Pianka

Naszą współpracą z włoską marką Pianca jesteśmy po prostu zachwyceni! Skąd ten entuzjazm? Z wielu powodów. Pierwszym i zarazem dla nas najważniejszym jest absolutnie wyjątkowy design, który prezentują te włoskie meble. Zaraz za nim pojawia się doskonała jakość i dbałość o środowisko naturalne na każdym etapie produkcji. Na koniec, aczkolwiek nie mniej ważny, jest tak zwany czynnik ludzki. Współpraca z Pianca jest dla nas niczym niekończąca się włoska uczta. 

Pianca

Pianca_zielona_mala_sofa_szare_fotele.png Pianca – inny wymiar designu. Nowa włoska marka meblowa w Maxfliz.

Marka meblowa Pianca w pigułce. 

Marka w sięgającym aż XVI wieku rodowodem szczyci się przede wszystkim swoim poszanowaniem dla historii oraz środowiska naturalnego, pozostając przy tym nowoczesną i uszytą na miarę zmieniającego się wciąż świata. Jak to robią? Twierdzą, że „wszędzie jest dom”, a za tą piękną ideą, kryje się stwierdzenie, że domowa przestrzeń staje się coraz mniej zdefiniowana. Domy, zwłaszcza ostatnio, często przekształcają się w biura, a biura są przeorganizowywane są tak, aby czuć się tak samo przytulnie jak w domu. Potrzebujemy kontaktu z naturą, więc i tu granice się zacierają. Chcemy otaczać się zielenią, naturalnymi materiałami. 

Potrzebujemy elastycznych rozwiązań, na które doskonałą odpowiedzią są chociażby modularne meble, które poddają się naszym aranżacjom chętnie i z wdziękiem. 

 

Pianca

„Życie staje się coraz bardziej mobilne i nieprzewidywalne. Wszystko zdaje się nieustannie zmieniać, z wyjątkiem jednego: domu postrzeganego jako port, w którym można się zrelaksować, sanktuarium dla duszy. Chcemy czuć się jak w domu, bez względu na to, gdzie jesteśmy na świecie…”. 

Pianca

empty
empty

Pianca

Pianca_komoda_zielona.png Pianca – inny wymiar designu. Nowa włoska marka meblowa w Maxfliz.

Największą siłą designu są ludzkie ręce. 

Enrico Pianca o drewnie i pracy z nim nauczył się wszystkiego od swojego ojca. Kiedy dorósł wraz z braćmi i kuzynami wyemigrował z Włoch do Wenezueli. Zaczęli od produkcji drewnianych form do tworzenia butów, by dosłownie parę lat później stać się prekursorem w produkcji mebli modułowych, mocno dostosowanych do indywidualnych potrzeb sporego już wtedy grona stałych klientów. 

Pianca

Dbanie o środowisko to nie moda, to jedyne słuszne postępowanie. [Jak marka Pianca dba o środowisko?] 

Kilka istotnych faktów, które przemówią same za siebie. 

  • Innowacyjne opakowania: użycie tektury, plastiku i polistyrenu zredukowane o 95%. 
  • Certyfikat FSC® Chain of Custody, który gwarantuje, że drewno pochodzi tylko z lasów poddanych kontrolowanej wycince. 
  • Pianca zapewnia wszystkim pracownikom izolowane butelki do picia oraz darmowe dystrybutory wody, a cały personel produkcyjny otrzymuje koszule robocze wykonane z bawełny organicznej. 
  • Dla pracowników i odwiedzających siedzibę marki zainstalowano stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych. 

Pianca

fotel do sypialni_pianca.png Pianca – inny wymiar designu. Nowa włoska marka meblowa w Maxfliz.

Są eko i na topie, ale dlaczego tak naprawdę ich pokochaliśmy?  

Meble Pianca to naszym zdaniem inny wymiar designu. Wspaniałe obłe kształty komód i foteli to właściwie znak rozpoznawczy marki. Pietyzm w dopracowaniu każdego, najmniejszego detalu zachwyca nawet najbardziej wymagających odbiorców.Wisienką na torcie są same materiały, które nam dostarczają w swoich projektach, od pięknego drewna, po tekstylia. Wszystko to najwyższej jakości zrównoważone produkty, które zachwycają swoją teksturą i barwą. 

Pianca

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

Pianca

Nowoczesna_sypialnia_meble_pianca.png Pianca – inny wymiar designu. Nowa włoska marka meblowa w Maxfliz.

Zapraszamy do zanurzenia się w ten wspaniały świat włoskiego designu, jesteśmy pewni, że zaraz po tej niezwykłej podróży zamarzysz o posiadaniu w swoim salonie, chociaż jednego z foteli Pianca. 

Powrót producenci meble

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Pianca – inny wymiar designu. Nowa włoska marka meblowa w Maxfliz.

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!