Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 1

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu

Nowoczesny styl to odpowiedź XX wieku na zbytni przepych i luksus w mieszkaniach. Pomieszczenie inspirowane nowoczesnym klimatem zachwyca funkcjonalnością i prostotą w najlepszym, przemyślanym wydaniu. Zainspiruj się aranżacją wnętrza, w której znajdziesz przestrzeń na: odpoczynek, relaks, odświeżenie i rozrywkę. To wyjątkowa propozycja, która zachwyca przestronną i elegancką aranżacją.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 1.jpg [88.64 KB]

Zrealizowała:

Agnieszka Liniewska Baran
Z Intellio Designers

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 2

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 2.jpg Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Modne materiały wykończeniowe w jednym wnętrzu

Chociaż styl nowoczesny cechuje się prostotą, to zdecydowanie nie oznacza, że musi być nudny. Zaprezentowana przestrzeń przyciąga uwagę intrygującymi pomysłami wykończenia wnętrza. Bazowe płytki wielkoformatowe w dwóch neutralnych kolorach nawiązują do kolorystyki ziemi - idealnie łączą się ze sobą, tworząc gładką, przyjemną i przestronną powierzchnie.

Ściany wnętrza zaaranżowane są w nieszablonowy i gustowny sposób. Drewno naturalne ułożone w jodełkę widoczne jest na dwóch, niewielkich prostokątach nieopodal łóżka oraz wokół deszczownicy nad basenem. Drewniane akcenty przeplatają się na ścianie z modnymi odcieniami szarej tapety. To nie wszystko! Na ścianach elegancko prezentuję się fornir kamienny w czerni, który znajduje się za basenem. Fornir pełni ponadczasową funkcję dekoracyjną i jest odpowiedzią nowoczesnego stylu na szukanie nowych rozwiązań aranżacji wnętrza. Materiał fantastycznie kontrastuje wśród pozostałych nowoczesnych ścian.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 3

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 3.jpg Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W bliskości z naturą

Modne wnętrza w nowoczesnym wydaniu są przestronne i oszczędne w dekoracjach. Natomiast roślinne motywy ocieplają pomieszczenie i wpływają na pozytywny klimat przestrzeni. Prezentowana aranżacja fantastycznie komponuje się z przeszklonym, szerokim oknem z widokiem na zielone lasy i jasną roślinnością w przeźroczystych wazonach. Jednak, jeśli pomieszczenie pozbawione jest okien, warto postawić na perfekcyjnie dopasowaną tapetę, której to natura będzie motywem przewodnim.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 4

Minimalistyczne oświetlenie – niesamowity efekt

Przestrzeń wyróżniają nowoczesne lampy o prostych kształtach i jednolitym, czarnym kolorze. Lampy na suficie zamontowane są w linii prostej i pod kątem 90 stopni. Starannie przemyślana designerska koncepcja sprawia, że harmonijne i minimalistyczne oświetlenie, gwarantuje w pomieszczeniu piorunujące wrażenie.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 4.jpg [94.70 KB]

Po obu stronach szerokiego łóżka znajdują się wiszące, podwójne lampy – proste, szklane i wyjątkowo piękne. Rozświetlają przestrzeń wokół miejsca do spania i umożliwiają relaks np. przy książce w komfortowych warunkach.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 5

Funkcjonalność ponad wszystko!

Nasza nowoczesna aranżacja jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalna. Przestronne pomieszczenie kryje w sobie wszystko, co potrzebne, aby rozkoszować się niezwykłym wnętrzem. W przestrzeni pełnej szarości, czerni i bieli dostępny jest basen – jacuzzi. Niezwykły efekt orzeźwienia zapewnia deszczownica nad basenem.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 5.jpg [98.82 KB]

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - intello - łóżko.jpg [324.42 KB]

W starannie zaplanowanym pomieszczeniu obok drewna naturalnie ułożonego w jodełkę, znajduje się przeszklony prysznic z nowoczesną armaturą w kolorystyce ziemi. Zasiadając w wygodnym, szarawym fotelu o metalowej i czarnej konstrukcji, użytkownik wnętrza może czerpać radość spoglądając na rozpalony kominek lub relaksując się przy ulubionym serialu. Na szczególną uwagę zasługuje umywalka o nietypowej bryle z czarną armaturą – fantastycznie dopełnia wnętrze podkreślając, że funkcjonalność to jednocześnie niesamowita wygoda.

 

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 6

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - par 6.jpg Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Koncepcja idealna, bo perfekcyjnie przemyślana

Nowoczesny styl wyróżnia się oszczędnością formy, prostotą, minimalizmem i starannie przemyślaną koncepcją. To przestronne wnętrze jest pozbawione przypadkowych mebli i dekoracji. Zachwyca otwartą przestrzenią, harmonijnymi barwami, niezwykłym komfortem i budzącą podziw funkcjonalnością. Duża ilość przestrzeni i niebanalny wygląd oraz charakter wnętrza to czynniki, które sprawiają, że prezentowana aranżacja budzi spokój i uśmiech na twarzach domowników oraz gości.

Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu - product

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Wnętrze w niepowtarzalnym i nowoczesnym wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator - Aranżacje