Luxeliving - Nowoczesna Elegancja Wnętrz dla Wymagających

Styl Luxeliving to wyraz luksusu poprzez wykorzystanie metali szlachetnych, powierzchni odbijających światło, egzotycznych gatunków drewna, a także aksamitu i jedwabiu. To emanacja elegancji. Jest to styl indywidualny i pełen wyobraźni, gdzie szczegóły oraz detale odgrywają kluczową rolę. Odwaga i śmiałość w kwestii doboru palet kolorystycznych, skrajnych proporcji, używa seksownych i bogatych tkanin, tworząc intrygującą i okazałą przestrzeń. Projektowanie wnętrz w stylu Luxeliving czerpie z finezji i wyrafinowania epoki Hollywood Regency. Wykorzystuje elementy projektowe z różnych stron świata. Styl Luxeliving, koncentruje się na szczegółach, elegancji i ekstrawaganckich wykończalniach, dążąc do wyglądu, emanującego luksusem i bogactwem. 

Salon w stylu Luxeliving z wykorzystaniem drewnianej boazerii.

Eleganckie detale

Luxeliving kładzie nacisk na detale, które dodają elegancji do wnętrz. Mogą to być misternie zdobione meble, ręcznie wykończone elementy dekoracyjne, oryginalne tkaniny czy finezyjne dodatki, które nadają przestrzeni wyjątkowy charakter. 

Salon w stylu Luxeliving z wykorzystaniem drewnianej boazerii.

Ekskluzywne materiały

Styl Luxeliving wykorzystuje wysokiej jakości materiały, takie jak jedwab, aksamit, welur, marmur, złoto, mosiądz czy srebro, aby podkreślić luksus wnętrza.  Luxeliving często korzysta z luksusowych materiałów o wysokiej jakości, takich jak naturalne drewno, kamień, marmur, szkło czy metale szlachetne. Zastosowanie tych materiałów nadaje wnętrzom luksusowy i wyjątkowy charakter. 

Aranżacja salonu w stylu Luxeliving z jasną, skórzaną kanapą.

Aranżacja salonu z wykorzystaniem wielkoformatowych okien.

Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie odgrywa kluczową rolę w tym stylu. Często wykorzystuje się żyrandole, kryształowe lampy sufitowe, a także lampy stołowe i podłogowe, które dodają blasku i luksusowego charakteru. 

Aranżacja salonu w stylu Luxeliving z wysokim sufitem.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne: Luxeliving wykorzystuje najnowsze technologie w projektowaniu wnętrz. Od inteligentnego oświetlenia po systemy audio-video, starają się zintegrować innowacje technologiczne w sposób harmonijny z całym designem. 

Otwarte przestrzenie i ergonomia

Wnętrza projektowane przez Luxeliving często uwzględniają koncepcję otwartej przestrzeni, gdzie łączenie pomieszczeń tworzy przestrzeń do życia i relaksu. Ponadto, projektanci zwracają uwagę na ergonomię, aby zapewnić komfort użytkownikom. 

Aranżacja salonu w stylu Luxeliving z kryształowym żyrandolem.

Współgranie z naturą

Inspirując się naturą, Luxeliving stara się wpleść jej elementy do projektów. To może być poprzez dużo naturalnego światła, rośliny czy też wykorzystanie naturalnych materiałów, co nadaje wnętrzom harmonię i spokój. 

Projektanci/artyści w stylu Luxe

Miłośnicy stylu Luxe cenią twórczość takich projektantów jak David Hicks, Greg Natale, Kelly Wearstler, Suzanne Kasler, Luis La Pegna, Philippe Starck i Tom Ford. 

Marki pasujące do stylu Luxeliving z oferty Maxfliz  - Masiero, Selva, Eichholtz, Cattelan Italia 

Potrzebujesz więcej inspiracji ? Odwiedź nasze salony stacjonarne lub sprawdź Aranżacje wnętrz: domów i mieszkań - MaxFliz 

750x200_Remarketing_wiz-wnetrz.png [242.59 KB]