Wygodny fotel, a może wielka sofa? Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka.

Stylowe fotele Ditra Italia w jasnym salonie.

Wygodny fotel. 

Piękny i wygodny fotel to nie tylko idealny pomysł na prezent, to też dobry pretekst, by z bliskimi spędzać więcej czasu. Fotel możesz podarować lub postawić w swoim salonie, tworząc w ten sposób specjalne miejsce dla tej wybranej osoby. 

Fotel powinien odzwierciedlać swojego „właściciela”, jeśli więc babcia lub dziadek w twojej rodzinie, to oazy spokoju, lubiące ciszę, spokój i harmonię, to wybierz coś stonowanego i najlepiej w eleganckich kolorach ziemi. Materiały powinny być miękkie i miłe w dotyku, a design oszczędny w detale. W ten sposób stworzysz dla swoich bliskich miły kont idealny do codziennego relaksu z krzyżówką i kubkiem herbaty. Ditre Italia, ma w swojej kolekcji interesujące modele foteli, które składają hołd wyrafinowanej prostocie lat 50-tych. 

Beżowy fotel z zamszu idealnie komponujący się z ciepłym kolorystycznie wnętrzem.

Wygodny fotel w neutralnym beżowym kolorze wraz ze stolikiem kawowym.

Jeśli jednak Twoi drodzy seniorzy, to osoby wciąż tryskające niezmożoną energią, wszędzie ich pełno i całkiem dobrze jeszcze orientują się w designerskich trendach, to wybierz coś, co ich zachwyci i trafi w ich wyrafinowane gusta. 

Szukaj foteli w modnych intensywniejszych kolorach, możesz też za eksperymentować z kształtem, w końcu Twoi bliscy na pewno wciąż mają w sobie jeszcze odrobinę szaleństwa. 

Biały fotel oraz sofa w eleganckiej aranżacji z wykorzystaniem marmurowych płytek oraz złotych akcentów.

Skórzany fotel w kolorze głębokiej zieleni w aranżacji z różnymi odcieniami zieleni i motywami roślinnymi.

Oryginalny fotel w melanżowym zielonym kolorze.

Mamy też dla Ciebie małą radę. Wybierając wygodny fotel dla seniora, pomyśl też o podnóżku lub wygodnej pufie. Obdarowany na pewno chętnie rozprostuje nogi po trudach dnia. 

Skórzany fotel wraz z podnóżkiem w eleganckiej przestrzeni.

Sofa do wspólnego relaksu.  

Zamiast prezentu w postaci wygodnego fotela, zdecydujesz się na stworzenie w swoim domu miejsca na czas wspólnie spędzony z domownikami. Chcesz, by w nimi i twoich kochani seniorzy czuli się wyjątkowo? Wybierz narożnik, sofę lub kanapę.  

Jaki powinien być doskonały mebel do takiej przestrzeni, taki, na którym z chęcią zrelaksują się domownicy, i to nie tylko seniorzy? To proste! Przede wszystkim wygodny! 

Dlatego, wybierając odpowiedni model dla siebie czy na prezent, zwróć uwagę na materiały, z których jest wykonany. Warto też pamiętać o poduszkach i możliwościach aranżacyjnych. Wiele naszych modeli to sofy modułowe, które możesz dowolnie ustawiać w zależności od potrzeb. Taką sofą jest na przykład moduł Befame Domani. To nowoczesny i bardzo przyjemnie zaokrąglony model, składający się z modułów. W zależności, czy chcesz stworzyć idealne kino domowe czy miejsce do wspólnych gier planszowych i popołudniowej herbaty, moduły możesz połączyć w fantazyjną sofę, narożnik w kształcie litery L, ale także półokrąg, falę czy kształt litery S. 

Salon w neutralnej przestrzeni pełnej stonowanych kolorów z dwiema sofami oraz fotelem w beżowych kolorach.

Moduły sofy Domani w kremowym kolorze, ustawione po dwóch przeciwnych końcach salonu.

Sofa w salonie to miejsce spotkań całej rodziny. Zadbaj o to, by każdy z domowników poczuł się tu komfortowo. Kiedy już zdecydujesz się na odpowiedni kształt, dodasz wystarczającą liczbę wygodnych poduszek, czas na dopasowanie sofy do Twojego salonu. Możesz to zrobić na dwa sposoby i albo znajdziesz mebel, który kolorystycznie i stylowo będzie harmonijnym uzupełnieniem wnętrza, lub dobierzesz coś na zasadzie mocnego kontrastu. 

Po więcej inspiracji zapraszamy do naszych kolekcji sof, puf i foteli idealnych na prezent i nie tylko. Jeśli szukasz czegoś większego, zobacz nasze narożniki i kanapy, na pewno znajdziesz coś interesującego. 

 Biały fotel oraz sofa w aranżacji z szarymi, kamiennymi płytkami.

Bez względu na to, czy w ramach prezentu na Dzień Babci i Dziadka zdecydujesz się na wygodny fotel czy postanowisz stworzyć w swoim domu miejsce specjalnie dla swoich kochanych seniorów, pamiętaj, że tak naprawdę najważniejszy jest razem spędzony czas. A jeśli będzie on w otoczeniu pięknego i komfortowego designu, to czy może być lepiej?