paragraf Kraków salony

Salony Maxfliz Kraków

To właśnie w Krakowie powstał pierwszy Salon Maxfliz. W ciągu 29 lat poszerzyliśmy znacznie nasz asortyment i od małego sklepu z płytkami staliśmy się salonem wyposażenia wnętrz z pełnym asortymentem: od płytek po wyposażenie łazienki, meble, oświetlenie, kuchnie, drzwi i podłogi drewniane.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej głównej siedziby na ul. Zakopiańskiej, ale również do jej młodszej siostry, która znajduje się na ul. Jasnogórskiej.

Mamy nadzieję, ze nasze aranżacje oraz szeroki wybór produktów zainspirują Państwa do stworzenia pięknego wnętrza.

KRAKÓW SALON PARAGRAF

Kraków LP godziny otwarcia

godziny-otwarcia-maxfliz-krakow_desktop Kraków | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nasze salony pozostają otwarte dla naszych Klientów. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19. Natomiast w soboty od 10 do 16. Odwiedź nas i urządź swoje wnętrze marzeń z pomocą naszego eksperta. Nie wahaj się poprosić ich o radę i pamiętaj, że są do Twojej dyspozycji także online. Dodatkowo możesz umówić się z naszym doradcą na konsultację online. 

Rezerwuj online

Kraków LP salon

kraków-maxfliz-zakopiańska Kraków | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Co znajdziesz w krakowskim salonie Maxfliz?

W salonie Maxfliz w Krakowie oprócz inspirujących aranżacji łazienek, salonów, sypialni i kuchni nasi klienci mogą zobaczyć na żywo jak będzie się prezentować ich wnętrze. A to dzięki rozbudowanemu działowi Wizualizacji i Projektów Koncepcyjnych, w którym wykształceni projektanci pomagają spełniać marzenia o pięknym wnętrzu, w którym dobrze się mieszka.

Przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie znajduje się również profesjonalnie wyposażona Strefa Architekta. To nowoczesna przestrzeń do pracy z Klientem, dostępność katalogów z nowościami branży wyposażenia wnętrz oraz fachowa pomoc doradców, którzy służą pomocą w zakresie doboru odpowiednich materiałów.

Płytki do łazienki, łóżko do sypialni, oświetlenie do kuchni, meble wypoczynkowe do salonu – wszystko znajdziesz w naszych salonach.

WARSZAWA LP IKONY

Warszawa zdjęcia

Kraków LP

maxfliz-wnetrza-krakow Kraków | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Salon na Jasnogórskiej 4 konsekwentnie realizuje wizję marki Maxfliz o kompleksowości oferty wyposażenia wnętrz. Wiemy, że budując dom lub kupując mieszkanie przede wszystkim należy zadbać o trwałość, ale nie można zapominać o estetyce.

W salonie Maxfliz na Jasnogórskiej oferujemy bardzo wysoką jakość produktów, modne wzory płytek, wygodne i nowoczesne meble wypoczynkowe, funkcjonalne wyposażenie łazienek, ale przede wszystkim najbardziej fachową obsługę doświadczonych doradców.

WARSZAWA LP nowy LP

warszawa-pulawska-salon-wnetrza  Kraków | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
To jeszcze nie koniec!

Jeżeli masz ochotę uzupełnić swoją wiedzę z zakresu trendów wnętrzarskich zapraszamy Cię na naszego bloga.

Nasz Wirtualny Doradca co tydzień serwuje potężną dawkę inspiracji!

Kraków LP

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty