Catalano - nowoczesność i tradycja par 1

Catalano - nowoczesność i tradycja

Catalano powstało ponad pół wieku temu, w malowniczej provincji Viterbo, nieco na północ od Rzymu. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi, dziś ma pozycję wiodącego włoskiego producenta ceramiki łazienkowej o najlepszej jakości i dizajnie.

Produkcja przebiega na blisko 170.000 m2 fabryki, w której roboty najnowszej generacji, przy wsparciu 240 pracowników, są zdolne wytworzyć 1500 sztuk elementów wyposażenia łazienek dziennie. Catalano wyróżnia się wśród innych producentów bardzo wysokim stopniem automatyzacji. Dzięki temu wszystkie procesy produkcyjne są podporządkowane temu, aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.

„Think green” - to motto tego producenta. Zgodnie z tą ideą przykłada on ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska na wszystkich etapach cyklu produkcyjnego. Przejawia się to w dbałości o ilość i segregację odpadów, czystości surowców, wydajność użycia składników naturalnych.

www.catalano.it

catalano 1 image grid

empty

Catalano - nowoczesność i tradycja par 2

Green-Lux-40x40 Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dachy zakładów produkcyjnych pokrywają ogniwa fotowoltaiczne, pozwalające ograniczać zużycie energii pochodzącej z nieodnawialnych źródeł.

Woda używana w produkcji, funkcjonuje w obiegu zamkniętym – nie trafia do środowiska, tylko po oczyszczeniu – ponownie jest wykorzystywana. A jednocześnie produkty marki Catalano są tak zaprojektowane, aby zmniejszyć zużycie wody, jakiej po instalacji będzie potrzebował użytkownik, w swojej łazience.

Catalano - nowoczesność i tradycja par 3

Star105 Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Catalano stara się, aby włoska myśl projektowa, wsparta doskonałą technologią, znajdowała swoje miejsce w domach i obiektach użyteczności na całym świecie.

Z jednej strony elementy wyposażenie łazienek, z logo tej marki, wyróżniają się wysmakowaną formą i pięknymi kolorami szkliwa – bo ceramika nie musi być wyłącznie biała. Może być przecież pastelowa, czarna, złota lub srebrna.

Catalano - nowoczesność i tradycja par 4

GREEN-Up-100 Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Z drugiej strony jest troska o użytkowe walory przedmiotów – producent ten oferuje szkliwo przeciwbakteryjne, z dodatkiem srebra i tytanu, oraz korki odpływowe wykonane ze stali antybakteryjnej.

umywalki Catalano

Zobacz umywalki Catalano on-line:

umywalki catalano

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Catalano katalog pdf

catalano 2 image grid

empty
empty

SEP ŁAZIENKI

Millelegni-Scottish-Oak-15x45-Amb-Bagno-1920x600  Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Jesteśmy ekspertami od łazienek

Wyposażyliśmy tysiące łazienek i naprawdę wiemy jak zrobić to perfekcyjnie. Sprawdź nas i odwiedź Salony Maxfliz!
Nasi doradcy pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.