Slamp

Slamp

Marka SLAMP to propozycja dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe piękno. Lampy dekoracyjne, jakie oferuje ta marka to produkty bazujące na najnowszych trendach. współpracujący z nią projektanci czerpią swoje pomysły ze świata przyrody, architektury. Z krawiecką dokładnością i wirtuozerią przedstawiają swoją artystyczną wizję, przekształcając ją w przedmioty użytkowe, które są jednocześnie funkcjonalne i piękne.

slamp

oswietlenie-maxfliz-slamp (14).jpg Slamp | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Materiały najnowszej generacji to znak rozpoznawczy marki

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, SLAMP do produkcji swoich lamp stosuje wysokiej jakości materiały najnowszej generacji. Co więcej, każdy element jest składany ręcznie, dzięki czemu każdy ma pewność, że otrzymał lampę jedyną w swoim rodzaju, która z pewnością ozdobi wnętrze.

Slamp

oswietlenie-maxfliz-slamp (11).jpg Slamp | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Odrobina historii

Marka SLAMP została stworzona w 1994 roku i już od pierwszych chwil istnienia stała się liderem na rynku w zakresie oryginalnych, eklektycznych i współczesnych lamp dekoracyjnych. Z tą włoską marką, która swoje atelier ma we Włoszech współpracują światowej sławy architekci i projektanci. Ich pomysły oraz ręczne wykonanie pokochali Klienci na całym świecie. Wiedza i doświadczenie właścicieli marki jest poparte 25 latami badań, które pozwoliły na spektakularny rozwój podmiotu.

Slamp

empty
empty
empty
empty

slamp

oswietlenie-maxfliz-slamp (5).jpg Slamp | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dlaczego warto wybrać lampy dekoracyjne SLAMP?

Lampy dekoracyjne marki SLAMP są jedyne w swoim rodzaju. Swoją rozpoznawalność i wyjątkowość zawdzięczają technopolimerom, z których są tworzone. Jest to szlachetny i nietłukący się materiał, który można uformować w dowolny sposób. Co więcej, można łączyć go z każdym innym surowcem, dzięki czemu tworzone przez SLAMP lampy są tak wyjątkowe. Praca nad każdą lampą jest niezwykle czasochłonna. Cały proces rozpoczyna się od pomysłu, który rodzi się w głowie projektanta. Następnie produkt przechodzi przez precyzyjny proces produkcyjny, przez wiele osób uznawany za rytuał. W tym czasie lampa ulega metamorfozom, po których z dwuwymiarowego arkusza tworzony jest trójwymiarowy kształt. Całość odbywa się poprzez cięcie surowca na zimno i jego ręczne składanie.

slamp

oswietlenie-maxfliz-slamp (10).jpg Slamp | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Lampy, obok których nie da się przejść obojętnie

Lampy marki SLAMP są produktami do zadań specjalnych. Dzięki nim każde pomieszczenie będzie nie tylko dobrze oświetlone, ale także będzie doskonale wyglądać. Projektanci marki SLAMP zadbali o to, aby każda lampa, która wyjdzie spod ich ręki była jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesne, nietuzinkowe wyjątkowe - takie są z pewnością oferowane lampy SLAMP, które zachwycą niejednego konesera sztuki użytkowej. Odważne podejście projektantów sprawiło, że marka uzyskała doskonałe efekty w zakresie wcześniej nie spotykanych kształtów i kolorów lamp. Dzięki wspomnianym wyżej technopolimerom można mówić o lampach nowej generacji, które będą się doskonale prezentować zarówno teraz, jak i za kilka czy kilkadziesiąt lat.

Slamp

Lampy SLAMP synonimem doskonałości

Właściciel marki od pierwszych chwil chciał, aby jego dzieło było rozpoznawalne, a jednocześnie wysokiej jakości. Chęci przerodziły się w działanie, które pozwoliło twórcom stworzyć produkty najwyższej jakości, które są synonimem doskonałości i luksusu. Decydując się na oprawy SLAMP użytkownik może mieć pewność, że otrzyma coś szczególnego - lampę jedyną w swoim rodzaju, która może nosić miano idealnej i niepowtarzalnej.