Paragraf&1 Inwestycje

Inwestycje

Do każdego zadania podchodzimy z profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem.
Wiemy, że posiadamy wiedzę i możliwości pozwalające nam wyposażyć każde wnętrze. Nasze doświadczenie, znajomość rynku oraz stabilizacja marki sprawiły, że zaufało nam mnóstwo Partnerów Inwestycyjnych. Pewnie i bez kompleksów, podejmowaliśmy kolejne inwestycyjne wyzwania. W ten sposób wyposażyliśmy już wiele galerii handlowych, restauracji, hoteli, apartamentów i gabinetów medycznych. Wszystko zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i jakości.

Inwestycje

Współpracujemy z producentami z całej Europy, co pozwala nam na kompleksowe wyposażenie wnętrza w meble, lampy, armaturę i inne elementy. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, bo zdajemy sobie sprawę, że niektóre projekty wymagać będą od nas wyjścia poza standardy. Nie mamy z tym problemu. Zawsze chętnie podejmujemy nawet najbardziej nietypowe wyzwania. Kompleksowa oferta sieci Maxfliz dodaje nam pewności, że zawsze tym wyzwaniom podołamy. Doświadczenie, rzetelność, ogromna wiedza i pełne zaangażowanie - to to, co cechuje nasz zespół i powoduje, że Maxfliz to odpowiedzialny partner. Partner, z którym chcesz pracować. Partner, z którym kompleksowo zrealizujesz każdy projekt. I, do którego wrócisz.

Inwestycje paragraf&3

Czyny nie słowa, czyli nasze dotychczasowe inwestycje. Przez szacunek dla Twojego czasu i naszą wrodzoną skromność wymienimy tylko niektóre:

Hotel Bachleda, Hotel Jan, Hotel Art-Garden, SKY TOWER - Wrocław, WIŚLANE TARASY 2.0, Hotel Heron, Hotel Indygo, Kraków Kobierzyńska, Hotel 32 ul. Zwierzyniecka 32, Hotel Wyspiański, Hotel Legend, Hotel Tulip, Apartamenty L5 Loretańska 5 Kraków.

Skontaktuj się z naszym zespołem inwestycyjnym, chętnie opowiemy Ci o naszej stałej współpracy z deweloperami, innych inwestycjach i wszystkim, o co tylko zapytasz.

Image Fullscreen Inwestycje

SEP Inwestycje

sep kom  Inwestycje | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Wsparcie ekspertów!

Potrafimy perfekcyjnie wyposażać wnętrza: hotele, apartamenty, gabinety kosmetyczne, galerie handlowe.
Maxfliz to odpowiedzialny partner, z którym kompleksowo zrealizujesz każdy Twój projekt. Jeśli szukasz zaufanego partnera inwestycyjnego skontaktuj się z nami.