Odpocznij z nami w pięknych okolicznościach przyrody. Zobacz hotel Heron nad Dunajcem

Luksusowy hotel Heron nad Dunajcem

Tym razem zapraszamy do odwiedzenia miejsca niezwykłego, którego wyposażenie stanowiło dla krakowskiego zespołu Obsługi Inwestycji Maxfliz prawdziwą przyjemność i dumę z dobrze wykonanej pracy. Heron Live Hotel to luksusowa rezydencja w samym centrum natury. Położony w miejscowości Sienna w Małopolsce, nad Jeziorem Rożnowskim jest połączeniem gustownej elegancji z ekskluzywnym SPA, bogatej oferty 3 restauracji oraz wysokiej klasy sal konferencyjnych. Pełen wyszukanej elegancji, oferujący nowoczesne pokoje i apartamenty hotel z zachwycającym widokiem na jezioro, to miejsce, które swoją klasą i wysublimowaniem zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości.


Hotel Heron w Gródku nad Dunajcem realizacja MAxflizHeron Live Hotel to miejsce połączenia żywiołów, które energie czerpie wprost z otaczającej go natury – bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. W Heron Live Hotel Goście czerpią radość z życia wszystkimi zmysłami.


Zaraz nad taflą jeziora usytuowane jest SPA, którego ideą jest wiara w symbiozę z naturą, w niewyczerpalne źródło harmonii, urody i i relaksu.

Strefa Wellness to podgrzewany basen zewnętrzny typu ‘Infinity Pool’ Basen na tarasie hotelu Heron nad Dunajcemwraz z Jacuzzi zewnętrznym. Wewnątrz budynku znajduje się także basen, Jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun można także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego.


Przestronne, komfortowe pokoje z panoramicznymi oknami z widokiem na jezioro i góry, urządzone są z niezwykłym smakiem i dbałością o detale.


Dział Obsługi Inwestycji Maxfliz Kraków dostarczył materiałów do wyposażenia eleganckich łazienek oraz SPA, oświetlenie do hotelu oraz płytki i kamień naturalny.

Krystian Karecki - e-mail: k.karecki@maxfliz.pl / tel: +48 604 111 996
Tomasz Idęć - tomek@maxfliz.pl / tel.: +48 696 092 949
Maciej Drożyński - maciej.drozynski@maxfliz.pl / tel.: +48 730 968 721
Szymon Bała - szymon.bala@maxfliz.pl / tel.: +48 790 231 382