KONKURS MAXFLIZ & FARGOTEX - ROZSTRZYGNIĘTY!

1.png [2.14 MB]

 

1. Miejsce

Nagrodą główną jest designerski fotel Vien z oferty MaxLiving w wybranej spośród tkanin Fargotex tapicerce 

1-miejsce.jpg [178.19 KB]

 

 

2 i 3 Miejsce

Mamy również atrakcyjne nagrody - to zestawy, na które składa się lampa Soul z oferty Maxfliz oraz poduszka w tkaninie Fargotex.

2-miejsce.jpg [154.30 KB]

3 - Miejsce.jpg [97.56 KB]

7.png [1.13 MB]

 

Kiedy za oknem szybko zapada zmrok a pierwsze płatki śniegu tańczą na wietrze, nasz dom staje się ciepłą przystanią, której nie chcemy opuszczać. Ale jego wnętrze nie zawsze jest tak przytulne, jakbyśmy chcieli w listopadowe i grudniowe wieczory. Co robisz, by przygotować swoje najbliższe otoczenie na zimę, by dodać mu ciepła i uczynić z niego prawdziwą strefę komfortu?

Weź udział w naszym konkursie i podziel się sposobami na ocieplenie wnętrza, przygotowanie go do zimowej aury. 

Co możesz wygrać? 

Nagrodą główną jest designerski fotel Vien z oferty marki MaxLiving, w którym wygodnie rozsiądziesz się nie tylko zimą! Ale to nie wszystko! Zwycięzca wybierze tapicerkę dla tego mebla z oferty tkanin meblowych marki Fargotex, z naszych najnowszych kolekcji: Four Seasons, Aura Italia lub Save the Planet. Fotel zostanie zatem spersonalizowany dla laureata/laureatki konkursu. Tak, by stylistyka mebla wpisywała się w estetykę wnętrza, a praktyczne cechy zapewnione przez Magic Home odpowiadały na rzeczywiste potrzeby nowego właściciela/właścicielki. 

Proces realizacji mebla udokumentujemy na profilach @fargotex i @maxfliz - organizatorów konkursu. 

Nagrody za 2 i 3 miejsce są równie atrakcyjne - to zestawy, na które składa się: lampa Soul z oferty Maxfliz i 2 poduszki w tkaninach Fargotex. 

Ciepłe światło i miękkie tkaniny na pewno przyczynią się do nadania przytulności Twoim wnętrzom. Warto o te nagrody zawalczyć. 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? 

Stwórz kolaż i opublikuj go w swoim poście (lub rolce) na Instagramie w odpowiedzi na pytanie: “Jak przygotowujesz wnętrze na zimę? Pokaż to w formie moodboadu, kreatywnego kolażu”. 
Oznacz w poście z moodboardem profile @fargotex i @maxfliz i dodaj hashtag #FargotexMaxfliz 
Obserwuj profile @maxfliz i @fargotex na Instagramie 

Konkurs trwa od 30.11.22 do 29.12.21

Jury, złożone z przedstawicieli marek Maxfliz i Fargotex, wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń te naszym zdaniem najciekawsze, najbardziej twórcze i nagrodzi laureata/laureatkę oraz przyzna 2 wyróżnienia - nagrody II stopnia. 

Przez okres trwania konkursu będziemy udostępniać Wasze prace i podsuwać inspiracje do kolejnych twórczych kolaży na naszych profilach, obserwujcie i ustawcie powiadomienia o publikacjach, by być na bieżąco z przebiegiem konkursu. 

Szczegóły zawarte w regulaminie:  

Zobacz

Zapraszamy do udziału.