Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających par 1

Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających

Prezentowana aranżacja salonu pokazuje, że styl glamour nie musi być przerysowany i że przepych nie musi w nim dominować. Glamour może być także spokojny, stonowany i niezwykle elegancki, co pokazujemy w prezentowanym wnętrzu. Wykorzystane tutaj meble — kanapę i fotel utrzymano w stonowanych, jasnych barwach, które doskonale korespondują z drewnianą szafką RTV i ścianką telewizyjną. Wspomniane elementy wykonano z lakierowanego drewna, które od pierwszych chwil rzuca się w oczy.

Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających par 2

Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających.jpg Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby całość była spójna i praktyczna, wykorzystaliśmy w tym wnętrzu dwa stoliki kawowe — blat pierwszego wykonano z tego samego drewna, co szafkę RTV i osadzono go na złotych nogach, drugi — okrągły posiada podobne nogi do pierwszego, jednak jego blat wykonano z czarnego, błyszczącego szkła. Całość wygląda niezwykle elegancko. Sekret naszej udanej aranżacji tkwi nie tylko w pasujących do siebie meblach, czy jasnych ścianach ze sztukaterią, które sprawiają, że wnętrze jest niezwykle jasne. Istotne tutaj są także dodatki, które sprawiają, że wnętrze jest niepowtarzalne.

Jasny, elegancki, w stylu glamour — salon dla wymagających par 3

Mowa tutaj przede wszystkim o pięknych wiszących lampach, które wyróżniają się na tle całości pięknym złotym uchwytem, na którym zamontowano białe kule. Ciekawym elementem są tutaj także przezroczyste półki, które znajdują się tuż przy telewizorze. Bez dodatków są praktycznie niewidoczne, jednak kiedy właściciel zapełni je ulubionymi przedmiotami, staną się prawdziwą ozdobą wnętrza. Aby nieco ocieplić prezentowany salon, postawiliśmy także na zieleń. W dużych, szarych donicach ustawiono przepiękne palmy, które sprawiają, że wygląda on stylowo.

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Sypialnia w Stylu Glamour z Niebieskimi Płytkami Marmurowymi i wanną wolnostojąca | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!

Separator - Aranżacje