Blog

MAGNETYZM FORMY Porady wnętrzarskie
06.02.2024 przez Maxfliz

Najtrudniej jest urządzić małe mieszkanie, gdzie jeden pokój musi spełniać wiele ról. Najtrudniej nie znaczy, że jest to niemożliwe. Aranżacja kawalerki to trudny egzamin z planowania. Mały metraż – zazwyczaj pomiędzy 20 a 30 m2 sprawia, że aby urządzić kawalerkę wygodnie i efektownie, należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jak „znaleźć sposób” na kawalerkę? Wystarczy, że skorzystasz z kilku naszych rad.

Porady wnętrzarskie Zainspiruj się designem
22.01.2024 przez Maxfliz

Wspaniałe apartamenty w zaadaptowanych pofabrycznych przestrzeniach. Monumentalne przestrzenie tonące w świetle dziennym wpadającym do nich przez wielkie, czasem zajmujące całe ściany okna

Zainspiruj się designem TRENDOBRANIE Porady wnętrzarskie
28.12.2023 przez Maxfliz

Twoja łazienka ma niewielką powierzchnię, a Tobie marzy się domowe SPA z wygodną i stylową wanną? Sytuacja na pozór może wydawać się trudna, a zadanie niewykonalne, ale jeśli tak jak my, kochasz gorące kąpiele z pianą, i nie masz zamiaru rezygnować z nich tylko z powodu małej łazienki, czytasz odpowiedni tekst.

Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie
27.12.2023 przez Maxfliz

Prawda stara jak świat, że stół w kuchni czy jadalni jest sercem domu. To spotykają się domownicy.

Zainspiruj się designem Porady wnętrzarskie
15.11.2023 przez Maxfliz

Wprowadź do swojego wnętrza niezwykłe doznania luksusu i elegancji poprzez styl Luxliving. Ekskluzywne meble, efektowne lampy i wyjątkowe dodatki staną się kluczowymi elementami tworzącymi atmosferę pełną wyrafinowanego komfortu.

Strefa Architekta Z wizytą u naszych architektów Zainspiruj się designem
15.11.2023 przez Maxfliz

Otwierając drzwi do fascynującej podróży przez świat projektowania wnętrz, wkraczamy w sferę wyjątkowej relacji, gdzie talent spotyka się z historią rodzinnej więzi.Rozmowa z Ewa i Basią, które tworzą razem pracownię KOiKO Design.

Porady wnętrzarskie Zainspiruj się designem Mała zmiana - porady ekspertów Niezbędnik Kupującego
27.10.2023 przez Maxfliz

Wybór płytek podłogowych kuchni nie jest łatwym zadaniem. Oprócz wyglądu, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów technicznych, które wpływają finalnie na wytrzymałość oraz komfort użytkowania. Czym powinny zatem charakteryzować się płytki kuchenne? Odpowiadamy.