hacker_czarne_logo.png [12.59 KB]

kuchnia1.jpg [155.59 KB]    

   

CLASSIC

EKONOMICZNY KONCEPT KUCHENNY

Ta młoda i nowoczesna seria kuchenna to meble kuchenne o różnych stylach. Nasz produkt „classic" oferuje Państwu fascynująco dużo możliwości różnorodnych zestawień, wyposażeń i dodatków kuchennych. Dzięki wielu funkcjom nawet zwykłe, codzienne gotowanie urasta do rangi prawdziwego przeżycia. Bazując na klasycznej wysokości szafek dolnych 720 mm macie Państwo do wyboru wiele standardowych wymiarów szafek uzupełnionych o różne wysokości cokołów. Możecie Państwo skomponować kuchnię według własnych życzeń i wymagań. Dzięki wysokojakościowym, odpornym i łatwym w utrzymaniu materiałom, radość z kuchni będzie trwała przez długi czas. Również korzystny stosunek jakości do ceny umożliwia zastosowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego gustu. 

„classicART" uzupełnia argumenty przemawiające za kuchniami „classic" poprzez swój bez uchwytowy design. Nowoczesne, przejrzyste planowanie, nienaruszona forma frontów idą w ślad za nurtem planowania prostych linii i przedstawiają ekonomiczne kuchnie w ciekawym świetle. Dzięki takim możliwościom uzyskujemy nie tylko ciekawe rozważania do pomieszczeń kuchennych, ale również do pomieszczeń mieszkalnych.

kuchnia-h1.png [1.02 MB]    

   

SYSTEMAT

AMBITNY I DESIGNERSKI SYSTEMOWY KONCEPT KUCHENNY


Dobry design przekonuje nas do siebie poprzez syntezę kreatywnej, a jednocześnie dobrze przemyślanej aranżacji. Nasz inteligentny system z niezależnym, jasno zdefiniowanym podziałem rastrowym i bogatym wyborem szerokości, głębokości i wysokości szaf i innych elementów kuchennych, pozwala na wysokozaangażowaną swobodę aranżacyjną. Bardzo wytrzymałe, komfortowe szuflady, wyjątkowe rozwiązania regałów i szaf, zintegrowane koncepcje oświetleniowe i wyrafinowane wyposażenie wewnętrzne gwarantują ze swojej strony optymalne zagospodarowanie przestrzenne i doskonałą funkcjonalność. Indywidualne rozwiązania idą tu w parze z designem i funkcjonalnością, co powoduje, że kuchnia staje się miejscem niezapomnianych przeżyć zarówno kulinarnych, jak i estetycznych. Kuchnia staje się miejscem na nowoczesny sposób życia. Nowoczesna architektura kuchenna uwzględnia nowe, indywidualne formy mieszkania i jego aranżacji.