPROCKI BRZOZOWSKI. Zobaczmy, jakie unikalne cechy charakteryzują te drzwi oraz jakie inspiracje przyświecały projektantom. 

Paprocki Brzozowski foto wywiad.jpg [113.56 KB]

MAXFLIZ: Dziękujemy, że poświęciliście nam chwilę na tę rozmowę. Możecie nam opowiedzieć więcej o waszej najnowszej kolekcji drzwi wewnętrznych drewnianych? Ciekawi nas, skąd pomysł na tę kolaborację oraz dlaczego wybraliście taki konkretny styl drzwi? Jak Wasze dotychczasowe doświadczenie w modzie i projektowaniu ubrań wpływa na wasze podejście do projektowania wnętrz i drzwi wewnętrznych? 

PAPROCKI BRZOZOWSKI: Oczywiście! Nasza najnowsza kolekcja nosi nazwę "Model Kolekcja PAPROCKI BRZOZOWSKI" i jesteśmy niezmiernie dumni z tego projektu. Ta kolekcja to połączenie naszej miłości do mody i designu wnętrz. Skupiliśmy się na tworzeniu drzwi, które są nie tylko funkcjonalne, ale także stanowią element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Pomysł na tę kolaborację narodził się z naszej pasji do projektowania i miłości do detali. Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co połączyłoby naszą wiedzę i doświadczenie z modą z designem wnętrz. Drzwi wewnętrzne to elementy, które wpływają na charakter całego pomieszczenia, dlatego zdecydowaliśmy się poświęcić im uwagę. 

Jeśli chodzi o styl, wybraliśmy klasyczną czerń, czeczo i złoto, ponieważ te elementy odzwierciedlają naszą estetykę i są od dawna obecne w naszych projektach modowych. Chcieliśmy przekształcić te elementy w coś trwałego i funkcjonalnego, co można by wprowadzić do każdego domu. 

Nasze dotychczasowe doświadczenie w modzie i projektowaniu ubrań na pewno przekłada się na nasze podejście do projektowania wnętrz i drzwi wewnętrznych. Mamy oko do detali, dbamy o jakość materiałów i wykonania, a także stawiamy na elegancję i unikalność. To wszystko przekłada się na nasze projekty, zarówno w modzie, jak i w designie wnętrz. Naszym celem jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych przedmiotów, które przynoszą radość i komfort naszym klientom. 

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu ubrań, wiemy, jak ważne jest połączenie estetyki z praktycznością, co jest równie istotne w przypadku projektowania wnętrz i drzwi wewnętrznych. 

MAXFLIZ: Co wyróżnia te drzwi spośród innych dostępnych na rynku? 

PAPROCKI BRZOZOWSKI: Nasze drzwi są unikalne ze względu na ich wykończenie i detal. Każdy model w kolekcji jest inspirowany modą, a głównymi elementami są klasyczna czerń, intrygujący czeczo i złoto. To połączenie nadaje drzwiom niepowtarzalny charakter, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. 

MAXFLIZ: Czy można dostosować te drzwi do indywidualnych potrzeb klienta? 

PAPROCKI BRZOZOWSKI: Tak, absolutnie! Drzwi z naszej kolekcji, podobnie jak wszystkie drzwi INTER DOOR, można zamówić na wymiar. Możemy dostosować je do niestandardowej wysokości, odwrotnej przyldzy czy na ościeżnicy ukrytej, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. 

Paprocki Brzozowski foto wywiad_1.jpg [225.01 KB]

Nowa kolekcja dla INTER DOOR od PAPROCKI BRZOZOWSKI – podsumowanie


Nowa Kolekcja Drzwi Wewnętrznych Drewnianych od INTER DOOR zaprojektowana przez duet PAPROCKI BRZOZOWSKI to połączenie mody i designu wnętrz, które przynosi nową jakość do naszych domów. Klasyczna czerń, czeczo i złoto nadają tym drzwiom niezwykły charakter. Dzięki możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb, te drzwi stanowią doskonały wybór dla każdego, kto pragnie unikalności i elegancji w swoim wnętrzu. 

Jeśli chcecie zobaczyć te drzwi w akcji, zajrzyjcie na link do filmu XXX i przekonajcie się sami, jak zachwycające mogą być drzwi wewnętrzne. 

Dziękujemy jeszcze raz PAPROCKI BRZOZOWSKI za rozmowę i dzielenie się swoimi pomysłami na unikalne drzwi wewnętrzne drewniane. Do zobaczenia w Maxfliz!