Italamp-Para-1

Italamp - Włoska tradycja i kreatywność

Italamp istnieje od 1975 roku. Firma od zawsze wyróżniała się produktami o wysokiej jakości i szczególnych kształtach, niespotykanych dotychczas na rynku lamp. Historia Italamp charakteryzuje się klasycznym wykorzystanie szkła, przy jednoczesnym wykorzystaniu kryształów ołowiu. To, co zachwyca to przede wszystkim precyzyjne wykonanie.

Klasyczne włoskie wzornictwo, wysoka jakość i wyszukane materiały pomagają klientom wybrać odpowiednie i dopasowane do ich stylu lampy.

www.Italamp.com

 

italamp-crew.jpg [172.53 KB]

Italamp-Para-2

Przedsiębiorstwo zawsze dąży do elegancji, dzięki wyselekcjonowanego materiału. Lampy Italamp dostępne są w salonach Maxfliz, a wraz z nimi szerokie wsparcie projektowe dla architektów i projektantów, chcących oferować w swoich projektach włoskie lampy i systemy oświetleniowe. Italamp można spotkać ciekawe rozwiązania Cattaneo nie tylko w domach prywatnych, ale także hotelach, restauracjach, biurach i salach konferencyjnych. Czyli wszędzie tam, gdzie nieobojętna jest jakość i dobre wzornictwo Made in Italy.

Manor.jpg [281.77 KB]

Italamp-Para-3

italamp-color-aranzacja.png Italamp-Włoska-tradycja-i-kreatywność | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Jest wiele fascynacji związanych z kolorami na szkle. Italamp korzysta z innowacyjnych rozwiązań i sposobów, aby wykorzystać stonowaną paletę barw, które zachwyci każdego konesera.

Italamp-Para-4

Opera-head.jpg Italamp-Włoska-tradycja-i-kreatywność | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kolekcja "Opera" to urok tradycji, która uosabia historię Italamp, która jest teraz odnawiana w imię ciągłości. Zbiera propozycje klasycznego współczesnego smaku ze świadomością tego klasycyzmu. Kolekcja Opera oferuje lampę o silnej osobowości, w której ekspozycja światła nigdy nie jest przesadna, nadaje specyficznego uroku i nadaje elegancję każdemu pomieszczeniu

Italamp-imgbox

empty
empty
empty
empty

marki oświetleniowe

Zobacz designerskie marki oświetleniowe

Producenci lamp

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Italamp-Włoska-tradycja-i-kreatywność | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!