Bidet - czy warto zamontować go w swojej łazience

Bidet, czyli szybki sposób na bezwzględną higienę

Bidet pozwala w ekspresowym tempie zadbać o higienę miejsc intymnych, dzięki czemu nie trzeba korzystać z wanny czy też prysznica. Jeśli Twój grafik jest bardzo napięty, a utrzymywanie bezwzględnej czystości jest jednym z Twoich priorytetów, z pewnością będzie on świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Co więcej, docenią go również inni domownicy.

marmur-i-drewno-w-laziene-maxfliz.jpg [307.58 KB]

Bidet jako mini umywalka dla dzieci

W domu masz małe dzieci? Jeśli tak, doskonale wiesz, jakim problemem jest dla nich korzystanie z umywalki, do której nieraz nie są w stanie dosięgnąć. Najmłodszym domownikom zdecydowanie łatwiej jest myć ręce w bidecie, ponieważ kran z wodą zamontowany jest znacznie niżej.

Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności.jpg [224.73 KB]

Bidet jako świetna opcja dla osób starszych

Bidet to również doskonałe rozwiązanie dla osób starszych oraz wszystkich posiadających problem z poruszaniem się – zwłaszcza, jeśli wyzwaniem dla nich jest wchodzenie do wanny oraz wychodzenie z niej. Znakomicie sprawdzi się również u osób ze stanami zapalnymi miejsc intymnych.

lazienka-wnetrza-plytki-jodelka-1920x845x.jpg [442.85 KB]

Bidet jako dobre rozwiązanie dla kobiet

Z bidetu z powodzeniem mogą korzystać również reprezentantki płci damskiej. Jego działanie docenią zarówno kobiety w ciąży, jak i panie w trakcie menstruacji, kiedy to szczególnie istotne jest dbanie o najwyższe standardy higieny.

milady-bidet-podw-mil220101-olympia-foto.jpg [47.18 KB] catalano-sfera-bidet-podwieszany-54x35cm-1bsf5400-foto.jpg [23.87 KB]