Paragraf &1 Vibia

Vibia – tworzenie przez światło i design

Oświetlenie jest niebywale ważnym elementem ogólnego charakteru wnętrza. Dlatego musisz wziąć je pod uwagę, zwłaszcza jeśli urządzasz mieszkanie w nowoczesnym, pełnym prostoty stylu. Decydując się na konkretną lampę nie wybierasz tyko jej kształtu czy barwy światła, ale także, a może przede wszystkim decydujesz o tym jak będą prezentować się we wnętrzu meble, dodatki, wyposażenie. Jeśli chcesz, by Twój dom był minimalistyczny i nowoczesny – postaw na lampy Vibia. To prawdziwe oświetleniowe dzieła współczesnej sztuki.

Vibia to hiszpański producent lamp, który regularnie zdobywa nagrody za wzornictwo i design. Marka współpracuje z wielkimi projektantami i designerami, jak Ramon Benedito, Diego Fortunato, Jordi Vilardell czy Arik Levy i Stefan Diez, dzięki czemu co roku wydaje wiele nowych modeli lamp. W ciągu zaledwie kilku lat marka Vibia zyskała międzynarodową renomę w świecie designu i ustanowiła nowe standardy dla nowoczesnego oświetlenia. Teraz możesz zobaczyć lampy Vibia w Maxfliz.

www.vibia.com

vibia 1 image grid

palma-1920x750.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Paragraf &3 Vibia

Vibia to hiszpański temperament do nowoczesnych wnętrz. Każda lampa wisząca, kinkiet lub lampa podłogowa to nie tylko światło, ale także nowoczesna dekoracja. Znakomitą cechą lamp Vibia jest ich czysta elegancja. Niespotykana prostota i wyraźnie czytelny styl wzbogacą wnętrze, choć same nie będą się rzucać w oczy.

Vibia jest wierna harmonii i oferuje szereg lamp, które użytkownik może w dowolny sposób modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb i gustu. Dzięki temu możesz oddać swojemu wnętrzu cząstkę siebie. Zaawansowana technologia oświetlenia pełni tu najważniejszą rolę – stanowi element niewidoczny, choć decydujący o klasie oświetlenia.

Elektronika, inteligentne sterowanie ściemnianiem i nowoczesne systemy łączności tworzą właściwe emocje, wysoką jakość i wnętrze, w którym codziennie będziesz chciał przebywać.

Paragraf &7 Vibia

COSMOS-Vibia-130345-rel968f7800.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Cosmos, Vibia Design: Lievore Altherr Molina

Cosmos to wisząca lampa-rzeźba. Kolekcja lamp inspirowanych kosmicznym ładem składa się ze spłaszczonych dysków o różnych rozmiarach i kolorach, które zdają się lewitować w przestrzeni tworząc iluzje wiszących kul. Lampy w chłodnych kolorach z punktowym oświetleniem LED. Vibia produkuje lampy Cosmos w kilku wykończeniach: lakierowany matowo, ciemnobrązowy, matowy zielony, jasnoszary i biały matowy. Zastosowanie technologii LED sprawia, że ​​źródło światła jest niezauważalne, całkowicie zintegrowane z każdym z elementów.

Paragraf &6 Vibia

Lampa wisząca Flamingo, Vibia Design: Antoni Arola

Kolekcja lamp Flamingo łączy imponującą i poetycką estetykę z funkcjonalnym wyglądem i wydajnością. Vibia produkuje lampę Flamingo w różnych modelach w ramach tej samej koncepcji, dzięki czemu możesz wybrać oprawę najbardziej odpowiednią do swojego wnętrza. Oddzielone źródło światła od oprawy, składającej się z serii niezależnych stożkowych pierścieni zawieszonych na cienkich metalowych linkach. Lampa dostarcza pośrednie światło we wnętrzu lub bardziej skoncentrowane światło nad stołem w jadalni lub elementami wymagającymi lepszego oświetlenia. Dostępna w kolorach: grafitowy mat, złoty mat, biały mat, miedziany połysk.

vibia flamingo image grid

empty
empty

Paragraf &8 Vibia

wireflow-6-vibia-360169-reld31edbe4.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Wireflow, Vibia Design: Arik Levy

Lampy Wireflow 3D to system opraw lamp wiszących zaprojektowany przez Arika Levy. Lampa Wireflow 3D to reinterpretacja i odkrycie klasycznej oprawy żyrandolowej. Konstrukcja nośna lampy wykonana jest z czarnego kabla i żarówek ledowych, a każdy model Wireflow charakteryzuje się tymi materiałami, które definiują całą kolekcje. Pomimo dużych rozmiarów lampa nie przytłacza wnętrza, a jej szkieletowy charakter daje wrażenie przejrzystości i lekkości.

Paragraf &9 Vibia

WIREFLOW-Chandelier-Vibia-234419-rel53a7c29a.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Żyrandol Wireflow, Vibia Design: Arik Levy

Wireflow Chandelier to wiszące lampy, które swój wygląd zawdzięczają szkieletowej ramie stworzonej przez czarne przewody zakończone wbudowanymi ledowymi żarówkami. Projektant Arik Levy stworzył kolekcję lamp wiszących w trójwymiarowej formie, oprawy oświetleniowe Wireflow Chandelier reinterpretują i aktualizują tradycyjny żyrandol poprzez uproszczenie, nadając lekkiej oprawie oświetleniowej delikatny i wyraźny charakter. Vibia oferuje nam kolekcję żyrandoli Wireflow, która obejmuje modele składające się z 15, 42 i 43 dyfuzorów.

vibia wireflow 2 image grid

empty
empty

Paragraf &11 Vibia

CURTAIN-Vibia-237527-reld505171e.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Curtain, Vibia Design: Arik Levy

Kolekcja wiszących lamp Curtain składa się z wiszących lamp, które łączą bezpośrednie i rozproszone światło. To kaskadowe oświetlenie, które poprzez tkaniny białą i szarą, łącząc się z pionowymi oprawami, pozwalają na ekspozycję odcieni i faktur tworząc kaskadowe pionowe oświetlenie. Vibia oferuje szeroką gamę lamp, które można grupować w różnych wersjach i rozmiarach, i dostosować zarówno do przestrzeni typu mieszkalnego, na przykład oświetlając jadalnię, jak i wnętrza komercyjne - hotele, restauracje, sale konferencyjne.

Paragraf &12 Vibia

Lampa wisząca Match, Vibia Design: Jordi Vilardell & Meritxell Vidal

Lampa Match zaprojektowana przez Jordiego Vilardella i Meritxell Vidal jest czymś więcej niż tylko lampą. Jest nową koncepcją oświetlenia, w której Vibia umożliwia bezproblemową integrację opraw oświetleniowych z wnętrzem. To moduły, pozwalające na stworzenie kilkunastu indywidualnych rozwiązań i kompozycji świetlnych w salonie, sypialni, biurze, hotelu czy restauracji. Match to wisząca kolekcja świetlna wykonana z cienkich metalowych prętów wykończonych matowym lakierem w kolorze białym lub matowym lakierem grafitowym wyposażonym w terminale świetlne LED.

vibia match image grid

empty
empty

Paragraf &13 Vibia

NORTH-Floor-lamp-Vibia-237552-rel15c62718.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca North, Vibia Design: Arik Levy

Wisząca lampa North Vibia mimo niepozornego wyglądu daje niezwykły efekt oświetlenia. Składa się z prostego abażura zawieszonego na długim ramieniu z włókna węglowego. Kilka wariantów lampy sprawia, że jest niezwykle uniwersalna, i można ją stosować w różnych wnętrzach - począwszy od salonu czy sypialni, skończywszy na przestronnych przestrzeniach publicznych.

vibia north image grid

empty
empty

Paragraf &14 Vibia

RHYTHM-Vibia-33227-rel8173ae05.jpg Vibia-kreacja przez światło i design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampa wisząca Rhythm Horizontal, Vibia Design: Arik Levy

RHYTHM jest rodziną wiszących lamp o przełomowym stylu, zaprojektowaną przez Arik Levy. Stanowi niezwykłą dekorację wnętrza, zapewniając przy tym wysokiej jakości oświetlenie. To niesamowita lampa zbudowana z modułów umożliwiających nieskończoną ilość konfiguracji. Takie rozwiązanie pozwala na ułożenie lampy w gładkie świetlne fale lub chaotyczne kształty. Każdy element dodatkowo obraca się wokół własnej osi co pozwala na tworzenie indywidualnych kompozycji. To lampa, która idealnie sprawdzi się w przestronnym salonie, ale także w restauracji czy recepcji.

vibia rhytm image grid

empty
empty

Paragraf &15 Vibia

Lampa wisząca Jazz, Vibia Design: Diego Fortunato

Kolekcja lamp Jazz to czysta forma zapewniająca światło skierowane w dół, dzięki czemu idealnie sprawdzi się nad wyspę kuchenną lub stół w jadalni. Lampa wisząca Jazz Vibia dostępna jest dwóch rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można dopasować ją do wnętrza. Dostępna w kolorach: biały mat, szary mat, czerwony połysk, czarny połysk, biały połysk. W kolekcji dostępna również lampa stołowa oraz lampa podłogowa.

vibia jazz 2 image grid

empty
empty

Vibia katalog pdf

marki oświetleniowe

Zobacz designerskie marki oświetleniowe

Producenci lamp

SEP oświetlenie I

fss-k.jpg  Oswoić kolor czarny - klimatyczna sypialnia | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
I co z tym oświetleniem?

O tym jak ważne jest światło w dekorowaniu wnętrz można by długo opowiadać. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, zostaw to specjalistom z Działu Oświetlenia w MaxFliz.
Odwiedź nasze Salony i sam się przekonaj!