Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 1

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności

Cattaneo od ponad 40 lat prezentuje lampy i systemy oświetleniowe, które łącząc umiejętności włoskich rzemieślników z nowoczesną technologią uwalniają wyobraźnię użytkowników i pozwalają im tworzyć wnętrza z iskrą.

Cattaneo Illuminazione to iskra włoskiej kreatywności, która rozświetla świat.

Najwyższej jakości, produkowane ręcznie we Włoszech i zgodne z duchem czasu oświetlenie to technologia, która pomaga nam w życiu codziennym. Cattaneo Illuminazione stworzyło specjalny dział, który bada koncepcje i style projektowania, by tworzyć nowe oprawy oświetleniowe zaspokajające potrzeby rynku, a także zapewniające ludziom odpowiednie rozwiązania technologiczne. Takie połączenie kreatywności z technologią gwarantuje energooszczędne i LEDowe lampy o wysokiej wydajności, wyposażone w specjalne ekrany rozpraszające i zapewniające ergonomiczne oświetlenie wnętrza.

Dobre włoskie wzornictwo, wysoka jakość i wyszukane materiały pomagają klientom wybrać najbardziej odpowiednie i dopasowane do ich stylu lampy.

www.cattaneo.it

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par2

lampada-parete-infinito-tn.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Lampy Cattaneo dostępne są w salonach Maxfliz, a wraz z nimi szerokie wsparcie projektowe dla architektów i projektantów, chcących oferować w swoich projektach włoskie lampy i systemy oświetleniowe bazujące na powtarzalnych modułach. To znak rozpoznawczy Cattaneo, dzięki któremu można spotkać ciekawe rozwiązania Cattaneo nie tylko w domach prywatnych, ale także hotelach, restauracjach, biurach i salach konferencyjnych. Czyli wszędzie tam, gdzie nieobojętna jest jakość i dobre wzornictwo Made in Italy.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par3

Lampa podłogowa Spin, Cattaneo Design: C. Cattaneo

Nowoczesna lampa podłogowa z poliwęglanu sprawi, że nawet ciemniejsze dni będą jaśniejsze. To designerska włoska lampa, która nawet, gdy nie jest włączona stanowi doskonałą ozdobę wnętrza. Jej rzeźbiarska, nowoczesna forma regulowanych cylindrów gwarantuje imponującą grę światła i formy.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - image grid

empty
empty
empty
empty

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 4

vintage.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Modułowa lampa Vintage, Cattaneo Design: C. Cattaneo

System oświetleniowy Vintage to nic innego, jak lampy modułowe do kreatywnych gier świetlnych. Możesz stworzyć z nich lampę sufitową lub lampę ścienną o dowolnej wielkości i zasięgu. Systemy oświetleniowe polecane są nie tylko do domów prywatnych – do przedpokoju czy salonu, ale także, a może przede wszystkim do hotelu, restauracji, modnych wnętrz publicznych, gdzie liczy się design i funkcjonalność.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - image grid 2

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 6

Lampa sufitowa Mickey,

Cattaneo Design: L. Cristiani

Lampa sufitowa Mickey zaskakuje niezwykłym designem. Włoski design lampy tworzy pozornie przypadkowy układ metalowych okręgów o różnej wielkości. Cztery kręgi mieszczą źródła światła, które zanurzają pomieszczenie w miłym dla oka, delikatnym świetle. Oprawa może być montowana na ścianie lub suficie. Nadaje się szczególnie do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych, lokali usługowych lub korytarzy.

cattaneo mickey 2 image grid

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 7

nuts-amb.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Nuts, Cattaneo, Design: C. Cattaneo

Stwórz sobie światło: system zawieszenia o różnych kompatybilnych kształtach. Lampa o 3 niewielkich kloszach zawieszonych na systemie linek. Cały urok polega na tym, że klosze nie muszą wisieć w jednej pozycji, a linki służą do regulowania nie tylko ich wysokości, ale także kąta nachylenia. Nuts to piękna, minimalistyczna zabawa oświetleniem i formą, godna wnętrz z charakterem.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 8

stick-cattaneo.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Plafon Stick, Cattaneo, Design: C. Cattaneo

Delikatny i wyrafinowany, o pełnych wdzięku kształtach i proporcjach, plafon Stick jest najpiękniejszą prostotą. Kwadratowy kształt o lekko zaokrąglonych narożnikach i światło kanałowe oświetli Twoje wnętrza, zapewniając równowagę i harmonię.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 9

Modułowa lampa Infinito, Cattaneo Design: L. Cristiani

Jak sama nazwa wskazuje system Infinito służy do tworzenia nieskończonych kombinacji świetlnych. System lampy modułowej pozwala łączyć ze sobą elementy i tworzyć lampę o dowolnej długości i rozłożystości. To lampa sufitowa i kinkiet w jednym. Z modułów możesz tworzyć dowolne kombinacje, które gwarantują ciekawe efekty świetlne i aranżacyjne.

 

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - image grid 3

empty
empty

cattaneo product grid

Zobacz lampy Cattaneo on-line

cattaneo product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 10

Katana-amb_01.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Katana, Cattaneo Design: C. Cattaneo

Futurystyczne światło w minimalistycznej formie. Wisząca lampa Katana ma niezwykle ciekawy kształt – asymetrycznie ścięta listwa zawieszona na cienkich linkach pasuje zarówno do wnętrz prywatnych – kuchni, salonu czy sypialni, jak i do wnętrz komercyjnych. Spotkać ją można na wystawach, w galeriach, restauracjach i hotelach.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - image grid 4

empty
empty

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 11

lampa-podlogowa-plane-cattaneo.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa podłogowa Plane, Cattaneo Design: C. Cattaneo

Włoska lampa stojąca to oryginalny sposób na aranżację wnętrza. Pozwoli podkreślić strefę wypoczynku w salonie lub wprowadzi minimalistyczny design i równowagę form do sypialni. Choć lampa Plane jest jednocześnie elegancka i nowoczesna i potrafi stworzyć magiczną atmosferę.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 5

nassa-amb.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Nassa, Catttaneo Design: A.Barra

Dekoracyjna lampa wisząca Nassa to nie tylko niekonwencjonalne oświetlenie, ale także dekoracja Twojego domu. Lekki ażurowy klosz w geometryczne wzory tworzy oryginalną aranżację salonu, sypialni i jadalni. To lampa często wybierana do modnych kawiarni i restauracji.

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 13

biquadro.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wisząca lampa Biquadro, Cattaneo
Design: C. Cattaneo

Kwadratowa lampa wisząca Biquadro ma w sobie coś zaskakującego. Prosty kształt, nowoczesna forma i eleganckie wykończeń ie to nie wszystko. Bezpośrednie światło można regulować za pomocą systemu przechylana w środku lampy!

Cattaneo – iskra włoskiej kreatywności - par 14

tratto.jpg Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Tratto, Cattaneo Design: C. Cattaneo

Jeżeli szukasz jasnego, energooszczędnego oświetlenia do swojego salonu, czy jadalni zwróć uwagę na lampę Tratto. Jej wąski korpus z wytrzymałego poliwęglanu i metalu oferuje dwustronny wylot światła. To oświetlenie otoczenia, jak i oświetlenie sceniczne – lampa świeci po obwodzie oraz w dół, sprawiając, że lampa staje się centrum zainteresowania. Dzięki prostocie designu lampa będzie pasowała do wielu różnych pomieszczeń, nie zakłócając wybranego stylu wyposażenia wnętrza.

cattaneo katalog pdf

SEP Odwiedź Salon

inn_k.jpg  Cattaneo-iskra włoskiej kreatywności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zapraszamy!

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Zapraszamy Cię do MAXFLIZ. Tu pod opieką profesjonalnych doradców handlowych stworzysz wnętrze, o którym zawsze marzyłeś.

Producenci lamp

marki oświetleniowe

Zobacz designerskie marki oświetleniowe