etoile 1

Bo marmur nie musi być biały

Marmur we wnętrzu to rozwiązanie eleganckie, ponadczasowe. A od kiedy ceramiczne imitacje kamienia naturalnego są tak doskonałe, nie trzeba się ograniczać do klasycznych modeli, które są najłatwiej dostępne, ze względu na cenę i częstość występowania.

etoile 2

etoile-ambient-007-1920x845.jpg Bo marmur nie musi być biały | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Z roku na rok, ceramiczne kopie materiałów naturalnych są coraz wierniejsze. Dziś, patrząc na płytki imitujące kamień, trudno jest odróżnić je od pierwowzorów. Coraz mniej jest powodów, by wybierać naturalne odpowiedniki. Płytki gresowe mają lepsze parametry techniczne, nie trzeba ich pozyskiwać z ograniczonych źródeł. A oferta ich jest tak szeroka, że łatwo jest wybrać wzory, które spełnią oczekiwania nawet osób o mniej typowym guście.

etoile 3

etoile-ambient-1920x845.jpg Bo marmur nie musi być biały | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Bo marmur we wnętrzarstwie nie musi być biały czy beżowy. Projektanci płytek, w poszukiwaniu nowych inspiracji, sięgają po wzory bardziej oryginalne i wyrafinowane.

Najnowsza kolekcja marki Rex to właśnie marmury w rzadziej spotykanych odsłonach, odważnych barwach i wyrazistych rysunkach. Szczególnie uwagę przyciąga ten w zielono-niebieskim kolorze Amazonitu. To propozycja dla tych, co nie boją się zdecydowanych akcentów w przestrzeni i chętnie wyrażają swoją osobowość.

etoile 4

Tylko nieco mniej intrygująca jest imitacja jasnego marmuru o złoto-czarnym użyleniu – pokazuje, że nawet kamień w klasycznych kolorach może stać się ekstrawaganckim elementem dekoracyjnym.

etoile 5

empty
empty

etoile 7

empty

etoile 6

Oba te kolory znajdziecie już w salonach i magazynach firmy Maxfliz, w bardzo modnym wymiarze 120x240 i grubości obniżonej do 6 milimetrów.

 

Image fullscreen - SG- salony