Raty-0%

Raty 0%. Pozwól sobie na więcej! 

Marzy Ci się metamorfoza łazienki? A może potrzebujesz kompleksowo wyposażonej sypialni? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię nasz system ratalny. Klientom Maxfliz oferujemy raty 0%, dzięki czemu nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, niemal od razu możesz cieszyć się pięknymi meblami, funkcjonalnymi płytkami oraz eleganckim oświetleniem. Dowiedz się więcej o naszej ofercie! 

√ Brak dodatkowych kosztów 

Pierwsza i najważniejsza zaleta Rat 0%, to wspomniany brak dodatkowych kosztów. Oznacza to, że nie musisz martwić się oprocentowaniem czy prowizjami – spłacasz dokładnie tyle, ile kosztuje dany produkt w sklepie. RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi równe zero procent. Dzięki temu możesz kupować sofy, fotele, zestawy krzeseł do jadalni w tej samej cenie, którą musiałbyś zapłacić mając przy sobie gotówkę. Jednocześnie płatność jest rozłożona w czasie. Nie musisz na wstępie dokonywać żadnej wpłaty własnej, co jest szczególnie istotne, jeżeli dopiero zamierzasz zgromadzić odpowiednie środki finansowe na pokrycie zakupu. 

 

√ Raty dopasowane do Twoich możliwości 

Dostosowujemy wysokość rat do Twoich możliwości finansowych. Kwotę zamówienia możemy rozłożyć aż na 20 równych rat! To wyjątkowo korzystna oferta, jeśli zależy Ci na szybkiej metamorfozie mieszkania, bez nadmiernego obciążania domowego budżetu za jednym razem. 

 

√ Minimum formalności 

Obawiasz się, że system ratalny związany jest z wieloma formalnościami? Nie u nas! Aby ułatwić całą procedurę zakupu, postanowiliśmy zredukować całość do niezbędnego minimum. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty oraz wypełnić odpowiednią deklarację. To wszystko! Nie musisz dostarczać nam zaświadczenia o zarobkach czy dokumentu potwierdzającego prawo stałego pobytu.  

 

√ Jasne i przejrzyste zasady 

System ratalny bazuje u nas na prostych i jasnych zasadach. Nie ma zatem ryzyka, że czegoś nie zrozumiesz lub nie zauważysz – stawiamy na transparentność i otwarcie komunikujemy warunki umów, tak aby obie strony były w 100% zadowolone. 

 

√ Niewiarygodny komfort 

Zakupy ratalne w Maxfliz to czysta wygoda. Możesz skorzystać z tej formy płatności robiąc zakupy w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub dokonując zakupu online. Bez wychodzenia z domu, całą procedurę zamawiania produktów i dopełniania formalności możesz przeprowadzić korzystając ze smartfona lub komputera. 

 

√ Limitowane edycje w Twoim zasięgu 

Znalazłaś sofę marzeń tuż po powrocie z kosztownych wakacji? Zakupy ratalne dają Ci możliwość nabycia produktów z limitowanych edycji, nawet jeśli w danym miesiącu nie jesteś przygotowany finansowo na nieplanowany wydatek. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na ultranowoczesne meble do ogrodu czy łóżko o ponadczasowym designie, dzięki Ratom 0% w Maxfliz najlepszej klasy design będzie stale w zasięgu Twoich możliwości. 

 

Szczegóły sprzedaży ratalnej znajdują się na stronie internetowej:

BNP Paribas Bank Polska 

 

Kraków

Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

+48 122 112 100

informacja@maxfliz.pl 

 

Jasnogórska 4, 31-358 Kraków

+48 122 112 101

jasnogorska@maxfliz.pl

 

Kraków Wieliczka- Outlet

Krakowska 52, 32-020 Wieliczka

+48 122 112 120

 

Wrocław

Mińska 60A, 54-610 Wrocław

+48 71 722 37 10

lazienki.wroclaw@maxfliz.pl

 

Karmelkowa 66, 52-319 Wrocław

+48 71 722 37 33

outlet.wroclaw@maxfliz.pl

 

Warszawa

Puławska 452, 02-884 Warszawa

+ 48 22 177 89 00

informacja.warszawa@maxfliz.pl

 

Katowice

al. Roździeńskiego 191, 40-310 Katowice

+48 32 720 92 00

info.katowice@maxfliz.pl

 

Czekamy na kontakt z Twojej strony! :) 

 

RRSO dla kredytu spłacanego od 3 do 20 równych rat wynosi 0%.