Deer Design

Zobacz program wykończenia wnętrz „POD KLUCZ"

Deer Design

maxfliz-lazienki-wnetrza-krakow.jpg Mieszkanie pod klucz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Realizowane przez nas wykończenie mieszkań pod klucz to przede wszystkim kompleksowe usługi. Dzięki współpracy Maxfliz i Deer Design, nasi Klienci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze, otrzymując funkcjonalne wnętrze, dostosowane do indywidualnych potrzeb, które służy im przez kolejne lata. W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje: paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowalnych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

deer design

MAXFLIZ-DEER-DESIGN.jpg Mieszkanie pod klucz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Łączymy potrzeby naszych Klientów, ich oczekiwania z naszą blisko trzydziestoletnią pasją tworzenia wyjątkowych wnętrz. Wykończenie domów oraz remont mieszkań w oparciu o programy Jazz i Soul to przede wszystkim gwarancja jakości bazująca również na doświadczeniu Deer Design w projektowaniu i aranżacji domów

deer design

Jak to działa?

071020_Deer Design & Maxfliz_ikony jak to dziala_01

empty

Pakiety pod klucz Wawa

Poznaj programy wykończeniowe „POD KLUCZ” Deer Design & Maxfliz

Deer Design

Ceny programów dotyczą mieszkań powyżej 45 m². W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu koszt programów wyceniany jest indywidualnie.

Jeśli nie jesteś zdecydowany, który z naszych programów jest najlepszy dla Ciebie, z przyjemnością doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania. Szeroka oferta produktów Maxfliz pozwala nam również dostosować program do indywidualnych potrzeb Klienta. Zachęcamy do kontaktu.

katalogi pod klucz wawa

Deer Design formularz

Zapytaj nas o szczegóły

DEER DESIGN KONTAKT

Kontakt
Adres e-mail

podklucz.warszawa@maxfliz.pl

Telefon

+48 730 345 345

deer design logo

empty

Deer Design - jak to działa - ikony