SKY TOWER - ekskluzywny widok na Wrocław

Sky tower Wrocław apartamenty

Apartamenty we wrocławskim SKY TOWER urzekają stylem. Sprawiły to wyrafinowane formy, eleganckie wyposażenie oraz nowoczesny design z pogranicza minimalizmu i ponadczasowej klasyki.

Sky Tower realizacja Maxfliz apartamenty z widokiem na WrocławTu rządzi przestrzeń. Duże okna, które zajmują prawie całe ściany, otwierają wnętrza na zapierającą dech panoramę Wrocławia. I właśnie w ten miejski melanż kubistycznych form i otwartej przestrzeni doskonale wpisują się proste bryły mebli wypoczynkowych, oszczędna kolorystyka ścian i na wskroś nowoczesne wyposażenie.
Akcentem przełamującym monochromatyczne kontrasty czerni i bieli jest ciepła barwa naturalnej deski podłogowej. Jej miodowy odcień dodaje wnętrzu domowej atmosfery.

Sypialnie łączone z otwartą częścią kąpielową to element bardzo modny, a jednocześnie niezwykle subtelny. Kąpiel w wolnostojącej wannie z widokiem na rozświetlony Wrocław, to przeżycie, którego można mieszkańcom pozazdrościć.

Łazienka Onyks Sky TowerW części łazienkowo-toaletowej postawiono na duże formaty płytek. W kabinie prysznicowej zastosowano tafle naturalnego onyksu, których podświetlenie nadało łazience szlachetną stylistykę.

Materiały do urządzenia tych ekskluzywnych apartamentów w całości dostarczył Maxfliz.

Projekt: Łucja Dwornicka - www.dwornickastudio.pl

 

Za realizację odpowiedzialny jest DZIAŁ OBSŁUGI INWESTYCJI Maxfliz Kraków:

Krystian Karecki - e-mail: k.karecki@maxfliz.pl / Tel: +48 604 111 996
Tomasz Idęć - tomek@maxfliz.pl / Tel.: +48 696 092 949
Maciej Drożyński - maciej.drozynski@maxfliz.pl / Tel.: +48 730 968 721
Szymon Bała - szymon.bala@maxfliz.pl / Tel.: +48 790 231 382