i filati 1

Florim w duecie z Rubelli to coś pięknego!

Florim – włoska fabryka płytek ceramicznych rzuciła wyzwanie utartym konwencjom i zmieniła całkowicie oblicze tych, jakże popularnych okładzin ściennych.

Wielkie marki mają to do siebie, że przyciągają młodych i ambitnych designerów, którzy tworzą dla nich niepowtarzalne wzory. Tu natomiast spotkali się dwaj giganci: Florim i Rubelli – słynny producent tkanin obiciowych. Założona w 1858 roku marka produkuje tekstylia, których wysoka estetyka i jakość sprawia, że mogłyby śmiało być oprawiane w ramy i wieszane na ścianach jako dzieła sztuki malarskiej. Taka współpraca musiała zakończyć się sukcesem!

i filati 2

empty
empty

i fiati 2

20C2016_i-filati-1920x845 Florim w duecie z Rubelli to coś pięknego! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wykwintna premiera najnowszej kolekcji Florim – I Filati di Rex – miała miejsce podczas tegorocznych targów Cersaie w Bolonii. Światło dzienne ujrzało 9 wzorów inspirowanych tkaninami – uwodzicielskie żakardy i jedwabie przywołujące kunszt wielowiekowej sztuki przeniesione zostały na wzory ceramicznych płytek wielkoformatowych.

i filati 3

empty
empty

i filati 4

Cała kolekcja dostępna jest w dużych formatach Magnum 120x280 cm, 120x240 i 60x120 cm o grubości 6 mm. Każdy wzór dostępny jest w różnych odcieniach i matowym wykończeniu. Jedynie wzór Bestegui dostępny jest również z błyszczącą powierzchnią.

Zapraszamy do salonów Maxfliz, gdzie można zobaczyć te i inne nowości wyposażenia wnętrz z targów w Mediolanie.

 

i filati 5

empty
empty

i filati 6

empty
empty

Wizualizacja - full wypas

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze!

Nie masz pomysłu na swoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail