inspiracje sypialnia paragraf 1

Pomysły na sypialnię

Tak, jak salon jest wizytówką naszego domu, którą goście mogą podziwiać, a domownicy codziennie spotykać się w nim i spędzać czas, tak sypialnia to miejsce tylko dla nas. To miejsce stworzone do wypoczynku, relaksu, wyciszenia. Wiadomo - musi być z niej łóżko, najlepiej z pięknym zagłówkiem. Coraz częściej sypialnie w domach jednorodzinnych łączone są z łazienką i tworzą razem wygodne pokoje kąpielowe.

Tu znajdziecie inspiracje jak urządzić wyśnioną sypialnię, a także sporo nowinek ze świata wyposażenia wnętrz. Zapraszamy.

inspiracje sypialnia grid 1

inspiracje sypialnia grid 2

Inspiracje sypialnia image grid 1

Newsletter inspiracje

newletter-1 Sypialnia - pomysły i inspiracje - MaxFliz
Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Podobają Ci się nasze aranżacje wnętrz? Jesteś ciekaw nowych trendów? Zapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

SEP Salony + ICON

Sprawdź adresy naszych Salonów i odwiedź nas:

ICON CITY salony