Salon w stylu lat 70.-p1

Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy

Prawdziwa nowoczesność nie boi się wyzwań! Styl wnętrzarski lat siedemdziesiątych wraca do łask, jednak tym razem w odświeżonej, zmodernizowanej wersji. Szalone geometryczne wzory i wyraziste dodatki połączone ze stonowanymi kolorami ziemi tworzą tu piękną, zgraną całość.

Salon w stylu lat 70.-p2

0C1A0246 (Large).jpg Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Geometria na każdym kroku

Od lamp po meble, a nawet dodatki. Nowoczesne, oryginalne oświetlenie nadaje projektowi szalonego, nieoczywistego ducha, czemu wdzięcznie wtórują zawieszone na ścianach lustra o niecodziennych kształtach. Warto zawiesić na nich swoje oko na dłużej. Rozwiązania te z pewnością należą do odważnych.

Oryginalny stolik kawowy w kolorze matowego, ciemnego drewna pięknie komponuje się z nowoczesną kanapą narożną, tworząc jednocześnie zgrany, nowoczesny duet. Kształty, choć mogą wydawać się przypadkowe, zostały tu szczególnie przemyślany. Ich dobór pozwala na zaakcentowanie ducha lat siedemdziesiątych, przy jednoczesnym zachowaniu aktualnych trendów designu.

Salon w stylu lat 70.-p3

0C1A0228 (Large).jpg Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kredens jak z obrazów Edwarda Hoppera

Oryginalny wymiar włoskiego kredensu Hopper przywołuje na myśl atmosferę jak z obrazów amerykańskiego malarza Edwarda Hoppera - i to właśnie jemu zawdzięcza on swoją nazwę. Nieco kosmiczne, zakrzywione drzwi z przydymionego szkła zaskakują swoją niecodziennością i odważnym podejściem do formy, przykuwając wzrok, a jednocześnie wzbudzając ciekawość.

Salon w stylu lat 70.-p4

0C1A0231-HDR (Large).jpg Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wyraziste połączenia kolorystyczne

Elektryzujące pomarańcz to zdecydowanie słuszna decyzja. Każdy dodatek kolorystyczny został tu szczególnie przemyślany. Nie ma miejsca na przypadkowość. Królują ciepłe, zdecydowane akcenty przy akompaniamencie zgaszonych kolorów natury. Pozwala to na skupienie wzroku na dodatkach, przy jednoczesnym braku uczucia przesycenia.

Bazowe barwy to brązy oraz beż, jednak na kanapie zauważyć można poduszki w kolorze dojrzałej pomarańczy, co idealnie komponuje się z kolorem krzeseł przy stole. Ich forma również nie jest przypadkowa. Całość projektu bazuje na odważnych połączeniach kształtów i kolorów, zachowując jednocześnie klasę i tchnienie minimalizmu.

Salon w stylu lat 70.-p5

0C1A0238 (Large).jpg Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Odważne wnętrza rodem z lat 70. spotykają nowoczesność

Lata siedemdziesiąte powracają - i to w wielkim stylu! Odśwież swoje wnętrze, puść wodze fantazji i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nie bój się wyzwań. Jeśli gustujesz w modnych, elektryzujących wnętrzach, ten projekt jest dla Ciebie. Szalony duch okresu buntu, dzwonów i oryginalnej Coca-Coli przełamany został stonowanym minimalizmem, przydymionymi, matowymi brązami oraz beżem.

Aranżacja Kraków Zakopiańska

Aranżacja została przygotowana w salonie Kraków, Zakopiańska 58. Zapytaj doradcę o dostępność.

Salon w stylu lat 70.-img

empty
empty
empty

Salon w stylu lat 70.-img2

empty
empty
empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Salon w stylu lat 70. - szalone wzory i dodatki w kolorze dojrzałej pomarańczy | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.