Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku par 1

Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku

Styl jungle gości na salonach już od kilku lat, jednak dopiero teraz zakochuje się w nim coraz więcej osób. Właśnie dla nich oraz dla tych, którzy nie są do końca przekonani, że jest to słuszny kierunek, przygotowaliśmy dzisiejszą aranżację. W prezentowanym wnętrzu króluje roślinna, ciemna tapeta, która nadaje mu nie tylko elegancji, ale także troszkę mrocznego charakteru, który dodatkowo podkreśliliśmy szarą wykładziną. Aby rozjaśnić nieco ten salon i nadać mu odrobinę stylu glamour postawiliśmy na dwa fotele w kolorze musztardowym, które zestawiliśmy ze stolikiem w kształcie sześciokąta. Uwagę może przykuwać jego blat, który przypomina kamień naturalny o przepięknych żyłach. Osadzono go na jasnych, złotych nogach. Sprawiają one, że mebel ten ma wiele klasy i subtelności.

Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku par 2

Salon w stylu jungle glam - 2.jpg Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby jeszcze bardziej podkreślić styl jungle, na ścianie za fotelami umieściliśmy ogromny kwiat, który nadaje wnętrzu przytulności. Tę samą ścianę zdobi także nietypowy regał — czarne ściany podtrzymywane są przez stelaż z cienkich czarnych pręcików. Całość wygląda niezwykle elegancko i nowocześnie.

Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku par 3

Aby wnętrze wyglądało jeszcze bardziej stylowo, wyposażyliśmy je w wiszące, szklane lampy, które swym kolorem i materiałem wykonania doskonale wpisują się w styl jungle. Cała aranżacja zachęca do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których właściciele lubią eksperymentować z wystrojem wnętrza, które ma nie tylko zachwycać niebanalnym designem, ale także być przytulne i przyjazne dla użytkowników.

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Salon w stylu jungle glam — miejsce idealne do odpoczynku | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!

Separator - Aranżacje