Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna p1

Robocza kuchnia z dodatkiem ciepłego drewna: kolory ziemi w małym pomieszczeniu 

Małe... znaczy piękne! Na niewielkim metrażu również można wiele zdziałać - a pierwsze skrzypce będzie tu grało właściwe rozplanowanie dostępnej przestrzeni. Ukryta kuchnia robocza w modnych neutralnych barwach, z niebanalnym dodatkiem marmuru… Czego można dokonać na kilku metrach kwadratowych? Odpowiedź brzmi: prawdziwych cudów! 

Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna p2

0C1A1644.jpg Robocza kuchnia z ciepłym drewnem | Aranżacje - Maxfliz.pl

Dynamiczny marmur

Nie jest tajemnicą, że najmodniejsze wzory to te, które przypominają naturalny marmur. Nie inaczej jest w tym wypadku. Połączenie spokojnych barw natury z marmurem nadaje wnętrzu swego rodzaju dynamizmu, idealnie zgranego z wysoką klasą i nowoczesnością. To mit, że marmur sprawdzi się jedynie w dużych metrażach. Najpiękniejsze dzieła powstają, gdy nie boimy się odważnych rozwiązań. Łączenie nowoczesnych aranżacji z charakterystycznymi dodatkami minionych epok to domena jutra, co idealnie udowadnia ten projekt. 

Kluczowy jest tu również sam dobór kolorów. Naturalne, jasne barwy rozświetlą każde pomieszczenie, co przydaje się zwłaszcza w przypadku kuchni bez okna. Gdy naturalne źródło światła jest ograniczone - najlepiej postawić na barwy, które optycznie poszerzą metraż, a przy tym go rozjaśnią i nadadzą właściwej klasy.

Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna p3

0C1A1636.jpg Robocza kuchnia z ciepłym drewnem | Aranżacje - Maxfliz.pl

Mała przestrzeń o wielkim sercu

Niewielkie przestrzenie to… wielkie pole do manewru. Coraz więcej ludzi decyduje się na tego rodzaju aranżacje małych metraży, na co pozwala tzw. kuchnia robocza z małym zlewem, spiżarką i blatem roboczym marki Haecker

Fronty w kolorze Umbra Natur wspaniale komponują się z dodatkami ciepłego drewna w kolorze koniaku, tworząc przy tym prawdziwie zgrany zespół. Taka kuchnia pomieści naprawdę wiele! Każdy element idealnie do siebie pasuje, a modne kolory natury uspokajają oko. Co więcej, niezawodny blat roboczy z czarnym, matowym zlewem  z nowoczesną baterią spełnią wymagania każdego entuzjasty gotowania. Nowoczesność, elegancja i praktyczność w jednym! Czego chcieć więcej?

Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna p4

0C1A1627.jpg Robocza kuchnia z ciepłym drewnem | Aranżacje - Maxfliz.pl

Domowa spiżarnia dla prawdziwych koneserów

Pionowy regał na wina ukryty w zabudowie to prawdziwa gratka dla każdego smakosza tego eleganckiego trunku. Oprócz stylu, cały projekt stawia również na wygodę i praktyczne rozwiązania, dzięki którym można łatwo uporządkować kuchnię. Spora ilość szafek i schowków na całą długość i szerokość ściany pozwala jeszcze lepiej zagospodarować przestrzeń i wyeksponować jedynie to, co naprawdę ważne.

Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna p5

0C1A1641.jpg Robocza kuchnia z ciepłym drewnem | Aranżacje - Maxfliz.pl

Zainspiruj się i wykorzystaj potencjał małych pomieszczeń!

Każda kuchnia jest inna, a niewielkie pomieszczenia wymagają konkretnego podejścia do ich aranżacji. Każdy blat wykonywany jest na wymiar, by idealnie wpasować się w wymagania, potrzeby i estetykę. Kuchnia tego projektu łączy w sobie elementy klasyki, ale także nowoczesności i pragmatycznego podejścia. Barwy ciepłego drewna idealnie współgrają z marmurem, by tchnąć w Twoje wnętrze prawdziwą duszę. Wygodny blat roboczy, a przy tym ukryte szafki pozwolą wypełnić każdą przestrzeń. Niezależnie od tego, iloma metrami kwadratowymi gospodarujesz - mamy na to sposób!

Aranżacja Katowice

Aranżacja została przygotowana w salonie Katowice, Al. Roździeńskiego 191. Zapytaj doradcę o dostępność.

Kolory ziemi w małym pomieszczeniu - robocza kuchnia z dodatkami ciepłego drewna img

empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Robocza kuchnia z ciepłym drewnem | Aranżacje - Maxfliz.pl
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku Kuchnie

Zobacz wszystkie aranżacje kuchni