sen o warszawie 1

Uśmiechnięta, pomocna, znająca branżę jak mało kto. Kobieta sukcesu. Dyrektor Zarządzający nowo powstałego salonu wyposażenia wnętrz Maxfliz. Z Patrycją Wolniewicz rozmawiamy o pasji do wnętrz, nowym punkcie na mapie piękna i stylu w Warszawie i planach na przyszłość.

sen o warszawie 2

Patrycja Wolniewicz 1920x845.jpg Nasz

Red.: Na początku października, Maxfliz otwiera swój kolejny salon, tym razem w Warszawie, na Puławskiej 452. Czego mogą się spodziewać odwiedzający salon?

Patrycja Wolniewicz: Chcemy, żeby wizyta w salonie Maxfliz przy Puławskiej w Warszawie, była świętem architektury wnętrz i designu zarówno dla Klientów, jak i Projektantów. To co nas wyróżnia na warszawskim rynku to kompleksowość oferty. W salonach Maxfliz, teraz również w tym warszawskim, można urządzić łazienkę, kuchnię, wybrać meble, tapety, podłogi, płytki itd. Nowy Salon to niemal 2000 m2 ekspozycji inspirującej do tworzenia niezwykłych wnętrz i towar dostępny od ręki.

sen o warszawie 3

Red.: Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Patrycja Wolniewicz: Odpowiadamy na potrzeby różnych Klientów dostosowując ofertę do możliwości budżetu. Oferujemy zarówno światowe produkty, pochodzące z Włoch czy Hiszpanii, jak również te produkowane w Polsce. Nasze własne produkty można znaleźć pod marką: Maxhome (płytki ceramiczne), Maxliving (meble), Maxlight (oświetlenie) oraz Mobi (armatura). Jeśli Klient wyrazi zainteresowanie architekci, dostępni na miejscu w salonie z przyjemnością pomogą stworzyć projekt wymarzonego wnętrza. Wiemy co jest modne, potrafimy połączyć to w spójną całość. Choć z trendami we wnętrzach jest podobnie jak w modzie. Nie ma rzeczy, których nie wolno lub nie powinno się robić. Tu warto jednak wybrać się z przewodnikiem, kimś kto po tym nieznanym terenie nas poprowadzi, nie pozwoli się nam zgubić. Taką osobą jest architekt lub projektant wnętrz. Nasi sprzedawcy posiadają te umiejętności. Wiedzą jakie materiały i jakie kolory łączą się dobrze, a które kombinacje niekoniecznie się sprawdzą. Do tego Maxfliz umożliwia stworzenie wizualizacji przestrzeni z wybranych materiałów. Wtedy też kupujący sam może zweryfikować, czy nasze pomysły będą mu odpowiadały.

sen o warszawie 4

patrycja-wolniewicz-warszawa.jpg Nasz

Red.: A czego mogą się spodziewać architekci pojawiający się w Salonie?

Patrycja Wolniewicz: Przede wszystkim cieszymy się, że teraz także w Warszawie będziemy mogli dzielić naszą pasję do wnętrz z architektami. Każdy ze współpracujących z nami architektów będzie miał dedykowanego eksperta, który udzieli szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania. W naszym salonie stworzyliśmy specjalne miejsce do pracy z ich Klientami; tzw. Strefę Architekta, w której mogą spokojnie porozmawiać i napić się pysznej kawy.

sen o warszawie 5

Red.: Jaka jest misja Maxfliz dzisiaj, po ponad ćwierć wieku istnienia? Czy dziś możecie, chcecie i potraficie zmieniać otoczenie i życie ludzi?

Patrycja Wolniewicz: Im więcej dobrych wnętrz i architektury wokoło, tym lepszy i bardziej świadomy gust będą mieć ludzie i tym lepszych projektów będą pragnąć dla siebie. To nie jest idealistyczna wizja, tylko nasza kolorowa codzienność. Designu, jak wszystkiego, trzeba się nauczyć, by go zrozumieć, a przede wszystkim poczuć. Na miejscu warto skorzystać z pomocy naszych Doradców, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i doskonale znają trendy. Wiemy jednak, że moda to jedno. Najważniejsze aby wnętrza wyrażały nas samych. Piękna strona wnętrza to spójność naszej osobowości z miejscem, w którym jesteśmy. I od tego właśnie są nasi specjaliści. Wiedzą jakie połączyć materiały i kolory tak by było zarówno funkcjonalnie, nietuzinkowo i zgodnie z naszym gustem. Każdy, kto zaczął budować swój wymarzony dom, urządzać mieszkanie wie, że droga przed nim długa i stresująca. Naszym celem jest ułatwienie tych wyborów - od łazienki po kuchnię i salon do kompleksowo wyposażonego wnętrza.

Red.: Czego możemy życzyć Maxfliz w związku z otwarciem salonu w Warszawie?

Patrycja Wolniewicz: Aby Warszawa tak jak inne miasta dała nam szansę poznać się, zaufać i wyposażyć setki domów i mieszkań. A nowy salon stał się przyjaznym miejscem inspiracji i satysfakcjonujących spotkań Architekta i Klienta. Życzę sobie i Wam, aby Maxfliz właśnie tutaj stał się stolicą pięknych wnętrz, designu i gwarancją najlepszych wyborów wyposażenia domu zgodnego z nami.

Liczby - strona główna

30
LAT DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ
31000
PRZYGOTOWANYCH PROJEKTÓW I WIZUALIZACJI
100 000
WYPOSAŻONYCH DOMÓW I APARTAMENTÓW
1
NAJWAŻNIEJSZY CEL: PIĘKNA STRONA WNĘTRZA

nagłówek sekcji wywiady

Maxfliz to ludzie. Zobacz co mówią o firmie, którą tworzą.

4 image grid wywiady o nas

Image fullscreen - SG- salony