Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - head

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni 

Nowa aranżacja kuchni to zawsze inwestycja. Nie każdy może pozwolić sobie na zmianę wystroju wnętrza co kilka lat, zgodnie z najnowszymi trendami. Na szczęście istnieją nowoczesne, a zarazem ponadczasowe projekty kuchni, które nie tracą na wartości z wiekiem. Czerń zawsze będzie perfekcyjnie prezentowała się z bielą, a drewno o spokojnym charakterze komponuje się cudownie w każdym stylu wnętrza. Oto kuchnia równie piękna dzisiaj, co za kilka lat. 

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - head.jpg [84.53 KB]

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 1

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 1.jpg Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Biel i czerń – kontrastowy duet 

Czarny sufit prezentuje się fantastycznie w dużych kuchniach. W aranżacji all black – zarówno na ścianach, jak i na suficie, zachwyca elegancją, a także symbolizuje klasę oraz rozwagę. To idealna propozycja dla kuchni w nowoczesnym wydaniu. Ponadto czerń jest uniwersalna i mimo że podkreśla wyrafinowane style, to świetnie komponuje się w wielu wnętrzach z różnymi dodatkami. Matowy, ciemny odcień w postaci farby na suficie i tapety na ścianach pełni motyw przewodni aranżacji. 

Ponadczasowy wystrój często wymaga niezawodnych rozwiązań. To dlatego w kontraście do wszechobecnej w kuchni czerni, zastosowano na podłodze duże i jasne płytki. Intensywne kolory dedykowane są przede wszystkim kuchniom o dużym metrażu. Zestawienie przemyślanych, kontrastujących barw to pomysł na udaną aranżację wnętrza. 

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 2

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 2.jpg Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Leśny motyw w kuchennej przestrzeni 

Las posiada zachwycające właściwości. Potrafi odprężyć, wyciszyć, uspokoić. Magia lasu została zaprojektowana w fantastycznej aranżacji kuchni. Na dekoracji ściennej olśniewa piękny las brzozowy w zapadającej w mroku scenerii. Przygaszone barwy krajobrazu tworzą harmonijną całość z czernią na ścianach i z drewnianymi elementami kuchni. 

Fototapeta symbolizuje naturę, ciszę i pozytywną energię. To fantastyczny motyw dla kuchni w mieście, gdzie wielu mieszkańców tęskni za regeneracją w otoczeniu przyrody. Fantastyczny jest fakt, że pośród brzozowego lasu domownicy i goście mogą usiąść na drewnianej ławie wśród miękkich, kolorowych poduszek. Niewinny element dekoracyjny stał się mocną cechą charakterystyczną tego miejsca.   

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 3

Kuchnia – podział na dwie strefy 

Projekt tej przestronnej kuchni to powierzchnia starannie zaplanowana, a nawet wyraźnie podzielona. W centralnej części wnętrza znajduje się serce wnętrza, czyli biały zestaw kuchenny z metalicznymi elementami i blatem w kolorze śnieżnobiałego kamienia. To w tym miejscu odnajdziemy blat roboczy z nowoczesnym zlewozmywakiem i z drewnianymi akcentami oraz chromowaną armaturą. Kuchenne meble tworzą całość z wbudowanym na blacie stolikiem, przy którym znajdują się dwa, wysokie krzesła. To kuchnia, w której cudownie się gotuje, odpoczywa, ale również spożywa posiłki. 

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 5.jpg [127.12 KB]

W aranżacji imponuje również część kuchni ulokowana przy czarnej ścianie. To tutaj projektant wnętrz zaproponował kuchenną zabudowę przypominającą salonowy meblościanek. Drewniane meble o klasycznym i eleganckim stylu podkreślają spójność, pojemność, a także funkcjonalność kuchni. W ciemny zestaw estetycznie został wbudowany piekarnik i lodówka, a szeroka szafa to idealne miejsce na większe sprzęty kuchenne. Drewno w tym samym wydaniu widoczne jest na meblach, a także na przytulnym siedzisku, wykorzystanym również pod dekoracyjny kominek. 

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - par 3.jpg [90.08 KB]

Oświetlenie, które nigdy się nie znudzi 

W nowoczesnych miejscach można bawić się oświetleniem, tworząc wymarzone światło. Obrzeża kuchni rozświetlają czarne, sufitowe szyny z małymi reflektorami – skutecznie rozjaśniając ciemną przestrzeń. W centralnej części wnętrza imponująco prezentuje się lampa typu pająk, z której można ułożyć dowolny kształt świetlnej konstrukcji. Każde ramię zakończone jest efektywnym źródłem światła w nowoczesnej oprawie. To doskonały pomysł, aby podkreślić najważniejszą część kuchni. 

Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni - oswietlenie.jpg [137.33 KB]

Zajc.jpg [201.97 KB]

Aranżacja dedykowana jest miłośnikom nowoczesnego i ponadczasowego stylu. To projekt, który wzbudza ogromne zainteresowanie jakością oraz użytecznością. Sprawdzi się doskonale w aranżacji dużych i wysokich pomieszczeń, wzbudzając spokój u domowników i zachwyt wśród odwiedzających gości. 

 

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Ponadczasowa i uniwersalna aranżacja kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku Kuchnie

Zobacz wszystkie aranżacje kuchni