Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - head

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji 

O kuchni mówi się jako o sercu domu. To pomieszczenie, które w magiczny sposób przyciąga domowników o każdej porze dnia, fantastycznymi zapachami. Aranżując kuchnie, warto zadbać, aby przestrzeń była przede wszystkim praktyczna, co nie oznacza, że musimy rezygnować z estetycznych walorów. Zaprezentowana aranżacja wnętrza to widoczny dowód, że kuchnia może być niezwykle funkcjonalna, a jednocześnie niewyobrażalnie piękna. 

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - head.jpg [152.06 KB]

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 1

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 1.jpg Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Miks kolorów na kuchennych ścianach 

Koncepcja kuchni opiera się na granatowym kolorze. To odcień, który sam w sobie prezentuje się bardzo elegancko, a z białymi meblami nawiązuje do stylu marynistycznego – orzeźwiającego i lekkiego. W naszej bajkowej kuchni granat łączy się z jasnym drewnem naturalnie ułożonym w jodełkę i nowoczesną, czarną tapetą przyozdobioną licznymi miedzianymi elementami - przypominającymi kształt liści. Ten finezyjny pomysł połączenia na ścianie różnych kolorów, wzorów i struktur przypadnie do gustu osób preferujących nieszablonowe rozwiązania. 

Spoglądając na sufit, zobaczymy granatową, matową farbę, a zerkając w dół – podłogę wyłożoną jasnymi płytkami. Granat i biel to jeden z najmodniejszych trendów współczesnych aranżacji wnętrz. 

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 2

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 2.jpg Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Złoto i granat – hit eleganckich przestrzeni 

Motyw złota we wnętrzu wzbudza zachwyt u miłośników modnego stylu. Złoto w pomieszczeniu nadaje wyraźny i odważny charakter oraz kontrastuje z ciemną barwą tworząc nowoczesny, pełny dobrego smaku szyk. 

W prezentowanej aranżacji wnętrza dostrzegamy granat w towarzystwie złotych dodatków: lamp, armatury, uchwytów mebli, stali w krześle jadalnym. Granat uspokaja, a złoto kojarzy się ze stylową kuchnią. 

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 3

Uniwersalne połączenie – białe meble i czarne urządzenia 

Ponadczasowy duet jest mile widziany w pomieszczeniach, w których dzieje się już naprawdę sporo. Wszystko po to, aby zachować harmonię i pełną wdzięku koncepcję. Biel i czerń to uniwersalne kolory, które perfekcyjnie współgrają ze sobą. Tutaj białe, meble kuchenne tworzą zabudowę dla czarnych urządzeń elektrycznych, reprezentując stylową przestrzeń. 

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 3.jpg [120.39 KB]

Kuchnia z białą wyspą i z blatem w rodzaju stolika – w podobnym kolorze do kuchennej wyspy, wyróżnia się pożądaną funkcjonalnością oraz starannie zaplanowanym rozmieszczeniem elementów. Biel rozświetla i rozjaśnia przestrzeń, a kuchnia prezentuje się przestronnie i przyjemnie. 

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 4

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 4.jpg Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nieoczywista propozycja oświetlenia 

Światło odgrywa w kuchni kluczową rolę. Rozświetla ciemniejszą przestrzeń i aranżuje niepowtarzalny klimat. Połączenie nowoczesnego oświetlenia z minimalistyczną propozycją lamp i modernistycznym modelem? Brzmi jak szalony pomysł, a prezentuje się widowiskowo. 

Pięć, wiszących i równo zamocowanych względem siebie lamp rozświetla przestrzeń wokół wyspy. Prosta propozycja w złotym kolorze idealnie wpasowuje się w nieszablonową koncepcję projektu. W podobnym stylu umieszczona jest lampa nad stołem. Z konstrukcji u podstawy stelaża w kształcie koła wydobywają się pozłacane przewody zakończone wąskimi, złotymi tubami. Świetlna aranżacja przypomina gwiazdy na przygotowującym się do snu niebie. 

Bliżej bocznej ściany kuchni, przy której znajduje się zestaw mebli kuchennych, zamieszczono na suficie pod kątem prostym - nowoczesną lampę, mającą stanowić dodatkowe źródło światła w kluczowych miejscach pomieszczenia.   

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 5

Połączenie oryginalności z uniwersalnością 

Istnieją aranżacje dedykowane osobom preferującym odważny klimat, a także dla tych, którym bliższe są tradycyjne i ponadczasowe wnętrza. Zaprezentowana łazienka to fuzja oczywistych połączeń – zawsze perfekcyjnych z nieszablonowymi motywami. Przypadnie do gustu wszystkim preferującym kreatywne koncepcje.   

Bajkowa kuchnia w niestandardowej aranżacji - par 5.jpg [180.61 KB]

To bajeczna kuchnia, w której znajdziemy miejsce zarówno na gotowanie, pogawędki, a także na spożycie wspólnego posiłku z najbliższymi. Na wygodnych granatowo-złotych krzesłach można odpocząć, popijając ulubiony napój. To miejsce przepełnione magicznymi elementami i błyszczącymi pozytywną energią dodatkami. 

 

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Majówka is coming! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku Kuchnie

Zobacz wszystkie aranżacje kuchni